Skocz do zawartości

Pakiety relaXXX i eXXXtra


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję szacownym kolegą za odpowiedzi.Znalazłem u siebie problem.Parę dni temu były plansze i pasy łowickie na Hustler HD. Ale później tuner pokazywał cały czas ciemność, stąd moje pytanie.

Okazało się że czytnik przestał widzieć ten tylko ten jeden kanał. Karta wlazła do modułu C+i stała się jasność, ale padł cały tr 11,411 bo to stary moduł. No i tyle w temacie.

Pozdrawiam.

tadzia

Ps, co to jest FAP FAP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogole nie maja wiekszego sensu 2 oddzielne pakiety w takiej cenie. Tym bardziej ze zdaniem wielu osob (moim takze) Hustler jest tak kiepskim kanalem ze nawet za darmo niektorzy nie chcieli by miec do niego dostepu.

Pewnie po fuzji bedzie jakas reorganziacja, bo przeciez n-ka tezma podpisane umowy z takimi kanalami i trzeba bedzie cos wyrzucic w ramach cięcia kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno temu pisałem żeby "przyzwoitki" (AB Moteurs i Chasse & Peche) z RelaXXX'a włączyć do pakietu France, a XXL dorzucić do pakietu a'la n (patrz podstrona 23). I nie ważne czy będzie się on nazywał RelaXXX, czy eXXXtra, bo nie o nazwę tu chodzi, a o zawartość i cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość marekpolek

to jak z tym kanałem Hustler HD, warto go brać? treść i jakość godna uwagi czy kiepskie? jak się ma kanał do np. zwykłego Hustler TV czy Free x TV ? są karty w Conax z Hustler HD i Redlight HD za ok. 200 zł. proszę o ocenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

dzięki, a jakość obrazu i treść jaka jest? rzeczywiście HD? w porównaniu do C+ kupując kartę Conax wychodzi ok. 17 zł na miesiąc za dwa kanały (z Redlight HD).. można gdzieś podglądnąć dla zorientowania się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...