Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No, może. Ale nie wykluczone, że te kodowanie jest dla osób, które migrowały do platformy nc+ na dotychczasowych kartach Cameleon dawnej CYFRY+... :roll:

Jeśli jednak kanał ten pozostanie dostępny także dla abonentów dawnej CYFRY+, którzy nie migrowali do nc+ to chyba dobrze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu BBc Knowledge hd, dziś Fox HD może jeszcze dadzą discovery HD. Jednak chyba sporo cyfrowiczów uciekło i próbują zatrzymać pozostałych albo zachęcić do przejśćia na nc+ zamiast rezygnacji jak komuś się kończy umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pozytywne zmiany. Szczerze mówiąc liczyłem, że od razu po fuzji dostaniemy dostęp do wszystkich kanałów z n, oczywiście zależnie od tego kto jaki ma pakiet. Także mogliby włączyć resztę kanałów z n. Mi zależy na MGM HD i Discovery Historia.

Dziwnie wygląda np. TVP Historia która jest FTA i w DVB-T a nie świeci na pozycjach w grupie kanałów TVP i grupie kanałów dokumentalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to BBC i FOX mają być zachętą do pozostania, to moim zdaniem lepszym rozwiązaniem by było włączenie wszystkim, którzy jeszcze są w Cyfrze Eurosportu i Discovery. Zwłaszcza Discovery mogłoby być jakąś zachętą, bo wersja SD to po prostu jakiś koszmar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pozytywne zmiany. Szczerze mówiąc liczyłem, że od razu po fuzji dostaniemy dostęp do wszystkich kanałów z n, oczywiście zależnie od tego kto jaki ma pakiet. Także mogliby włączyć resztę kanałów z n. Mi zależy na MGM HD i Discovery Historia.

Dziwnie wygląda np. TVP Historia która jest FTA i w DVB-T a nie świeci na pozycjach w grupie kanałów TVP i grupie kanałów dokumentalnych.

 

U mnie świeci MGM HD, napisz do nich może jeszcze włączają promocyjnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i juz wszystko jasne...FOX HD i BBC Knowledge HD odkodowane dla wszystkich do końca sierpnia.

Cytaty ze strony ncplus.pl:

"Oglądaj odkodowany FOX HD (54 kanał) do 31 sierpnia."

"Oglądaj do 31 sierpnia na odkodowanych kanałach:

nr 72 BBC Knowledge HD lub nr 216 BBC Knowledge SD "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie myśleliście, że FOX HD i BBC Knowledge HD na stałe będą dostępne dla tych, którzy jeszcze nie zmigrowali do nc+ (mowa o tych co korzystają jeszcze z oferty Cyfry+)?. Wiadomym było, że jest to promocja, podobna do tej, która była wcześniej (MGM HD i nSport HD i SD, które do końca czerwca br były dostępne dla byłych abonentów Cyfry+). nc+ kolejny raz chce zachęcić do migracji tych, którzy jeszcze tego nie zrobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+ kolejny raz chce zachęcić do migracji tych, którzy jeszcze tego nie zrobili.

 

Taa... super kanał Fox z powtórkami seriali na okrągło. Niech zrobią gwarantowane Eurosporty, to sie może zastanowię nad migracją, bez tego na 100% nie zmigruję. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...