Skocz do zawartości

Biegi narciarskie i biathlon


alan95
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Bardzo to była dla mnie miła niespodzianka, gdy dowiedziałem się o medalu dla Polki. Wreszcie jakiś sukces polskiego Biathlonu, bo ostatnio to w ogóle zapomniałem o tej dyscyplinie. W ogóle to się zdziwiłem jak zobaczyłem dzisiaj Bjoerndalena. Myślałem, że już zakończył karierę, ale jemu dalej mało :D. W końcu co to jest jakieś 6 mistrzostw olimpijskich, 18 mistrzostw świata, 6 Krzystałowych kul i 94 zwycięstw w PŚ hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
zobaczyłem dzisiaj Bjoerndalena. Myślałem, że już zakończył karierę, ale jemu dalej mało :D.

Tak samo jak Kasai w skokach im starszy tym lepszy :D Gdyby nie Tomasz Sikora to u nas nikt by nie słyszał o biatlonie tak nie mówiąc juz o biegach czy skokach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ulf Olsson dołączył do drużyny Justyny Kowalczyk, szwedzki serwismen będzie odpowiadał za przygotowanie nart w stylu dowolnym, szwed współpracował już z Justyną w latach 2007-2009, później odszedł do ekipy Norweskiej, po tym sezonie Norwegowie nie przedłużyli kontraktu i Szwed postanowił wrócić do teamu naszej mistrzyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Justyna Kowalczyk wygrała inauguracyjne zawody PŚ w Kuusamo, było to sprint technika klasyczną, wszystkie biegi od ćwierćfinału do finału wyglądały podobnie, Justyna na początku bardzo spokojnie i atak na ostatnim podbiegu, gdzie nie dawała rywalkom żadnych szans, wspaniale zwycięstwo i taktyka, drugie miejsce zajęła Kikkan Randall a trzecie Denise Herrmann. Marit Bjoergen mimo, że wygrała kwalifikacje to w ćwierćfinale przybiegła jako czwarta i zajęła 13 miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja często nie gladam biegów bo zwyczajnie zapominam że biegi są tak rano.

Teraz zaczyna się następna konkurencja, na TVP nie będę biegów oglądał. Kto na TVP komentuje? Dalej Jóźwik i ta Piotrowska.

Bo włączam na Eurosport i słyszę Bogusia Chruścickiego. Tyle czasu było przerwy miło go znowu usłyszeć. Szkoda że Rudziński komentuje w TVP z Szaranowiczem, a nie sam, bo Szaranowicz wszystko psuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babiarz jest jeszcze gorszy. Do tego tragiczna jakość TVP 2 "HD".

Ja cały czas nie mogę zrozumieć czemu TVP pozwala psuć satelitarny przekaz tego kanału, oczywiście wszyscy wiemy kto psuje

Na eurosporcie obraz bardzo dobry, dobrze radzi sobie Chruścicki, ale to pewnie przez to że ma do pomocy kogoś. Nie wiek dokładnie jak się nazywa, Buguś mówił do niego Kacper. Wiecie kto to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny bardzo dobry bieg w wykonaniu Justyny Kowalczyk, siły rozłożone bardzo dobrze, trasa naszej zawodniczce pasuje, jutro może być ciężko utrzymać przewagę nad Bjoergen, ale nawet jak przybiegnie trzecia to będzie duży sukces, trzeba wierzyć, że Justyna jutro wygra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czwarte miejsce Justyny Kowalczyk w dzisiejszym biegu pościgowym na 10 km stylem dowolnym, wygrała Bjoergen przed Kallą i Johaug, sam bieg wyglądał jak się można było tego spodziewać, w połowie dystansu Justyna została doścignięta przez te trzy zawodniczki, które na 8 kilometrze mocno zaatakowały nasza zawodniczka została z tyłu i finiszowała ze stratą ok. 30 sekund do Bjoergen. W klasyfikacji generalnej Kowalczyk spadła na czwarte miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Kalla w dzisiejszym biegu starała sie dotrzymać tempa naszej zawodniczce, po połowie dystansu traciła niewiele, jednak w końcówce dystansu Justyna jeszcze przyśpieszyła i zostawiła rywali daleko w tyle, Kowalczy awansowała na trzecie miejsce w generalce PŚ i odrobiła kilka punktów do Bjoergen i wyprzedziła Johaug.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...