Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję , że się mylę, ale wydaje mi się , że odkryłem znacznie gorszą rzecz niż brak możliwości od teraz włączenia opcji dodatkowej w pakiecie "Start" :!:

 

Mianowicie na stronie Cyfry w dziale "opcje dodatkowe" po wybraniu pakietów Kompakt lub Optimum opcje dodatkowe HBO HD, Canal+ HD oraz Multipremium HD są nieaktywne!(tak jakby bez możliwości wyboru). Boje się iż to oznacza, że w tych pakietach nie ma możliwości wyboru kanałów Premium w HD :!::/ Czyżby od teraz będziemy zmuszeni wziąć wyższe pakiety "Komfort HD" lub "Optimum HD" aby móc cieszyć się Canalem+ w HD lub HBO HD :!::?:

 

Bardzo proszę mnie poprawić jeżeli to jest nieprawda.

 

Gdy w niedzielę wieczorem dzwoniłem do CTA w celu włączenia opcji 5xHD to zapytałem o tą kwestię. Konsultantka powiedziała mi, że jeżeli wyłączę u siebie opcję dodatkową C+ HD to przy moim pakiecie w przyszłości nie będę miał już możliwości ponownego jej włączenia. To samo dotyczy opcji HBO HD. W tej chwili programy CANAL+ FILM HD, CANAL+ SPORT HD i HBO HD można oglądać wyłącznie w pakietach KOMPAKT HD+, OPTIMUM HD+ i PRESTIŻ HD+...

 

No to faktycznie nieźle nas zrobili z tymi nowymi pakietami :!::!::!:

Myślę, że tym krokiem spowodują sobie jeszcze mniej abonentów. Po raz kolejny wracają do polityki najdroższej platformy satelitarnej w Polsce :!: ARPU ponownie im podskoczy do góry, a dzięki takim zagraniom już wiadomo dlaczego nie podnieśli ceny pakietów! Tylko nie wiem czy to jest rozsądny pomysł patrząc na to, iż w miarę rozsądne promocje są tylko na święta.

Mam nadzieję że nie poczują się za mocni dzięki Polsatowi w ofercie i dadzą naprawdę dobre promocje za 2 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórym to się nigdy nie dogodzi :roll:

Jak była możliwość dokupywania pojedyńczych kanałów HD, to był lament, że zdziercy i dlaczego nie ma HD w pakietach. Teraz jak pakiety zawierają kanały HD, to narzekanie, że drogo i nie mogą sobie dokupić jednego,dwóch kanałów HD do najtańszego pakietu.

Ja wiem, że niektórzy chcieliby aby Prestiż kosztował 20 PLN, ale znając życie, też byście narzekali. Chcecie taniej telewizji? to zamontujcie sobie antenę siatkową i oglądajcie kanały naziemne, za więcej niestety trzeba zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop

Mi wystarczy "Prestiżowy+" za 99.90, pełna oferta programowa SD za ok 100PLN, to bardzo dobra propozycja dla przedłużających umowę, natomiast wciskanie na siłę programów HD (do pełnej oferty programowej), jest niekorzystne dla abonentów takich jak ja. Zgadzam się z Tobą, za więcej trzeba płacić, ale przy "repakietyzacji" balans pakietów powinien zostać zachowany, brak odpowiednika pakietu "Prestiżowy+", ten balans zachwiało.

:smile::wink::P:curious::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórym to się nigdy nie dogodzi :roll:

Jak była możliwość dokupywania pojedyńczych kanałów HD, to był lament, że zdziercy i dlaczego nie ma HD w pakietach. Teraz jak pakiety zawierają kanały HD, to narzekanie, że drogo i nie mogą sobie dokupić jednego,dwóch kanałów HD do najtańszego pakietu.

Ja wiem, że niektórzy chcieliby aby Prestiż kosztował 20 PLN, ale znając życie, też byście narzekali. Chcecie taniej telewizji? to zamontujcie sobie antenę siatkową i oglądajcie kanały naziemne, za więcej niestety trzeba zapłacić.

 

Tu nie chodzi o tanią telewizję tylko o wymuszanie na abonentach kupowania dodatkowych kanałów HD jeżeli interesują mnie tylko kanały HD z paczki Canal+ lub HBO :!: A to jest nie w porządku. Oferta stała się mniej elastyczna i okazuje się, że jest znacznie gorsza od poprzedniej. Cieszę się , że jest na tyle duże konkurencja w Polsce, bo przynajmniej można wybrać kogoś innego na rok lub dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie tak dawno większość narzekała, na pojedyńczo kupowane kanały HD, a teraz płaczą, że takiej możliwości nie ma. To jest dla mnie śmieszne.

