Skocz do zawartości

Jaką posiadasz telewizję satelitarną?


Paweł Szmit
 Udostępnij

Jaką posiadasz telewizję satelitarną?   

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką posiadasz telewizję satelitarną?

    • Polsat Box
      6
    • CANAL+
      16
    • Obie
      4


Rekomendowane odpowiedzi

@lakiman Bardziej mi chodzi o różnorodność. Mam możliwość oglądania kanałów, zarówno z satelity, jak i na innych urządzeniach w ramach Canal+Online. Ponadto, w ramach abonamentu mam dostęp do serwisów streamingowych: Canal+Online, HBO Max, Viaplay i Player. W tym sensie uważam, że telewizja satelitarna CANAL+, jako, zarówno operator, jak i agregator treści, jest najlepszą możliwą opcją na rynku. Konkurencję pozostawili daleko w tyle, a jeśli chodzi o jakość, mam świadomość, że strasznie upychają te kanały na satelicie, ale widziałem u znajomych, jak beznadziejna jakość jest w kablówkach. W życiu nie zamieniłbym satki na kabel, bo jakość w kablu jest po prostu fatalna w porównaniu z satelitą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz sporo racji. Żeby nie było słodko zwrócić należy uwagę na kilka rzeczy:

- online kanały SD zamiast podmianki na HD- jakieś dziwactwo w tej usłudze, ale ogólnie poza tym super rozwiązanie sat/ online

- książkę można napisać o kłopotach klientów z dekoderami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja posiadam Canal+.

Czasami myślę, żeby zrezygnować, bo nic ciekawego w telewizji nie ma.

Ale satelita ma przewagę nad naziemną: można oglądać alternatywne źródło informacji jakim jest TV Republika, można znaleźć programy niedostępne w otwartej telewizji, np. "Polska z góry", czy "Daleko od miasta", można mieć stacje 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Polsat Box który odbieram przez IPTV po światłowodzie Orange. Umowę z Canal+ też jeszcze mam ale dekodery leżą w szafie bo nie mam anteny satelitarnej i będę z niej rezygnował. Zainstalowałem też telewizję naziemną i moim zdaniem jest to ciekawa alternatywa dla płatnej telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Ja mam umowę na Polsat Box. Praktycznie u siebie   korzystam z apki Polsat Box GO, jako uzupełnienie oferty  Orange IPTV. Dodatkowo  jak @Ozzy666 mam także  naziemną, a  wszystkie razem się uzupełniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...