Skocz do zawartości

Ferguson Ariva 200


artek85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem na karcie gwarancyjnej date produkcji 15 grudnia, a kupiłem Arive na początku stycznia. Jest to możliwe? Dodatkowo zainstalowany był soft 1.00. Jest możliwe, aby "świeży" model miał zainstalowany soft 1.00?

 

Dodatkowo mam pytanie dotyczące bitrate. Czy można go sprwadzić na 200?

 

@hayabusarider - jak już napisałem sprawdź kartę gwarancyjną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko:

jak dodać program Fashion TV???

Żona mnie męczy bo gdzieś mi uciekł, a wg lyngsat powinien być na 12207 H a tam go nie ma, wie ktoś może co jest grane?

Czy u nas jest możliwe złapanie Eurobird 9A??

żeby oglądać fashion TV w HD:

https://satkurier.pl/news/47379/fashion- ... na-9e.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...powinien być na 12207 H a tam go nie ma, wie ktoś może co jest grane?

 

i wciąż tam jest, dokładnie na takich parametrach jak podałeś. Przeszukaj jeszcze raz transponder.

 

 

Fashion TV HD jest chyba teraz zakodowane - https://satkurier.pl/news/52209/9e-ftv-h ... kanal.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko:

jak dodać program Fashion TV???

Żona mnie męczy bo gdzieś mi uciekł, a wg lyngsat powinien być na 12207 H a tam go nie ma, wie ktoś może co jest grane?

Czy u nas jest możliwe złapanie Eurobird 9A??

żeby oglądać fashion TV w HD:

https://satkurier.pl/news/47379/fashion- ... na-9e.html

Teoretycznie jest mozliwe zlapanie tego bo to jest rabtem tylko 4 stopnie roznicy od Hotbirda.Jednak nie mam doswiadczenia z ta satelita to nic nie gwarantuje,ale mysle ze zezik powinien to elegancko pociagnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie napisów. Jest funkcja w arivie taka jak napisy. Jak kliknę na żółty przycisk pojawiają mi się: "napisy PL" jako aktywne i pod spodem jest "off".

mimo że napisy są aktywne nie wyświetlają się. Ostatnio jak się bawiłem pilotem i napisami - na jednej piosence (włączony był DisneyChannel) napisy się pojawiły i szybko znikły. jak klikałem na żółty przycisk i ok napisy mi się znów pojawiły (polskie ) i zaraz zniknęły i tak przez cały czas trwanie piosenki :? . Co można zrobić aby były aktywne, aby się pojawiły . Posiadam soft 1.02B1 i raczej nie zamierzam go zmieniać ponieważ przez 40 stron tego wątku o arivie każdy większość użytkowników pisała o problemie z softem nowszym od 1.02B1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam właśnie rugby na C+ Sport2 i moim zdaniem tnie jeszcze bardziej, niż na poprzednim 1.04.B4, tak więc nie ma co wgrywać 1.04.B5.

 

Na razie mamy wybór - stabilność softu, bez zacięć na 10719, ale brak niektórych funkcji (softy 1.02.x) lub nowe funkcje, ale z zacięciami na 10719. Dobrze, że ten tuner bez problemów łyka starsze softy.

 

Pozdr,

Vochomurka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...