Skocz do zawartości

ViDoc TV


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Fan WWE Superstars napisał(a):

Reklamy wróciły ale jakieś takie krótkie, niecałe 3 minuty 

Wszystko dlatego że to TVN Media odpowiada za reklamy w stacji ViDoc TV. W przypadku konkurencyjnej firmy Polsat Media pewnie byłoby co najmniej drugie tyle czasu co wspomniałeś na spoty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Vidoc Tv od 10.06.2024r będzie nowy serial kryminalny "Labirynt". Emisja od poniedziałku do piątku o 21.15. Z opisu zapowiada się fajny serial kryminalny, widać, że nie tylko same telenowele i filmy będą na antenie Vidoc Tv a propo to mam nadzieję, że Red Media Group jest na wystawie Content Warsaw 2024 i zakupi od jakichś zagranicznych producentów może coś nowego z Televisy i Caracol na zimę 2024/2025 i inne produkcje i filmy światowe. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, TomeQ38 napisał(a):

W Vidoc Tv od 10.06.2024r będzie nowy serial kryminalny "Labirynt". Emisja od poniedziałku do piątku o 21.15. Z opisu zapowiada się fajny serial kryminalny, widać, że nie tylko same telenowele i filmy będą na antenie Vidoc Tv a propo to mam nadzieję, że Red Media Group jest na wystawie Content Warsaw 2024 i zakupi od jakichś zagranicznych producentów może coś nowego z Televisy i Caracol na zimę 2024/2025 i inne produkcje i filmy światowe. ?

Oni nie mają kasy, ledwo wiążą koniec z końcem, muszą spłacać kredyt, a ty marzysz o zakupach na wystawie Content Warsaw 2024? Nie bądź śmieszny, zejdź na ziemię.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że w Vidoc Tv od tego tygodnia nie ma w emisji po 14 telenoweli "Burza" i "Pierwsza Dama" więc chyba przerwali emisję bo ok 13 są filmy a co do emisji nowości to od 15. lipca emisja serialu kryminalnego "Lata 90" a kanał planuje także wkrótce emisję Esmeraldy z 1997r z Leticią Calderon i Fernadno Colunga w zremastowanej wersji. Konkretną datę emisji telenoweli Esmeralda podadzą w sowim czasie. Jestem ciekaw czy we wrześniu wejdzie ta telenowela jak i zapowiadane Entre Sombras i Amar y Vivir oraz Infuluncerka?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wersja Esmeraldy była chyba niedawno na TV4. Ale z chęcią bym zobaczył taka współczesna wersja "Pięknej i bestii"

No i super widzę, że bedą rano i popołudniu, emisję filmów z Buster Keatonem i Chaplinem a nawet Flip i Flap. Fajnie bo nie chciało mi się w nocy oglądać.

Wieczorem też będzie a ja lubię niemę kino, to sobię obejrzę.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...