Skocz do zawartości

Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o żałobę to ten kanał moim zdaniem ma najgorszą sytuację. Nie można bowiem zmienić ramówki i przesłania stacji która ma za zadanie bawić ludzi. Czarne logo stacji to jedyne co chyba można zrobić. Co na ten temat uważacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o żałobę to ten kanał moim zdaniem ma najgorszą sytuację. Nie można bowiem zmienić ramówki i przesłania stacji która ma za zadanie bawić ludzi. Czarne logo stacji to jedyne co chyba można zrobić. Co na ten temat uważacie?

Kiedy była żałoba po Janie Pawle II, kanał całkowicie zawiesił nadawanie - była tylko czarna plansza z informacją o żałobie. Widać teraz postanowili rozegrać to inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o żałobę to ten kanał moim zdaniem ma najgorszą sytuację. Nie można bowiem zmienić ramówki i przesłania stacji która ma za zadanie bawić ludzi. Czarne logo stacji to jedyne co chyba można zrobić. Co na ten temat uważacie?

Właśnie, ale "na pocieszenie" emitują więcej odcinków swoich seriali, bo nie ma reklam. Zauważyłem też, że trochę zmienili ramówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym że większość tych zwiastunów ma uciętą górę i dół, właśnie po to aby leciały w letterboxie.

 

Ostatnio zauważyłem że oprócz normalnych bloków reklamowych, na CC pojawiły się reklamy w trakcie trwania serialu. Serial leci, a na dole pojawia się napis reklama i belka z reklamą :D. Pewnie muszą odbić sobie za czas żałoby :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupie wytłumaczenie, tak jak kiedyś wszyscy zasłaniali się światowym kryzysem, tak teraz będą wulkanem. Jakoś nie słyszałem, żeby pył z wulkanu przeszkodził np. w transmisjach satelitarnych, więc co to za problem przesłać nowe odcinki tą drogą albo internetem? Przy obecnych prędkościach łączy, nie zajęłoby to dużo czasu. Poza tym jakość na Comedy Central i tak jest słaba, więc wątpię by ktoś zauważył różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comedy Central to jeden wielki [beep] jeśli chodzi o ramówkę. Np. jakiś czas temu postanowiłem sobie przypomnieć serial Scrubs. Powtarzali od pon do pt po dwa odcinki od godz. ok. 19:00 i tak sobie oglądałem od 1 sezonu. Mieszali odcinki gorzej niż w Polsacie w latach '90. Do tego teraz, byli w połowie 8 sezonu i co? I wczoraj nagle wrócili do 3 sezonu. Nawet nie raczyli wyemitować do końca 8 sezonu. Mieli tydzień opóźnienia przez żałobę (nie wiedzieć czemu Scrubs nie emitowali wtedy) ale to już powinni zachować trochę zdrowego rozsądku i wyemitować chociaż ten 8 sezon do końca.

 

Ale takim zachowaniem pokazują gdzie mają swojego widza. Ja w każdym razie staram się unikać kanałów MTV Networks. Po raz ostatni coś tam oglądałem. Jak będę chciał sobie obejrzeć jakiś premierowy serial, albo przypomnieć starszy to na pewno nie na CC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupie wytłumaczenie, tak jak kiedyś wszyscy zasłaniali się światowym kryzysem, tak teraz będą wulkanem. Jakoś nie słyszałem, żeby pył z wulkanu przeszkodził np. w transmisjach satelitarnych, więc co to za problem przesłać nowe odcinki tą drogą albo internetem? Przy obecnych prędkościach łączy, nie zajęłoby to dużo czasu. Poza tym jakość na Comedy Central i tak jest słaba, więc wątpię by ktoś zauważył różnicę.

Podobnie wytłumaczono opóźnienie startu CC Family, też to wszystko wina wybuchu wulkanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te seriale w większości wcale nie są śmieszne, a żałosne, więc podkładany jest do nich nagrany wcześniej śmiech - bo ludzie śmieją się "do towarzystwa", nawet jeśli coś jest nieśmieszne. Prawdziwie zabawne seriale potrafią się obronić bez śmiechu z taśmy, bo w każdej śmiesznej sytuacji, widzom powinno przychodzić to naturalnie, a nie wymuszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupie wytłumaczenie, tak jak kiedyś wszyscy zasłaniali się światowym kryzysem, tak teraz będą wulkanem. Jakoś nie słyszałem, żeby pył z wulkanu przeszkodził np. w transmisjach satelitarnych, więc co to za problem przesłać nowe odcinki tą drogą albo internetem? Przy obecnych prędkościach łączy, nie zajęłoby to dużo czasu. Poza tym jakość na Comedy Central i tak jest słaba, więc wątpię by ktoś zauważył różnicę.

Cały czas się dziwię, że oni dalej nadają z Londynu. Nie ma przeszkód aby robili to z Polski, byłoby to także tańsze i mniej skomplikowane. Głupia kaseta musi pół świata oblecieć, żeby trafić na tłumaczenie, potem jeszcze do UK do emisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem godny podziwu co potrafi robić dział PR Comedy Central.

Accidentally on Purpose to serial zagrożony anulowaniem przez kiepską oglądalność a oni: "Serial, który zadebiutował na rynku amerykańskim kilka miesięcy temu, od pierwszego odcinka cieszy się niesłabnącą popularnością."

Ta niesłabnąca popularność już dawno osłabła :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...