Skocz do zawartości

ViDoc TV (dawniej CTV9)


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, azman napisał(a):

Jest EPG na kanale, na razie bez obrazu i audio.

Po przewodniku widać że poszli po bandzie i idzie ramówka Red Top

 

Scalili by te swoje 3 kanały w jeden porządny pod marka czy to RED czy CTV9 a tak to powtórki powtórek z nastawieniem na reklamy miedzy powtórkami

Przecież to jest emisja testowa..... na razie idzie retransmisja RED TOP, a kanał ze swoją ramówką startuje 18-stego marca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, ja też nieco ponad 10 minut temu włączyłem ten kanał i faktycznie leci jakiś film pt Lody na Patyku 3" a potem ma być film Bogowie. Jakość obrazu, rzeczywiście nie powala  i potwierdzam są 2 loga na dole jest logo Red Top Tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kamillloooossss__1987 napisał(a):

Przecież to jest emisja testowa..... na razie idzie retransmisja RED TOP, a kanał ze swoją ramówką startuje 18-stego marca. 

W IPTV mam Top i Carpet a z ramówki obu to nawet połowy jednego bym nie złożył.

Co takiego wniesie 9 

Śmiem twierdzić że takie Red Top + 12h albo dla odmiany -24h a i tak to wszystko już obejrzałeś na Carpet 3 dni temu.

 

Obym się mylił

Będzie hajs z reklam to może i oferta będzie różna dla tych 3 kanałów.

W końcu zasięg muxa jakiś tam jest to i za reklamy więcej złotówek można brać

Edytowane przez azman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

704x576 stary poczciwy standard PAL

Chyba skoczę do piwnicy po kineskopowy TV

Hehe i ten dopisek 4K, chyba jak sobie z 6 TV do salonu zniesiemy to razem może będzie i 4K

 

Nawet jak Emitel po węzłach dostaje sygnał 4K upscalowany z SD a nawet może z HD to coś enkodery Emitela pełną mocą nie poszły w eter.

 

Kontent jaki nadaje RED raczej mało prawdopodobne by był remasterowany a nawet jak był to licencja będzie droższa a tu liczy się kasa bo przecież parę baniek poszło na pozwolenia i cała otoczkę startu kanału.

 

Ale w dobie AI kto tam wie czy nie maja czegoś co im w miarę fajnie upskaluje rozdziałkę do 4K

 

W streamingu mam to 

 

5002_0_1_754_1362_EC_0_0_0_0_20240315003

Edytowane przez azman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Michu_97 napisał(a):

Po reklamach dopiski zniknęły.

 

Podejrzewam że technicy z Emitela jak i Red czytają forum :)

 

P.S

Urkisat podrzuciłbyś jakie ten kanał ma referencje przyda mi się do ogarnięcia EPG

Na s4a wszyscy śpią

A i nie wkurzaj już tak @kaspiana

Edytowane przez azman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciśnie mi się ważniejsze pytanie niż olanie grafików którzy zrobili naprawdę świetną robotę z tymi jinglami i oprawą graficzną do 9.

Czy Red Group czy jak oni tam się zwą planuje stream nowego kanału na swoim portalu Red Go

Must Carry, Must Offer i takie tam co to na naszym rynku medialnym każdy interpretuje po swojemu i robi jak chce.

Liczę na pojawienie się streamu jak nie u nich to może w Megogo i oby nie w WP pilot z obniżoną rozdziałką i dziesiątkami reklam przed startem przekazu

Edytowane przez azman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, rotalplus napisał(a):

Na profilu ctv9 na FB to już przestali nawet posty zamieszczać. Ten kanał przechodzi że skrajności w skrajność. Niebawem się okaże że będzie może retransmitować z godzinnym opóźnieniem Red top tv

No a po co mają zamieszczać, jak oficjalny start dopiero 18-stego marca.... Zastanów się. 

Admini może przestali wrzucać posty, bo są w szoku jak zobaczyli logo VIDOC TV. 😂

Edytowane przez kamillloooossss__1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadawca wydał oświadczenie o integracji kanałów Red Top TV i CTV9/ViDoc TV. Rozumiem to jako zastąpienie kanału Red Top TV u dotychczasowych operatorów przez nowy kanał z dodatoym poszerzeniem sygnału o emisję naziemną. Stąd reklamy i ramówka oraz logo Red Top TV (nadaje w SD, HD i 4K). Nawet leci klip "Zacznijmy od nowa" skierowany do dotychczasowych widzów stacji. Czyli w ofercie nadawcy pozostaną 2 kanały. W ramówce Red Top TV od 18.03 większość produkcji zaczyna się od 1 odcinka.

Edytowane przez truszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieszczam szczegóły tego co pojawi się w ramówce CTV9: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/jak-odbierac-mux-8-naziemna-telewizja-cyfrowa-lista-kanalow-ctv9-vidoc-tv-ramowka  

 

Z tych produkcji dokumentalnych ciekawią mnie filmy dokumentalne o wojnie, film o 1989 r w polskiej muzyce, filmy dokumentalne z serii o "Dziki Zachód po włosku", seria dokumentalna o koniach i o mistrzostwach świata 2022 w Katarze. Z seriali to premierowo czekam na Queen of the Flow". "Influncerka", czy "Entre Sombras" i czeski serial pt "Z archiwum spraw" czy o Czeska Wołga" i meksykański serial "Maria Magdalena". Będzie w czym wybierać więc co Pawop i inni mówiliście że będzie "kaszana" i co okazuje się, że będzie w czym wybierać na nowym kanale. Marek79 jestem ciekaw kiedy pojawi się szczegółowa ramówka na pierwsze dni nadawania CTV9, może dziś albo jutro po południu?

Edytowane przez Kiler
Popraw pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...