Skocz do zawartości

Pakiety relaXXX i eXXXtra


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skorzystałem z promocji na Hustlera HD przy podpisaniu nowej umowy. Jakość przekazu przyzwoita, jednak aktorki już jak bym to powiedział, dobrze zaprawione w boju. W sieci można dużo ciekawsze filmy znaleźć. Z drugiej strony o podpisując się nie rozmawia. W cenie promocyjnej godny sprawdzenia no i podstawowa zaleta - 24ro godzinny przekaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam tą opcję :D , brałem z nową umową i powiem tak, jakość może i dobra :!: , ale zawartość kiepska :( . Lecą tylko amerykańskie filmy z silikonowymi "aktorkami" :? ( i to raczej juz dawno sobie robiły albo w promocji, bo cycki krzywe i zezowate) albo w ogóle bez biustu. No i w kółko jedne i te same filmy.No ale za 6 zł to można przeboleć :) , po normalnej cenie nie polecam :!: . Kiedyś dawno temu widziałem kanał XXL i lepsze filmy tam były, tyle że szkoda nocy, tutaj hustler leci całą dobę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic w 3D nie leci?? Co zrobic aby kanał mieć za 6zł?? Powiem wam że mam XXL bardziej ze względu na Chesse & Peche ale ostatnio wstaje po 0:00 do szczeniaków i czasami luknę po karmieniu ich i powiem że zawartość OK ale:

1 ale to mało filmów max 2 do ok 3:00 od 0:00

2 ale to beznadziejna jakość coś na styl Sport Klub

3 ale to nie wiem czemu skoro Hustler może nadawać 24h to XXL dają od 23 skoro nadaje od 22:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem RelaXXX'a dla XXL i czekałem kiedy wreszcie włączą coś jeszcze z kanałów dla dorosłych (CP i n mają ich więcej :/ ). Kiedy tylko włączyli Hustler'a, ani moment się nie zastanawiałem i "przesiadłem" się na niego. Nie żałuję (jakość i 24h - to podstawowe atuty).

 

A jeżeli chodzi o 3D, to chyba tylko w nazwie, bo jeszcze na nic nie trafiłem w 3D.

 

Cena - jeżeli załapiesz się na promocję to 6 zeta, jeżeli nie - cena regularna - 21,-.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...