Skocz do zawartości

Pakiety relaXXX i eXXXtra


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zamówiłem przez Ica i już chodzą AB moteurs i CHasse & Peche :) . Bo ogólnie umowę mam na żonę a cały czas siedzę za granicą więc nie było jak domówić bo czlowiek nie zawsze ma czas latać do pl i biegać po punktach Cyfry a tym bardziej ciągać żonkę :) (Wiem jesteśmy dorośli ale ona te z nie chciała tam podejść dziecinada :) ) Teraz to jest uproszczone i taniej !

 

yyy na infolini kobieta mi powiedziala iz trzeba isc osobiscie wiec jak to przez ica mozna? informacja z dzisiaj tak mi powiedziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Pytanie dla posiadaczy dekoderów Pace PVR - macie możliwość nagrywania programu XXL? U mnie niby zaczyna nagrywać, pojawia się sotosowny komunikat ale na dysku nic nie ma a po jakimś czasie się zawiesza dekoder. Inne programy z paczki Relax a także inne programy nie posiadające EPG nagrywają się bez problemu. Czyżby jakaś blokada? W regulaminie nic o tym nie wspominają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zrobili najgorzej jak można!!!!!!!!! :evil: Zamiast skorzystać z mojego pomysłu (uporządkować pakiet RelaXXX) to stworzyli kolejny za kolejne 21 zeta!!!!!!!!! :evil: Czyli chcąc mieć pakiet (kanałów) dla dorosłych trzeba zapłacić 42 zł/m-c, czyli o zgrozo - 504 złote/rok!!!!!!! :crazy: Takie pieniądze to mam super pakiet na kartach erotycznych z kilkakrotnie większą ilością kanałów niż ta, którą oferuje mi kochana Cyferka+!!!!!!!!!!!!!( 2 kanały za 504 złote, karta na rok - cha, cha, cha!!!)

W celu porównania zapraszam na strony sklepu Hollex.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...