Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no to mi się wyjaśniło, canal+platinium uruchamiane od 5.04 to tylko 6 kanałów (3. wers pod zdjęciami tunerów).

Źle rozumujesz ten 3 wers. W nim chodzi o to, że jeśli podpisałeś umowę z nc+ przed 5 kwietnia to canal plusy z oferty masz dopiero od 5 kwietnia. Wcześniej, od momentu podpisania umowy do 5 kwietnia masz kanały: Canal + Weekend, Canal Gol, Canal + Film, Canal + 3D, Canal + Sport ,Canal +.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak mam SuperpremiumHD to mogę sobie przez te 3 miesiące odliczyć paczkę C+ bo jest za free ??

 

Żartuje oczywiście.

 

Julian i ta cała NC+ to jedna wielka porażka, zrozumiałem jak chyba większość że od 5 kwietnia nie paczka C+ tylko cały pakiet ma być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisali, że cały pakiet...

http://ncpluspytania.pl/viewtopic.php?id=1634&p=2

Michał Stryjecki, dyrektor ds. PR NC+, informuje, że abonenci mający dotychczas dostęp do ofert premium (nPremium w platformie N i Canal+ w Cyfrze) otrzymają od 5 kwietnia bez dodatkowych opłat pełną ofertę Canal+ Platinium.

 

Kilka pytań:

1. Od 5 kwietnia do kiedy...?

2. Pełna oferta Canal+ Platinium - czyli wszystko co znajduje się na tej stronie http://ncplus.pl/sklep/promocje/canalplusplatinum ?

3. Superpremium HD w C+ łapie się w zasięgu tej oferty?

 

Odpowiadam i potwierdzam słowa p. Michała Stryjeckiego:

1. Od 5 kwietnia do momentu, w którym zdecydujesz, co dalej.

2. Tak

3. Tak

pozdrawiam

Magda

no to mi się wyjaśniło, canal+platinium uruchamiane od 5.04 to tylko 6 kanałów (3. wers pod zdjęciami tunerów).

 

Pełna oferta Canal+ Platinum to jest 114 kanałów TV w tym 40 HD, a więc 6xC+, POLSAT HD, MGM HD, FOX HD, i inne nie licząc opcji VOD i NC+GO.

Z tego dla dotychczasowych klientów Cyfry+ świecą tylko przemianowane C+ - reszta ciemność, więc po raz kolejny kłamali.

 

Zresztą, byli abonenci C+, którzy zmigrowali do nc+ na swoim sprzęcie, również mnie mają np. Polsat HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emisja programów 3D przewidziana jest w każdą niedzielę po południu na antenie Canal+ Family 2. W najbliższych tygodniach w 3D emitowana będzie seria "Najpiękniejsze miejsca do nurkowania" - Morze Czerwone (7 kwietnia o godz. 17.00), Mozambik (14 kwietnia o godz. 15.55) czy też Afryka Południowa (21 kwietnia, godz. 17.00).

LINK: Pozycje 3D nie znikną z oferty Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N zniszczył cyfrę już prawie do końca. Cieszmy się jeszcze ostatnimi procentami cyfry+ w nc+. Niedługo ten procent będzie wynosił 0.

Odnoszę dokładnie takie samo wrażenie!

Niby to CANAL+ Cyfrowy przejął n'kę, a tymczasem operatorem nowej platformy zostaje jego dawny konkurent, firma ITI Neovision. I w dodatku w nowej platformie praktycznie wszystko jest na zasadach, jak w dawnej n'ce. Dekodery dawnej n'ki (sparowane z kartami), Multiroom na zasadach n'ki, brak możliwości odbioru platformy nc+ na własnym, niezależnym tunerze (tyczy się nowych abonentów oraz abonentów dawnej n'ki) itp.

Też uważam, że ta cała fuzja zamiast (tak na logikę) wzmocnić platformę przejmującą (a więc CYFRĘ+), doprowadziła jedynie do jej całkowitego zniszczenia!

Dlatego też postanowiłem nie czekać do końca, aż CYFRA+ (to, co po niej aktualnie jeszcze zostało) runie już całkowicie, tylko wykorzystując usunięcie przez CYFRĘ+ kanału 13th Street Universal, wysłałem do CYFRY+ wypowiedzenie umowy i wziąłem już Cyfrowy Polsat. Wszystkie kanały, które najczęściej oglądam (z wyjątkiem TVN24 HD) są też w Cyfrowym Polsacie. Sport, a już tym bardziej piłka nożna, mnie nie interesuje.

Platforma nc+ to jest taka "n'ka 2" albo "n'ka bis" z dodanymi tylko paroma kanałami tematycznymi dawnej CYFRY+ i kanałami CANAL+. :(:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...