Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam Eska.tv w kablu. To nie jest muzyka dla mnie. I nie podoba mi się ten kanał. Ale jeżeli nie zajmie on miesca na tr. Cyfry to nie go włączą.

Przecież nikt mnie nie zmusza do jego oglądania. Wole aby zapowiedzieli jakieś fajniejsze rzeczy i nowości w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wnerwia mnie sytuacja że jak się człowiek przyzwyczai do układu kanałów to operator przesyła nową liste i trzeba znowu zapamiętywać gdzie co jest.

 

A ile tych gruntownych zmian listy kanałów miałeś w ostatnich latach? Zdarzały się pojedyncze porządkowe przesunięcia tylko?!

Ile tych zmian było w Cyfrze to nie wiem bo od niedawna jestem jej abonentem. Miałem przez kilka lat polszajs ale ostatecznie z niego zrezygnowałem. Co do Cyfry to już przyzwyczaiłem się do układu jaki jest to znowu zmienili układ. Na przykład TVNturbo było między discovery a planete a teraz przenieśli na odległą pozycje 105.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o układ kanałów, numeracja jest dobrze zrobiona, film od 40, dokument od 70, sport od 100, jest ok, szybko zapamiętałem gdzie mam TVN Turbo i gdzie Hyper, ostatnio gdzie TVP Sport, reszta jest po staremu. Zmiany nie są duże, a pozwoli w przyszłości dodać więcej kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Eska.tv będzie już na stałe FTA.

 

Skąd takie info?

Już kilka razy byla przytaczana informacja o tym z sateliarne.tv ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wysyłałem e-mail do Eska.tv, zawsze piszą, że zakodują, ale nie kodują, chyba nie chcą kodować, stacja jakoś musi zarabiać FTA byłoby strzałem w dziesiątkę, zawsze mają szanse oglądalności. Aktualnie przekroczyli 3000 widzów, więc bycie FTA coś daje, jeśli mieliby kodowanie MPEG2 to widownia byłaby o wiele większa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli mieliby kodowanie MPEG2 to widownia byłaby o wiele większa.

Przecież jest MPEG-2. :) (kompresja, a nie kodowanie, FTA przecież)

 

Co to ma wspólnego z C+? Nic? Aha, koszarować? :]

Jeśli to kompresja MPEG2 to dlatego dekoder SD go nie wykrywa? :>

 

lol.gif I za to C+ pobiera 29 zł/m-c, a wszyscy szydzą z CP :twisted:

Ja mając Cyfrę od 2008 roku nie zapłaciłem jeszcze za Canal+ :jupi:

 

EDIT: ok już się wyjaśniło ESKA.tv nadaje w DVB-S2 i dlatego nie mogę odbierać go na dekoderze SD ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...