Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po raz kolejny. F! - kwalifikacje i wyścig- oraz LM musi być w otwartym Polsacie. Takie są wymogi licencji.

Tak więc twój tok rozumowania jest nieprawdziwy. Jak ktoś zmusi Polsat do obecności w innych platformach to będzie. To tego czasu na pewni nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie. eska tv jest fta i w dodatku można ją oglądać tylko za pomocą dekoderów HD. nie wiecie, czemu użytkownicy 'zwykłych' dekoderów z c+ (np. pace hd pvr 250) nie mogą za chiny wyszukać tego kanału? oczywiście wiem, że lista kanałów jest narzucana przez cyfrę itp. ale ktoś podejrzewa czemu jeszcze nie dołożyli jej do swojej oferty? fta chyba powinny być mimo wszelkich układów dostępne?

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiecie, czemu użytkownicy 'zwykłych' dekoderów z c+ (np. pace hd pvr 250) nie mogą za chiny wyszukać tego kanału?

Może dlatego, że ESKA TV nadawana jest na transponderze DVB-S2, z którego kanały mogą oglądać tylko posiadacze dekoderów HD. Zwykłe dekodery SD nie odbiorą nic z transpondera DVB-S2, poprostu wyskoczy komunikat "Brak sygnału" lub coś podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] użytkownicy 'zwykłych' dekoderów z c+ (np. pace hd pvr 250)

[...]Zwykłe dekodery SD nie odbiorą nic z transpondera DVB-S2, poprostu wyskoczy komunikat "Brak sygnału" [...]

 

 

no i właśnie mi o dekoder hd chodzi. mam pace pvr hd 250 i kanału ni ma.

 

... ni ma bo to transponder n-ki i cyfra oficjalnie nie włączyła stąd żadnego kanału do swojej oferty.

Wprawdzie używam coolstreama i nie wiem jak jest w dekoderze pace hd, ale swego czasu bawiłem się nieco phillipsem pvr hd a tam była możliwość ręcznego przeskanowania wybranego transpondera i wówczas kanał się pokazywał. Nie sądze by w pace takiej możliwości nie było, w końcu to nie "super" dekoder od n-ki, z którym nic nie można zrobić.

 

 

pozdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przy okazji wprowadzania History wprost obiecywano wkrótce nowy kanał. Więc nie dziwię się zniecierpliwieniu niektórych. Już nie wspominam o takich drobiazgach jak zapowiedzi szefa w magazynie Plus+ nowych kanałów, także HD, w tym roku bo rok się dopiero rozpoczął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/52414/polskie-testy-crime-investigation-na-15w.html

 

Nareście Crime & Network Testuje Z Polską Scieszką Jeżykową :brawo:

 

Ale czemu to piszesz w temacie o CYFRZE ?

To, że dołączyła History, nie znaczy że automatycznie dołączy C&IN. Gdyby tak było to już dawno mielibyśmy Nat Geo Wild, Nat Geo Music, Boomerang, Nickelodeon, MTV Dance i MTV Hits i jeszcze pare innych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...