Dla tych, którzy byli zainteresowani 2-3 kanałami HD wyjdzie drożej, ale Ci co chcieli bogatszą oferte to płacą mniej. Ja uważam zmiany za dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany są powiedzmy logiczne - ale ceny zabójcze, przynajmniej te w podstawowym cenniku. Niestety ten podstawowy cennik w przypadku C+ obowiązuje częściej i dłużej niż u konkurencji. Uważam, że Cyfra+ powinna iść drogą stałej ceny przez cały okres umowy. To najlepszy wyznacznik danej oferty, a i myślę szacunek dla klienta. Chociaż też trzeba mieć świadomość, że w C+ dzisiaj te ceny może są wyższe, ale z biegiem czasu oferta będzie bardziej korzystna - gdy pojawiać się będą kolejne kanały HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie tak dawno większość narzekała, na pojedyńczo kupowane kanały HD, a teraz płaczą, że takiej możliwości nie ma. To jest dla mnie śmieszne.

Dla tych, którzy byli zainteresowani 2-3 kanałami HD wyjdzie drożej, ale Ci co chcieli bogatszą oferte to płacą mniej. Ja uważam zmiany za dobre.

 

Widzę , że dalej mnie nie do końca rozumiesz. Nie narzekam na brak możliwości kupowania pojedynczych kanałów bo to wcale mi nie przeszkadza, ale na brak możliwości zakupienia Canal+ HD lub HBO HD w pakietach Optimum lub Kompakt :!: Jest to lekkie wymuszenie ze strony Cyfry na zakup dodatkowych kanałów HD.Można to podciągnąć nawet jako "ukryta podwyżka".

 

Bo niestety osoba posiadająca pakiet Podstawowy z Canal+ HD płaciła około 79 zł, a teraz aby mieć Canal+ HD trzeba wziąć minimum pakiet Kompakt HD i Canal+ HD co daje około 95zł :!: I czy nie uważacie teraz , że Canal+ stał się kanałem dla samej elity :?::!:

 

Niestety Cyfry nie kłamią i aktualne pakiety mają spowodować zwiększeniu ARPU Cyfrze , a co za tym idzie większemu zyskowi niestety na niekorzyść abonenta czyli cenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.Płacisz obecnie za wyższy pakiet to dostaniesz zniżkę.Ja opłacam podstawowy i dla mnie zmiany oznaczają sporą podwyżkę.

Gro umów jest zawieranych w grudniu na 13 miesięcy.Wtedy będzie prawdziwa próba dla nowych pakietów Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórym to się nigdy nie dogodzi :roll:

Jak była możliwość dokupywania pojedyńczych kanałów HD, to był lament, że zdziercy i dlaczego nie ma HD w pakietach. Teraz jak pakiety zawierają kanały HD, to narzekanie, że drogo i nie mogą sobie dokupić jednego,dwóch kanałów HD do najtańszego pakietu.

Ja wiem, że niektórzy chcieliby aby Prestiż kosztował 20 PLN, ale znając życie, też byście narzekali. Chcecie taniej telewizji? to zamontujcie sobie antenę siatkową i oglądajcie kanały naziemne, za więcej niestety trzeba zapłacić.

 

Niby kto tak mówił, że chcemy kanały HD w pakietach? Chyba abonenci N przekrzykujący Cyfrowiczów na forach, a to chyba nie oni mają być wykładnikiem tego co my chcemy? Zauważ, że gros osób chciało rozpakietowania kanałów. Możliwości płacenia osobno za kanały które się ogląda, albo za pakiety tematyczne, a tymczasem robi się na odwrót.

 

Nie interesują mnie inne kanały HD poza BBC HD, a to oznacza dla mnie w nowej umowie cenę 23 zł zamiast 5 zł (obecnie płacę 10 bo mam jeszcze Animal Planet HD). Czy to ma być atrakcyjna zmiana? Dodatkowo 5 zł podwyżki za Canal Plus Sport 3, a sportu nie oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można brać Canal+HD i HBO HD w pakiecie Kompakt i Optimum. Można dobrać AP HD, BBC HD i NGC Wild HD do pakietu Kompakt (HD). Jak wy czytacie te regulaminy i aneksy? Do mnie dopiero teraz to dotarło, więc prostuję aby nie wprowadzać ludzi w błąd. Kanały NGC HD, MTVN HD, EUSP HD, 2xEUSP HD, AP HD, BBC HD i NGC Wild HD to są nadal OSOBNE OPCJE za 5 zł sztuka (2 Eurosporty za 9,90)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...