Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak ktoś chyba wcześniej napisał może być tak, że "TVP HD" będzie tylko w "HD MIX" do końca mistrzostw, a potem go "uwolnią"...

 

Ja mam już aktywny "HD MIX", a że aktywowałem przez "ICA", to co prawda nie mam żadnego rabatu, ale jeśli dobrze przeczytałem regulamin mogę potem wyłączyć ten pakiet w każdym momencie, tak jak każdy inny (umowa na czas nieokreślony) i to mi pasuje :D!

 

"BBC HD" też już działa i od razu mi się jeden serial spodobał ("Komisariat Holby" - bliźniaczy "Szpital Holby" leciał kiedyś na "TVP3" :D ), więc tym bardziej nie żałuję decyzji :D!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardziej podoba inne zdanie zamieszczone na tej stronie:

http://www.cyfraplus.pl/_abo_promo-2010 ... al-hd.html

 

W TVP HD nadawane są relacje z wielkich imprez sportowych (m.in. Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, Puchar UEFA i Liga Mistrzów)

 

Może i nadawali Puchar UEFA i LM ale to było 2 lata temu :lol2: Nieźle aktualne te informacje mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronce piszą że to już 14 kanał HD w ofercie...

Ja jakos mam 12 bez TVP HD

 

piszą, że czternasty, bo zapomnieli o tym, że jeszcze oficjalnie BBC HD w cyfrze nie ma. ale jak już za parę godzin dołączy to będzie razem z TVP HD 14 kanałów. swoją drogą, ciekawe, że kodowanie z bbc hd już zdjęte i posiadacze własnych odbiorników sat hd mogą już oglądać, a do oficjalnych dekoderów jeszcze nic nie dotarło .. ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...