Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi nie działa Sport klub.

 

Byla jakis czas temu (no bedzie z pare miesiecy jak nic), zmiana parametrow. Wiem bo przez dlugi czas nie mialem Sportklubu bo nie chcialo mi sie ustawiac (mam swoj tuner), ale w koncu przestawilem. Takze Sportklub jest. Nie wiem czy do konca zrozumialem tez idee TCM/CT. W nc+ maja to na jednym kanalem (do polodnia CN a popołudniu TCM ??). Ja mam od zawsze w cyfrze oba te programy na osobnych kanalach i filmy na TCM leca caly czas.

 

mialem tez dodac sobie przy okazji PowerTV ale jak zobaczylem ze to takie ITV/PoloTV to dalem se siana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spodziewałeś się czegoś innego?? Dla mnie to było oczywiste od samego początku. To zupełnie jak telekomy wprowadzają nową ofertę, a stara zostaje w użyciu przez tych, którzy na nią się zdecydowali przed wycofaniem ze sprzedaży. Jeśli chcesz nowe usługi zmień taryfę na nową. Należy się cieszyć, że chociaż te kilka ochłapów dostaliśmy, chociaż ja zapewne i tak niezbyt często będę z tego korzystał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra+ umiera aktualnie ma stan przed agonalny sorry za tak okrutne porównanie NOWE KANAŁY TYLKO W NC+ "Zobacz więcej" MÓWI WAM TO COŚ MIGRACJA I TYLKO WTEDY ZOBACZYSZ NOWE STACJE TV :D

A jakież to nowe kanały są godne uwagi których nie ma w cyfrze, kpm, posat film hd, cbs europa.... no bez jaj :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...