Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie wszystko ok.

Ale bez jaj - co robi TVP Kultura na kanale aż 64 ??? I co robi Polsat Play wśród kanałów sportowych?

Ponadto na żadnym z kanałów Polsatu nie działa funkcja Pilot, a funkcja Program jest teraz pomieszana i nie ma w niej nadal Polsatów (oby to się zmieniło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak Ci co namiętnie platformę CP nazywają "polszmatem" zareagują na tę "hiobową " (dla nich) wieść że kanały Polsatu zawitały na liście "ich" cudownej platformy :?:

 

Ja będąc tak zaciekłym wrogiem ( Cyfrowego Polsatu - mojej ulubionej platformy! ) nawet bym ich nie wpuścił :wink: na listę kanałów C+

ps. ( o oglądaniu nawet nie wspomnę !!) :mrgreen::mrgreen:

Polszmatem nazywano platforme jak sam zauważyłeś a nie kanały. Poza tym jeszcze paczka BBC i Polsat nie ma zupełnie nic, oprócz sportu.

 

 

Po części masz rację, ale te kanały stanowią/ stanowiły jakby odrębną część programowa odróżniającą CP od innych platform ( + kanały sportowe ) więc "nazwa" przyczepiona była także i do tych kanałów.

 

Ja osobiście Wam nie zazdroszczę a wręcz przeciwnie nawet jestem ZA i mam nadzieję że jakieś kanały których nie ma w CP u nas też zaświecą -

a jeśli nawet nie to i tak tragedii nie będzie ( [przynajmniej w moim przypadku ) :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Mam Cyfrę+ Prepaid pakiet Premierowy. Polsat i Polsat 2 śmigają. Natomiast Polsat Play, Cafe i News w ogóle pokazują mi tak, jakby nie miało kodowania na satelicie. Gdybym nie miał w abonamencie to pisałoby 'BRAK DOSTĘPU' natomiast tu nic nie pisze jakby było całkiem inne kodowanie. Nie wiem czy ta reszta kanałów jest w Prepaid, dlatego się pytam. Może do nich napisać z pytaniem?

 

 

Mam dekoder Anysee E30 S2 Plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry ruch ze strony Cyfry!Ale dla abonentów C+ i zarazem posiadaczy modułów CAM od CP to teraz duży dylemat bo tak jak w moim przypadku kupowałem moduł CAM dla MiniMAX żeby mieć Polsat Sport i resztę polsatów.Czyli wychodzi na to że musiałbym płacić 19,90 ...tylko za Polsat Sport.To jak kiedyś opłacało się kupić kartę TNK bo się miało dodatkowo TVP Sport i N-sport.Teraz już się nie opłaca.

Pytanie jest inne- jak to się wszystko będzie miało do ceny pakietów w przyszłości...Na razie Cyfra zgarnia wszystko.Nadal nie rozumiem dlaczego Cyfra lokuje wszystkie bajkowe kanały w Komfortowym+.Oprócz Minimini czy ZigZap nie ma nic innego w Podstawowym+ a przecież dzieci to nie tylko te 3-letnie czy 16-letnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o uklad kanalow.

 

1 10892 HTVP1 POLSKI polski

2 10892 HTVP2 POLSKI polski

3 11488 HTVP INFO INFORMACJA polski

4 11278 VTVP HD POLSKI polski

5 11393 VTVN POLSKI polski

6 11393 VTVN24 INFORMACJA polski

7 11393 VTVN 7 POLSKI polski

8 11158 VTV4 POLSKI polski

9 10796 VTELE5 POLSKI polski

10 11487 HPULS POLSKI polski

 

Taki jest teraz uklad na oficjalnej stronie.

Nie uwazacie, ze jest to jednak pewne niedopatrzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego ma dać? Polsat zyskuje oglądalność a nie wykluczone, że umowa zakłada też wymianę sygnałami z TP, tak żeby zminimalizować duble i pozyskać pojemności pod nowe kanały. To już pytanie do DXrów czy pojawiają się nowe kodowania na kanałach Cyfry. Generalnie widać, że akcja była trochę partyzancka i wycelowana w N. Podpisali umowę we wtorek wieczorem a sygnał jest dostępny już o 2:00 w nocy w środę ;) teraz czekamy na BBC w Cyfrze. W N też będzie Polsat - za 3 lata w DVB-T :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...