Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wątpię w to aby Cyfra+ włączyła do swojej oferty TVN HD ponieważ jest to kanał n-ki...

 

Najpierw musiałby być to prawdziwy kanał HD.

TVN zastosował tzw upscaling i nazwał kanał TVNHD. Jak zwykle ITI robi swoich widzów w głą.ba...

Miałem N-kę i na TV full HD 50" nie dało się oglądać "Kawy Na Ławę" czy "Dzień Dobry TVN". Obraz z niektórych ujęć sprawiał wrażenie rozdwojenia, jakby dwa obrazy na siebie nałożone z minimalnym przesunięciem.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię w to aby Cyfra+ włączyła do swojej oferty TVN HD ponieważ jest to kanał n-ki...

 

Najpierw musiałby być to prawdziwy kanał HD.

TVN zastosował tzw upscaling i nazwał kanał TVNHD. Jak zwykle ITI robi swoich widzów w głą.ba...

Miałem N-kę i na TV full HD 50" nie dało się oglądać "Kawy Na Ławę" czy "Dzień Dobry TVN". Obraz z niektórych ujęć sprawiał wrażenie rozdwojenia, jakby dwa obrazy na siebie nałożone z minimalnym przesunięciem.

 

 

 

.

 

Masz rację .Ja też miałem n-kę i jak oglądałem TVN HD to powiem że tam nic nie ma praktycznie HD.A jak już coś puszą to jakość beznadziejna.Co do TVP HD to mogę powiedzieć że jakościowo ten kanał był bardzo dobry tylko żeby nie dawali powtórek to by było ok.Nie wiem jak tam teraz bo n-ki nie mam już od pół roku więc mogło się coś zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy chcecie od powtórek?

Powtórki są dobre i potrzebne, no chyba że ktoś siedzi 24 godziny na dobę przed telewizorem i ma czas obejrzeć wszystko wszędzie o każdej porze.

Jakby nie było powtórek to by było bez sensu - połowy rzeczy by się nie miało możliwości obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to masz pvr-a,by wlasnie nie siedziec 24 godz/dobe.Owszem moze byc 1-2 powtorki serialu emitowanego raz na tydzien,ale co pare dni o roznych porach,a nie codziennie i niemalze jednakowej porze.Zreszta kanal TVP HD nie jest kanalem np.typowo przyrodniczym,czy dokumentalnym,ze brakuje mu materialow na emisje swiezych programow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discovery HD ,to "kicha" od pół roku leci to samo... ciągle powtórki z powtórek...?

TVNHD, to zupełny "niewypał" to po prostu mango24 w przeskalowanym SD na HD.

Najlepszym rozwiązaniem było by dodanie TVPHD, History HD.

 

ale kto non stop przez pol roku ogladnie samo discovery zeby pozniej wiedzial ze powtorki sa? normalny user w ciagu tego roku bedzie ogladal ten tv ze nawet nie pomysli ze dany program juz byl emitowany, jak dla mnie tvp hd jest calkowicie zbedne bo co na tvp jest.. wielkie nic

 

16 grudnia 2008 kupilem tv PV80, i w ciagu roku do 16.12.2009 nabite mial na licznik 1188h wiec ile sie tego tv oglada, w tej chwili 17grudnia kupilem model P42S10 i do dzisiaj ma nabite jakies 70h tylko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jasne w miejscu kanałów testowych pojawił się pakiet Filmboxów które do tej pory nadawane były z transpondera N- ki : 11508 -V . Z tej częstotliwości oprócz Filmboxów jest jeszcze Religia TV. Szykuje się jakaś wymiana lub udostępnienie jakiegoś kanału N-ki dla cyfry . Może TVP HD ? Kto zgadnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość sygnału jest lepsza niż Filmboxów nadawanych z transpondera N-ki 11508 -V. Co ciekawe z tego samego transpondera od niedawna N-ka uruchomiła przekaz kanału Discowery Historia z kodowaniem Conax i Viacces chociaż nie musiała tego robić . Czyżby chodziło o polepszenie odbioru Filmbixów z transpondera cyfry i udostępnienie ich N-ce za co N-ka doda kodowanie dla Cyfry do Discowery Historia a po wyłączeniu Filmboxów jakośc się poprawi i może się znajdzie miejsce na jakiś inny kanał N-ki ? Do tego udostępnią przekaz TVP HD dla Cyfry ? Osobiście chciałbym jeszcze Discowery HD z transpondera N-ki jakość jest bardzo dobra. Niedawno dodano kodowanie dla Polsatu. Jakość Discowery HD z transpondera 12265 -H była tragiczna podobnie jak jakość innych "firmowych " kanałów Polsatu jak Polsat Sport , Polsat HD. Na nieszczęście nadawany jest również HBO HD. Mimo tego że Polsat pobiera Discowery HD z N-ki nadal kontynuowany jest przekaz na 12265 zapychając transponder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bank dodadzą kodowanie Mediaguard 2 do Discowery Historia nadawanego na częstotliwości 11508 - v i będziemy mieli jasność jaki będzie pierwszy z nowych kanałów. Liczę jeszcze na TVP HD od N-ki no i jeszcze marzy mi się Discowery HD było by super. Mam moduł CI Polsatu i możliwość porównania jakości kanałów HD na Cyfrze i Polsacie i pośrednio na N. Jakość polsatowskich kanałów HD to porażka a używanie tego określenia przez decydentów Polsatu powinna być ścigana za wprowadzanie przyszłych abonentów w błąd. :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Jeżeli brak technicznych norm dopuszczających używanie określenia HD dla kanału telewizyjnego to powinny zostać ustalone i przestrzegane. Musi być coś dogadane z N -ką skoro Cyfra bierze na swój transponder aż trzy kanały Filmbox z transpondera N-ki a N-ka wcześniej dołączyła na tym samym transponderze Discovery Historia chociaż nie musiała tego robić .Uważam że zrobiła to po to żeby udostępnić ten kanał Cyfrze.Ciekawe co jeszcze N-ka udostępni Cyfrze ze swoich transponderów może TVP HD ? Na transponderze 11508 jest jeszcze TVP Sport dla N-ki. Jakość tego kanału pobierana przez Cyfrę od niedawna z transpondera 12284 -Polsatu jest nadal tragiczna może N-ka udostępni swój przekaz ? Zrobiło by się więcej miejsca jakość była by lepsza ,a w lutym zimowe Igrzyska Olimpijskie później Mundial w RPA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jasne w miejscu kanałów testowych pojawił się pakiet Filmboxów które do tej pory nadawane były z transpondera N- ki : 11508 -V . Z tej częstotliwości oprócz Filmboxów jest jeszcze Religia TV. Szykuje się jakaś wymiana lub udostępnienie jakiegoś kanału N-ki dla cyfry . Może TVP HD ? Kto zgadnie ?

Na jakim transponderze ? :?::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...