Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety, dzieci są najbardziej dyskryminowane w Cyfrze, musicie się z tym pogodzić. Nie dośc że mało to jeszcze ten rozkład kanałów po pakietach. Jak już JimJam się cudem pojawiło to oczywiście w Optimum, mimo że cała paczka Polsatu w Kompakcie. Wszystko przez MiniMini...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnóstwo jest dokumentalnych ,filmowych,i takich pewnie będą jeszcze ładować,dali by owego boomeranga,nica,np,kanały muzyczne z paczki mtv

 

i minimini nie ma nic tym wspólnego to poco jest Polsat jim jam,disneye

 

cóż tak to już jest polityka cyfry+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio na wizji nic specjalnego ale skoro FTA to niech dodają.

Co prawda żadna nowość, ale niech dodadzą. Gimnazjaliści się ucieszą. Dla mnie będzie to przydatne w razie potrzeby wywołania wymiotów.

 

Wolałabym gdyby Cyfra w końcu umożliwiła słuchanie radia (Trójka, TOK FM) na moim Strongu.

Jest to możliwe! PR3: Kanał Cyfra+PR. Wciskasz audio i wybierasz audio 2.

TOK FM jest na kanale tech albo tech3. Nie pamiętam dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, zadziwiliście mnie. Dzięki! :brawo: Kiedyś próbowałem i się wkurzyłem, że nie mogę posłuchać radia (zwłaszcza gdy przez jakiś czas nie miałem neta).

 

Odnośnie nowego kanału to już od czasu dodania paczki Polsatu nie przeskanowałem swojego tunera, takie nowości i atrakcje wchodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na ESPN America HD :] ,Fox HD oraz paczkę kanałów MTV są naprawdę bardzo dobre.Np.jak wprowadzili VH1 Europe to zacząłem go więcej oglądać tak samo MTV Rocks z tej paczki wymiata :] więc czekam na kolejne kanały z tej paczki :] pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@P.N, to się raczej nie doczekasz. Na pozostałe kanały z paczki MTV nie ma szans, ponieważ MTV Hits, MTV Dance oraz VH1 Classic nadają z Astry 19,2'E. Cyfra+ musiałaby te kanały wrzucić na swoje tp., na których nie ma już praktycznie miejsca. Co prawda MTV Hits i MTV Dance nadają też na Hot Birdzie 13'E w ramach platformy Orange/TP, ale są one na tp., który jest w DVB-S2,a co za tym idzie, że dekodery SD nie odbioru nic z tej częstotliwości, więc simulcrypt odpada. Moim zdaniem najbardziej realny wydaje się być tylko FOX HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z magazynu Plus+ o noworocznej promocji: "Aby oglądać dodatkowe kanały 15 stycznia przeprogramuj dekoder." Przecież do oglądania zakodowanych kanałów nie trzeba przeprogramowywać dekodera to tylko jest dodanie uprawnień do odbioru, a to oznacza, że jakiś nowy (lub nowe) kanał dołączy do oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

82 to trochę dziwna pozycja dla BBC Knowledge. Ja bym go wstawił w miejsce TLC bo przecież ten kanał tu gdzie jest absolutnie nie pasuje - mamy ciąg kanałów dokumentalnych przerwany kanałem lifestyle - paranoja. A tak przerzuciłoby się go gdzieś w okolice Club TV i byłoby wszystko w miarę uporządkowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...