Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak tylko,że te dwie gwiazdki dotyczą kanałów własnych Canal+ ,jeśli dokładniej popatrzysz to zauważysz,że przy kanałach TVN Turbo i Style w HD widnieje jedna gwiazka.Tak w ogóle to TVN Turbo HD i TVN Style HD już zniknęły z listy na stronie cyfry.Ponownie są wersje SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie widzę euforii z powodu 4 kanałów npremium a nie 2. :)

Przecież ta zapowiedź dotyczy nie tylko Nkowiczów ale i nas, pasuje do działu Cyfra+ zapowiedzi.

Będzie mnóstwo kanałów premium, każdy znajdzie coś dla siebie o każdej porze, PVR niekonieczny :)

Oby tylko te 4 kanały były dla abonentów Canal+ gratis (jak podało spam.org nieoficjalnie) lub chociaż niskoplatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bez oficjalnych zapowiedzi wiemy że będzie, pytanie tylko kiedy. Wszak było powiedziane oficjalnie że kanały npremium pozostaną do końca zawartych przez N umów. Myślę że i w Cyfrze będą od startu, czyli przed świętami. Podobnie jak Turbo i Style HD. Na inne kanały, spoza stajni ITI, może i przyjdzie poczekać, ale na pewno nie na te.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Cyfry+ w zakładce pytania i odpowiedzi znalazłem takie coś:

 

Z jakich serwisów będzie można korzystać dzięki podłączeniu dekodera CYFRY+ do Internetu?

 

Podłączenie dekodera HD PVR do Internetu umożliwi użytkownikowi m.in. słuchanie muzyki z serwisu MOOD, korzystanie z Internetowego Centrum Abonenta (ICA) oraz robienie zakupów na popularnym serwisie zakupowym.

 

Ktoś z forumowiczów zna serwis MOOD, bo nic nie znalazłem w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11.11 dojdą nowe kanały, Cyfra+Online i nowy soft do dekoderów. Mam w związku z tym 2 pytania.

Czy soft będzie wprowadzał tylko kilka zmian w funkcjonalności, czy też w grafice?

Czy nowy soft będzie też dla dekoderów PVR 250 GB, czy tylko dla 500 GB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...