Skocz do zawartości

Domowa Wypożyczalnia Filmów (VOD)


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uruchomiona pod koniec listopada Domowa Wypożyczalnia Filmowa Cyfrowego Polsatu cieszy się dużym zainteresowaniem wśród abonentów. Operator nie zdradza jednak szczegółowych danych odnośnie liczby wypożyczeń.

 

– Obserwujemy spore zainteresowanie widzów Domową Wypożyczalnią Filmową. Przerosło ono nawet nasze oczekiwania, ale niestety nie mogę ujawnić żadnych wskaźników liczbowych – tłumaczy nam Olga Zomer, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu.

 

Przypomnijmy, że dzięki VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej wszyscy abonenci i użytkownicy platformy mogą zamawiać dostęp do wybranych przez siebie filmów. Usługa działa w oparciu o kilkanaście kanałów satelitarnych. W ciągu roku zostanie pokazanych minimum 320 produkcji. Pozycje filmowe można kupować pojedynczo i uzyskiwać do nich dostęp przez 24 godziny (Nowość – 11 zł, Hit – 8 zł, Katalog – 5 zł). Istnieje również specjalna oferta, tj. w ramach jednej opłaty Cyfrowy Polsat umożliwia dostęp do około trzydziestu pozycji katalogowych w miesiącu (20 zł).

 

Aktualnie oferta VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej obejmuje tytuły Monolith Films, ale trwają już rozmowy z innymi dystrybutorami filmów oraz największymi studiami filmowymi.

 

Źródło: tvpolsat.info

 

Wiedziałem że pomysł odniesie sukces, to musiało się udać. :D Skoro usługa dostępna jest dla wszystkich abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Film też po pierwszym miesiącu miał b. wysoką oglądalność z tego co pamiętam, a teraz już nie tak kolorowo. Ogłaszanie więc takich rewelacji po niecałym miesiącu nie jest chyba sensowne. Wiadomo, że słowo "Nowość" działa (zwłaszcza na 3 miliony spragnionych nowości abo.) i chyba rzeczywiście trzeba poczekać jakiś czas na ocenę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi ile to jest spore zainteresowanie? :) Tysiąc, sto tysięcy, milion?

Może być jeszcze inna przyczyna tej ilości "sporo". Sposób zamawiania. Wielu abonentów może pomyśleć że wysyłając sms-a już płacą za film. Rozczarowanie może przyjść razem z następnym rachunkiem :) Jeśli ktoś sobie nasmsował kilka filmów to będzie mocno zdziwiony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi ile to jest spore zainteresowanie? :) Tysiąc, sto tysięcy, milion?

Może być jeszcze inna przyczyna tej ilości "sporo". Sposób zamawiania. Wielu abonentów może pomyśleć że wysyłając sms-a już płacą za film. Rozczarowanie może przyjść razem z następnym rachunkiem :) Jeśli ktoś sobie nasmsował kilka filmów to będzie mocno zdziwiony :D

 

Tak tak macie rację tylko zapominacie że max na krechę może zamówić za 33 złote...

Tak w ogóle to dodali nowe filmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 20 peelenów można mieć miesięczny dostęp do katalogu . Jak na mój gust całkiem interesująca opcja .Bo w tedy wychodzi , że człowiek ma taki trochę dziwaczny "kanał premium" . Mnie ta wypożyczalnia , w przeciwieństwie do Polsat Filmu , bardzo się podoba, odrobinkę poprawia filmową ofertę operatora .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi ile to jest spore zainteresowanie? :) Tysiąc, sto tysięcy, milion?

Może być jeszcze inna przyczyna tej ilości "sporo". Sposób zamawiania. Wielu abonentów może pomyśleć że wysyłając sms-a już płacą za film. Rozczarowanie może przyjść razem z następnym rachunkiem :) Jeśli ktoś sobie nasmsował kilka filmów to będzie mocno zdziwiony :D

Przecież są limity do max 33 zł można zamówić np 3 filmy po 11 zeta, 4 po 8 zeta, ok 6 po 5zeta ale jeszcze warunek że posiada się odpowiedni pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba za wcześnie pani rzecznik pochwaliła nową usługę

Można prosić o przynajmniej symboliczne uzasadnienie tej kontrowersyjnej tezy?

Ja korzystam, nie mam problemu z odczytaniem przez szwagra w pierwszym zdaniu info epg ceny za film, nie mam problemu z korzystaniem z innego kanału zamawiania dostępu do filmu niż niż sms, nie mam problemu z tym, z czym ma pewien użytkownik forum: oczekujący na to, że CP uruchomi emisję filmu specjalnie dla niego o godzinie np 14:34 ... Bo wspomniany użytkownik nie ma czasu czekać do 16:00, 18:00, 20:00 itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze małe techniczne pytanie dotyczące "portmonetki", chodzi mi o spłatę zadłużenia w przypadku gdy opłaca się abonament za każdy miesiąc z góry. Czy zadłużenie portmonetki spłaci się automatycznie jeżeli wpłacimy po prostu większą kwotę za abonament (czyli czy spłata nastąpi automatycznie z wolnych środków)? Czy jednak trzeba spłacać za każdym razem ręcznie logując się do iCOK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze małe techniczne pytanie dotyczące "portmonetki", chodzi mi o spłatę zadłużenia w przypadku gdy opłaca się abonament za każdy miesiąc z góry. Czy zadłużenie portmonetki spłaci się automatycznie jeżeli wpłacimy po prostu większą kwotę za abonament (czyli czy spłata nastąpi automatycznie z wolnych środków)? Czy jednak trzeba spłacać za każdym razem ręcznie logując się do iCOK?

Ja miałem nadpłatę i automatycznie pobrało opłatę za film :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...