Skocz do zawartości

Ferguson Ariva 200


artek85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No własnie czekamy na kogoś kto to porządnie sprawdzi - ja nie mam jak - wycieczke do salonu aby reaktywować kartę, przy poprzednim sofcie zaliczełem :).

 

Hm... jednak własciwie da sie chba sprawdzić - w szegółach karty pojawił sie provider id 0 którego wczesniej reaktywacja jakoś nie chciała objać.

Skoro go widać to da się sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie czekamy na kogoś kto to porządnie sprawdzi - ja nie mam jak - wycieczke do salonu aby reaktywować kartę, przy poprzednim sofcie zaliczełem :).

 

Hm... jednak własciwie da sie chba sprawdzić - w szegółach karty pojawił sie provider id 0 którego wczesniej reaktywacja jakoś nie chciała objać.

Skoro go widać to da się sprawdzić.

----

 

Kanały HD/SD po godzinie testów nie widzę problemów.

- na pewno pozostał problem z odswiezaniem bitrate pod przyciskiem edit.

- nie odniose się też do problemów z radiem gdzieś tu opisywanym na forum (1.05B5) - bo nie używam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim , mam problem z Arivą 200 , od jakiegoś czasu gdy włączam tunerek ze stanu uśpienia , gdy juz wszystko zaskoczy jest obraz ale dzwieku brak , lekarstwem jest przeskok na inny kanał. Kiedys tak nie było , soft 1.5b1 (przed ostatni) nic nie kombinowałem było oki i z dnia na dzien "niespodzianka" co wiecej od kilku dni , w momencie gdy tunerek działa dośc długo (5-7) godzin przy przełączeniu na inny kanał - brak sygnału...!!?? Wyłączenie na kilka-kilkanaście minut tunera i działa...narazie... Chciałbym sie mylić , ale czy to oznacza ze głowica zaczyna szwankować i w końcu padnie ? Wersja tunera z pazdziernika ubiegłego roku. Cyfra pakiet komfortowy z C+i Hbo. Generalnie musze sprawdzic jeszcze stan instalacji. Co wy na to ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ciężko jest pisać na temat oprogramowania tak jak napisał @brian w jednym temacie - przecież dotyczy to arivy 100, 200, i 100e

Jest założony wątek na temat ostatniego oprogramowania oraz szybkiej poprawki

Łatwiej będzie doczytać jakie zmiany a jakie błędy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klawisz Edit - informacje techniczne o odbieraneym kanle (trnaponder pidy kodowanie bitrate itp)

babol7 -niestety prawdopodobnie głowica (u mnie tez padła, tydzien w serwisie teraz od 1,5 iesaca działa ok)

jawor11- łatwiej ale z przywyczajenia i tak wiekszosc chyba tu zaglada posiadaczy ariv200

 

p.s uprawenienia na oko przechodza zrobiłem reaktywacje i mi sie daty zminiały na provider 0 i 104 na 11.07

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to ma coś wspólnego z nowym softem A200_1.05B5 / teraz B6 , ale od soboty strasznie tną mi kanały hd cyfrowego polsatu (discovery hd, polsat hd, polsat sport hd) - nie da sie oglądać. Kanały hd z cyfry (canal+ hd i reszta) chodzą bardzo dobrze. Czy ktoś doświadczył podobnych objawów? Chciałem wrócić na A200_1.05B1 i sprawdzić ale nie mam skąd ściągnać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...