Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potrafisz czytać ze zrozumieniem?

Ależ ja doskonale wiem, gdzie będzie on dostępny. Przecież temu nie zaprzeczam.

Napisałem tylko, że HD w nazwie nie świadczy wcale o przynależności (lub nie), do któregoś z pakietów lub opcji. Co Ty napisałeś. Nie mam problemów z czytaniem ze zrozumieniem. Czego nie mogę powiedzieć o niektórych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie mam pakietu HD Optimum i Nickelodeon śmiga, czyli wygląda na to, że będzie on dołączony do normalnego Optimum bez opcji dodatkowych chyba.

Nie rozumiem tego pakietu promo, po co zabierali animal planet i robili 3 zł taniej, wg mnie to kanały typu tvp hd czy eurosport hd powinny być bezpłatne ale to już inny temat. Ale jak robili ten promo to mogli dać to co było HD Optimum tylko właśnie w promocyjnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm to nick jest od pakietu KOMPAKT i nie trzeba miec opcji HD by ten kanal swiecil ??? pogubilem sie

Może zmienili zdanie, a może teraz jest promocyjnie puszczony w optimum zwykłym.

Poza tym trzeba wziąć pod uwagę, ze to jedyny kanał bez wersji SD, więc dlatego jest dostępny dla większości posiadaczy tunerów HD, nawet bez pakietu HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam po co dodali "Viacom Blink", czyli amerykańską wersję "TVN Style", tylko z mnóstwem reklam??? Ja bym zamiast tego dodał "TVN Style HD" i W KOŃCU "Discovery Historia" i/lub "TVP Historia", których dodanie do oferty akurat dzisiaj świetnie wyglądałoby marketingowo (wczoraj czytałem artykuł o piątej rocznicy istnienia "Discovery Historia" i był tam fragment o tym jak ten kanał się angażuje w popularyzację historii, tylko co z tego, jeśli nie jest dostępny w ofertach największych platform na rynku !) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwalcie się jeszcze więcej, że wam świeci to na pewno długo pooglądacie ten kanał :|:crazy:
Taiszo i Ty takie rzeczy wypisujesz. Myślisz, że ten kanał został włączony omyłkowo i nikt się w C+ nie kapnie o rzekomej pomyłce, tylko wyczytają na forum i wyłączą. No bez przesady..

 

Poza tym trzeba wziąć pod uwagę, ze to jedyny kanał bez wersji SD, więc dlatego jest dostępny dla większości posiadaczy tunerów HD, nawet bez pakietu HD.
A kolega to kanałów z C+ nie zna?

A TVP HD, BBC HD, czy MTV Live HD to odpowiednik w sd mają? Bo jakoś nie zauważyłem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym jesli Cyfra stawia na rozwoj poprzez dodawanie ogromnej liczby kanalow w HD to moze przestanie dodawac odpowiedniki w SD zeby ludzi przymuszac na dobrowolne przechodzenie na dekodery HD...w koncu to ma byc platforma najbardziej zaawansowana technologicznie:) SD do lamusa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...