Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie jeśli dodali te kanały do listy, to na pewno włączą je dziś lub jutro. Po co niby by je dodali jeśli oglądać by je można dopiero po ukazaniu się oferty nc+? ( poza tym wtedy dodaliby wszystkie programy z n, a nie tylko 2) Mi się wydaje , że chcą skusić ludzi żeby jak najszybciej przeszli do nowej platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jeśli dodali te kanały do listy, to na pewno włączą je dziś lub jutro. Po co niby by je dodali jeśli oglądać by je można dopiero po ukazaniu się oferty nc+? ( poza tym wtedy dodaliby wszystkie programy z n, a nie tylko 2) Mi się wydaje , że chcą skusić ludzi żeby jak najszybciej przeszli do nowej platformy.

 

To jest trochę nielogiczne. Czym chcą skusić jeśli mięliby włączyć te kanały dziś lub jutro? Jeśli chcą skusić to chyba raczej tym, że dostaniesz nowe kanały jak podpiszesz umowę z nc+ a tak nie za darmo, prawda? A dodawnie kanałów, przesunięcia, kodowe itp., no cóż na tym właśnie polegą różne testy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Alcatraz wielu użytkownikom cyfry+ brakuje w ofercie tylko ligi mistrzów. Czy nie uważasz, że po udostępnieniu nsportu na tydzień albo dwa więcej osób nie wykupiłoby tego kanału ? Kilka lat temu podobna sprawa była z Orange sport, kiedy jeszcze leciała na nim ekstraklasa. Cyfra udostępniła ten kanał na miesiąc wszystkim abonentom i wielu moich znajomych po tym czasie dokupiło sobie możliwość oglądania tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu cyfra zrobila z nas wala dodajac nsport itd maja chyba super ubaw z nas ja place prawiw 200zl i jestem wsciekly naprwade liczylem ze dzis obejrze lige mistrzow super dziekuje cyferko

 

a Ty to sie z choinki urwałeś? ktoś zapowiadał, że nSport będzie dzisiaj włączony? Jakieś umowy masz, nagrania? Naprawde nie wiem czy trollujesz czy naprawdę jesteś taki trochę dziwny ale uważam, że skoro do tej pory nie miałeś Ligi Mistrzów to brak meczu Porto - Malaga Cię nie zbawi. Ja nie widzę w tym momencie, żeby ktoś kogoś robił w wała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokój z tym nSport - tam nic ciekawego nie ma. po drugie szlochacie, że brak uprawnień jak to na razie tylko testy - żadnej deklaracji nie było. chcecie LM to użyjcie google zamiast płakać tutaj. wszystkie mecze LM przez 3 dni w cenie jednego piwa w bardzo dobrej jakości i bez zacięć to chyba powinno was zadowolić. korzystam z tej opcji od pół roku i mi wystarcza. będzie LM w C+ na wiosnę to będzie super, póki co można sobie radzić bez żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widać oglądalność dokumentalnych kanałów! Jak by dzisiaj nie dodano do listy MGM i nSport i by dekoder nie zawołał aktualizacji to by niektórzy wcale nie wiedzieli że NGWild jest rozkodowany lub co ważne istnieje. Na stronie Cyfry+ jest informacja o konkursie związanym z kanałem Nat Geo Wild. Konkurs trwa od 4 do 28 lutego i to zapewne z tego powodu kanał świeci promocyjnie dla wszystkich abonentów Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz7 ja odpowiedziałem na Twoje wątpliwości. Co Cyfrę obchodzi, że chciałbyś zobaczyć dzisiejszy mecz? Oni przygotowują się do połączenia i mogą sobie dodawać kodowanie oraz zmieniać listę kanałów dowolnie i nie znaczy to wcale, że jutro włączą MGM czy nSport. Niektórzy zachowują się jak pokrzywdzone dzieci - dodali kanały ale nie udostępnili, co za [beep]two!:-)) A w ence świecą już kanały Cyfry czy też tylko są na liście? Z punktu widzenia abonenta to mogliby dodawać i dodawać ale oni nie są zainteresowani wrzucaniem kanałów za darmo i prawdopodobnie przygotowują się do marcowego uruchomienia nowej oferty - wtedy być może będzie można dokupić pakiet nowych kanałów a może będą one zarezerwowane wyłącznie dla podpisujących nową umowę z nc+. W ten sposób zachęcą i przyspieszą proces wprowadzania nowej oferty. Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...