Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli tą "niespodzianką HD" będzie Canal+ HD to moim zdaniem powinna ona być jeszcze przed 22 stycznia bo w tym dniu jest premiera Avatara to aż się prosi żeby była w hd i z dźwiękiem DD 5.1 :) Bo może i być za pół roku albo jeszcze później :D Poczekajmy zobaczymy !!!

 

PS: 4 lutego zapowiada się też dobry koncert ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zobaczycie, że 15 stycznia dołączy jakiś nowy kanał. Nie każą przeprogramowywać dekodera bez powodu. Do pobrania uprawnień na zakodowane kanały wystaczy pobranie uprawnień przez ICA.

 

W UFO też wierzysz? Zacytuję Ciebie: Ludzie myślcie trochę to nie boli a pomaga innym!

 

Nie ma jakiejkolwiek przesłanki, aby 15.01 miał być dodany nowy kanał. Równie dobrze to może być 17.01, 24.01, a najpewniej już 1.02, bo przecież wtedy dodają BBC.

 

Co do MTVN - potwierdzam - śmiga ładnie w Optimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie ma jakiejkolwiek przesłanki, aby 15.01 miał być dodany nowy kanał. Równie dobrze to może być 17.01, 24.01, a najpewniej już 1.02, bo przecież wtedy dodają BBC."

 

A gdyby była jakaś przesłanka co dołączą to czy to byłaby niespodzianka? Otóż, nie! Nie ma żadnych przesłanek co dołącżą więc będzie to niespodzianka!

Myśl trochę człowieku co rozumiesz pod pojęciem NIESPODZIANKA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie niespodzianka to niespodzianka i nie będzie o niej wiadomo nawet jutro o 23.59 :D Bo w końcu ma to być niespodzianka !!! Z drugiej strony komunikat znajdujący się w magazynie + mówiący o przeprogramowaniu dekodera 15.01 nie przesądza o tym, że na pewno dołączy jakiś nowy kanał, lecz nie mówię, że tak nie będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :D Nabijacie piane, a w efekcie się okaże, że Cyfra zmienia częstotliwości, trochę zaktualizuje ten szajs FTA w którym już parę kanałów zmieniło pozycję.

Ja liczyłbym na FOX SD i HD, bo tego jakoś brakuje, ewentualnie dodadzą FTA szajs zwany Radio na Wizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie ma jakiejkolwiek przesłanki, aby 15.01 miał być dodany nowy kanał. Równie dobrze to może być 17.01, 24.01, a najpewniej już 1.02, bo przecież wtedy dodają BBC."

 

A gdyby była jakaś przesłanka co dołączą to czy to byłaby niespodzianka? Otóż, nie! Nie ma żadnych przesłanek co dołącżą więc będzie to niespodzianka!

Myśl trochę człowieku co rozumiesz pod pojęciem NIESPODZIANKA!

 

To nie rozpowiadaj naokoło, że 15.01 dojdzie nowy kanał bo sam przed chwilą potwierdziłeś, że nie ma ku temu przesłanki. Przez takie osoby jak Ty ten temat ma 10 stron niepotrzebnej dyskusji i robisz tylko ludziom nadzieję, co już przerabialiśmy w dniu startu FOXa.

 

Od 15.01 każdy ma pakiet wyżej i tyle. I tego się trzymajmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja popsuję tą zabawę. Niespodzianką będzie podwyżka :lol2:

 

Według mnie jeżeli mięliby coś dodać to zrobiliby to wcześniej a przynajmniej pochwaliłby się w reklamach przed świętami. Nie spodziewam się niczego nadzwyczajnego, za dużo jednego dnia. Kilka dni temu dodali eurosport 2 do kompaktu, od 15 każdy może oglądać wyższy pakiet a od lutego dodadzą BBC. Jeśli coś będzie to nic wielkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 15.01 każdy ma pakiet wyżej i tyle. I tego się trzymajmy.

 

Czy aby na pewno? Bo czytałem (i chyba nawet tutaj gdzieś na forum), że z tym wyższym pakietem to będzie na zasadzie, że możesz sobie zmienić obecnie posiadany pakiet na wyższy i płacić za niego przez trzy miesiące, jak za obecnie odbierany niższy pakiet, z tym że po upływie tych trzech miesięcy musisz ten wyższy pakiet obowiązkowo utrzymać przez kolejne trzy miesiące i zapłacić za niego pełną cenę. Dopiero potem będzie można zejść z powrotem do niższego pakietu.

Więc nie myślę, że każdy z nas dostanie ten wyższy pakiet od tak, "z automatu". Bo jak to ma być na zasadach opisanych powyżej to ja za taką "promocję" dziękuję i wolę pozostać przy obecnym pakiecie bez żadnych zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barti Wydaję mi się że źle zrozumiałeś tą promocje. od 15 stycznia do 15 lutego każdy będzie odbierał wyższy pakiet. Jeśli Tobie on się spodoba to dzwoniąc do nich podwyższasz sobie swój pakiet na wyższy, płacisz wtedy przez 3 miesiące od marca do maja, tyle co zawsze, dopiero w czerwcu dowalają ci wyższą cenę. A jeśli nie będziesz zmieniał pakietu na wyższy to po 15 lutym zakodują ten wyższy pakiet i zostajesz przy tym co masz teraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli bym się zdecydował po miesiącu na wyższy pakiet, to 15 dni które zostaną do marca będą za darmo? Dziwnie zrobili, mogli zachować ciągłość.

Dokładnie tak. A jak przecież nie raz się bierze na początku miesiąca np. pakiet HBO to zawsze ten miesiąc jest za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A co mieli napisać żeby ludzie przeprogramowali dekodery skoro to ma być niespodzianka? Jakby napisali, np." Prosimy o przeprogramowanie dekodera 15 stycznia w zwiazku z dodaniem nowego kanału" to wtedy wg.ciebie byłaby niespodzianka?

 

Ludzie myślcie trochę to nie boli a pomaga innym!

 

I co najmądrzejszy człowieku na forum? Gdzie te niespodzianki? Myślę o nich, szukam ich i nic :(

 

sorry za off topic ale ten gość w co drugim swoim poście każe myśleć ludziom (według Niego na tym forum są sami de..le i tylko On mądry)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...