Skocz do zawartości

Domowa Wypożyczalnia Filmów (VOD)


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie najwieksza wada tego VOD ze uzytkowicy pre-pad nie moga miec tego ( wlasnie gadalem na infolini , nawet HD nie dolacza do pre-pad a gosc cisnal mu umowe na sile to go zbylem)

To dziwne, bo ja mam pre paid. Jednak nie posiadam tzw. portmonetki. Jak zwykle tam są niedoinformowani

wyslij sms brales ??? to dziala , ze brak srodkow czy jak tam ( sprawdzilem tez sam to) ........ ale zadzwonilem do nich z ciekawosci poniewaz nie odpowiadali na moje maile o kanaly HD place prawie 100pln i chce miec je w pre pad :D nie w abonamecie ( poprostu sparzylem sie kiedys na bardzo kiepskiej jakosci tv N ) a tak zapytalem sie O VOD ich ......... i taka otrzymalem odp ....

Czy Wy też macie problem z zamówieniem przez sms-a?????o co tu chodzi??

Opcja zamawiania smsem dotyczy Abonentów pakietu Familijnego i wyższych (jest to opcja portmonetki/odroczonej płatności) lub osób które mają wystarczają ilość wolnych środków (jeśli nie to trzeba pewnie zrobić przedpłatę kartą bądź e-przelewem poprzez ICOK). Abonenci FTA/Pre-paid, Mini i MiniMax płacą kartą, e-przelewem poprzez ICOK, bądź z wolnych środków jeśli takowe mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko rozbija się o to że abonenci opłacający wyższe pakiety (Familijny wzwyż) są bardziej wiarygodni finansowo, dlatego mogą zapłacić za film w późniejszym terminie. Reszta płaci za film z góry.

Wiarygodni finansowo? Też mi argumentują. :/ Na SMS'a nie stać, ale żeby internet opłacić to stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zamówisz film za 5zł to dopłacasz do następnego abonamentu 5zł, jeśli za 8zł to 8zł jeśli 11zł to 11zł. Przy pakiecie familijnym masz 11zł kredytu (odroczonej płatności) na usługę DWF miesięcznie.

Wejdź na icok.cyfrowypolsat.pl, tam masz wszystkie płatności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że PPV zrobi większą kariere niż VOD. Chociażby większa dostępniść nie tylko w liczbie abonamentów ale nie trzeba dekodera z dyskiem.

Jak na razie wiekszych narzekań na zamawianie filmów nie ma a podejrzewam że kasa dziś się nie mała leje.

I oferta całkiem ciekawa choć 11 zeta za film to ździerstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...