Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może to przesunięcie jest spowodowane tym, że na to miejsce pojawi się Discovery Historia ?

 

Jutro mija 70 lat wiadomo od czego - może Cyfra+ szykuje ten kanał ? potrafią zaskoczyć tak jak 1 lipca kanałem Travel kto wie pożyjemy zobaczymy, ale czuje, że zbliża się nowy program :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem bardzo ciekawy co zrobi nasza cyferka :evil: względem kanału NG Wild HD pewnie ponownie da ciała i straci ten kanał na rzecz N.W zamian dołaczając jakieś śmieciowe kanały sd/zone romantica,edusat itp/, żeby później chwalic się ile to dołączyli kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz panowie cwierkaja jaskolki ze animal planet hd oraz natgeo hd od jutra w N .Zobaczymy mam nadzieje ze cyfra nie przespi tych kanalow .Ale tak mi sie cos zdaje ze nic z tego nie bedzie Wtym roku juz zaduzo kanalow dodali i mysle ze tak zabardzo im sie nie bedzie chialo No ale tak to jest ze cyfra dodawala na poczatku i wszyscy sie cieszyli i teraz kolej na inne platformy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mcadi, National Geographic HD jest na wyłączność w Cyfrze, a wprowadzenie Animal Planet HD do Polski na razie nie jest planowane :>

NG HD jest na wylacznosc w Cyfrze ale wg starej umowy! Nic nie wiadomo by wylacznosc byla przedluzona na kanal HD tak jak stalo sie wczesniej z NG SD. Pytanie brzmi czy cyfrze uda sie przedluzyc wylacznosc na NG HD czy tez nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ze znow tutajsie bzdury sie pisze ale chyba po to jest ten temat oto co jeden z gosci napisal na sat kuierze

 

Natomiast potwierdzam Animal Planet HD i Nat.Geo. Wild HD. Łącznie na najnowszej ulotce n-ki jest 14 kanałów HD. Skanować nie mam czasu, myślę że każda wyspa n w marketach już ma nowe ulotki a więc (mik) poświęć swój czas i pylnij po nową ulotkę do konkurencji lub cierpliwie poczekaj do jutrzejszej konferencji. Co do bajkopisarstwa to świadomie nie pisałem o przystawce do n-box-a na DVB-T ponieważ nie jestem pewien czy to już będzie jutro publka ulotki jeszcze nie widzialem a wiec moze i to prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No o ile prawdą jest, że N doda NG Wild hd to się wscieknę :twisted: Zapyziałemu żabojadowi wg. jego słów wystarczy "pseudokanałów" hd -powinien zgłosic się do lekarza na nogi bo na glowę za późno.Jak zwykle obudzą się z ręką w nocniku i będą na siłę dołaczac badziewiaste kanały sd, ględząc ile to nie mają kanałów-zapominają , że spora częśc to szmiry kupowane na wagę.Tak naprawdę od dłuższego czasu nie dodali nic z własnej inicjatywy. Tylko kanały które były u konkurencji i to też nie najwyższych lotów. natomiast żeby dodac history HD i sd lub właśnie NG Wild lub podobne to nie po co ! abo. to motłoch któremu wystarczą zapchaj dziury wtypu zone romantica, movies 24 itp szmiry. No dobra wystarczy trochę odreagowałem po plotkach o NGW w N/ okaże sie za 4 godziny :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja panowie zastanawiam sie teraz tak .Telewizja N wprowadzila promocje 99 zl za wszystko na okres calek umowy .vod i takie tam .Ma tez TVP HD I DISCOVERY HD .I mysle ze ja zrezygnuje z cyfry teraz za caly pakiet place 150 zl w tym wynajem dekodera ale to i tak duzo .Przezuce sie jak bede mogl musze tylko zadzwonic na pakiet najmniejszy cyfry plus .I tak prawie te same kanaly sie pokrywaja cyfry i N .Oprocz canal + jest prawie wszystko co da sie ogladac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luciusz jeszcze do wczoraj dałby się pokroić o to, że jak National Geographic to tylko w C+. No a tu następny kanał tego nadawcy, znów na wyłączność, tyle że gdzie indziej. Więc się nie stresuj dziś Pawczo :wink:

 

Nienaciągaj faktów. @lucius mówił o NG i NG HD i tu miał racje. Nat Geo to inna bajka i niewykluczone, że też będzie w CP, tak przunajmnie twierdzą niektórzy przedstawiciele słonecznej platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arsenal,

Ostatnio pojęcie wyłączności w przypadku "n", ma wartości zmienne :wink:

Ale oczywiście substytut NG WILD HD w n, może wiele osób ucieszyć- tego nie negujemy!

Póki co czekamy na kolejne "trzesięnie ziemi" w wykonaniu "n" :D

 

Zaś jeśli mowa o nowościach w Cyfrze+, jakaś nadzieja zawsze jest :wink:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arsenal,

Ale oczywiście substytut NG WILD HD w n, może wiele osób ucieszyć- tego nie negujemy!

 

teraz substytut :D :D :D - raz w prawo raz w lewo. No coz nerwy, nerwy i jeszcze raz nerwy.

 

A tu nie ma sie co denerwowac, trzeba sie cieszyc, ze abo n dostana fajny kanal w HD!

Czy to przeszkadza abonentom Cyfry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...