Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ESPN America w wersji SD mógłby się pojawić od zaraz, jeśli tylko C+ byłaby nim zainteresowana (kanał już od dawna nadaje na satelicie :wink:). Natomiast wersja HD, no cóż jeszcze chyba się nie pojawiła, ale nie czytałem żeby ten kanał miał być w n na wyłączność (choćby tylko na kilkumiesięczną) - chyba nie było oficjalnej informacji o tym :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jasne, że nikomu nie podadzą informacji na temat nowych kanałów, nawet jeśli planują dołączyć jutro.

A myślę, że nawet jakby mieli dołączyć dziś, albo za 5 minut to i tak odpisaliby to samo. Tak było nawet z Eską TV, która przecież jest FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy pewnie liczą na to, że skoro jutro pierwszy dzień roboczy nowego miesiąca, to nowe kanały pojawia się jak na żądanie i tak jest conajmniej 12 razy w roku :] No cóż, tego czy coś się pojawi, czy nie, nikt poza prezesem nie wie i nie wiem co da takie zgadywanie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dajcie sobie na wstrzymanie ludzie jest dopiero początek roku każdy wraca po urlopie świątecznym do pracy i wy już chcecie nowe TV on potrzebuje trochę czasu na wpadniecie w rytm.

 

Ps. Nowe kanały będą na pewno tylko trzeba czasu :D

 

Sorry za of-topic lekki to po to aby zakończyć nie potrzebne gadanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie co z Fox-em!? Co z BBC Lifestyle i Beebies? Niestety muszę stwierdzić, że ta platforma się stacza i zamiast iść w stronę platformy n i się rozwijać to ona idzie w stronę Cyfrowego Polsatu. Swoich abonentów mają za nic, dają im jakieś ochłapy i stoją w miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszcie listy do Cyfry! Ona przecież liczy się z głosami abonentów ;)

Przeczytałem w najnowszym "To&Owo" wywiad z Dyrektor Programowym CANAL+Cyfrowy, Beatą Ryczkowską, która powiedziała m.in. "...Szykujemy też niespodziankę dla naszych abonentów, którzy wysoko cenią sobie możliwość odbioru HD". Jak zwykle o niczym i o wszystkim. Może tą niespodzianką będzie Fox HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o C+HD, który był zapowiadany na oficjalnym forum.

 

Wracając jeszcze do Foxa. Powiedzieli by, że będzie np od lutego, września czy za rok i było jasne. Człowiek wiedziałby co robić, a tak to nie wiem czy rozglądać się za konkurencją, czy czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie co z Fox-em!? Co z BBC Lifestyle i Beebies? Niestety muszę stwierdzić, że ta platforma się stacza i zamiast iść w stronę platformy n i się rozwijać to ona idzie w stronę Cyfrowego Polsatu. Swoich abonentów mają za nic, dają im jakieś ochłapy i stoją w miejscu.

 

Szczególnie dołączenie paczki polsatu potwierdza twoją opinię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MisterD- czy aby nie przesadzasz???

Gdzie Ty widzisz staczanie się ? Nie pamiętasz jak abo. N się wściekali gdy prawie przez rok N nic nie dodała. Poza tym nie będzie na wszystkich platformach tych samych kanałow bo na jaką [beep]ę miałyby być 3 platfromy. Wolę zamiast nowych kanałów poprawę jakości obecnych czy nawet wręcz usunięcia gniotów które ogląda może ze 300 abo. Zresztą jest nowy rok i na pewno doczekamy nowych kanałow. Włodarze cyfry doskonale wiedzą, że nie mogą sobie pozwolić na zostanie w tyle.Osobiście najbardziej czekam na Travel HD i głowny kanał C+ w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że ci sami włodarze o których mówisz nie zdają sobie chyba sprawy jakim rozczarowaniem dla większości abonentów było niedodanie FOXa. Bądź co bądź jest to jeden z najlepiej zapowiadających się kanałów serialowych, w dodatku pojawił się u obu konkurentów. Moim zdaniem nie można sobie pozwalać na takie rzeczy jeśli chce się utrzymać pozycję na rynku (zwłaszcza teraz, kiedy nka zrobiła bardzo ciekawą promocję).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest .raz jedna jest do przodu raz druga. Przypomnij sobie co się działo na forach po dodaniu Polsatu. N-kowicze chcieli zlinczować Waltera.może się niektórym narażę ale mnie jakoś FOX nie podnieca. Generalnie nie przepadam za serialami może dlatego ale faktycznie w swojej klasie kanał z górnej półki. Tak samo dodanie ESPN America ile można oglądać sportu. Oczywiście najlepiej aby wybór był jak największy tylko ta pojemność na trp. i tu leży pies pogrzebany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że ci sami włodarze o których mówisz nie zdają sobie chyba sprawy jakim rozczarowaniem dla większości abonentów było niedodanie FOXa. Bądź co bądź jest to jeden z najlepiej zapowiadających się kanałów serialowych, w dodatku pojawił się u obu konkurentów

Szczerze to mam w d..ie FOXa i inne Kanały z Serialami jak dla mnie to kanały dla tych co nie łapią co jest grane i dla tego jedna scena jest w 5 odcinkach :D a tak na serio to lepiej by było żeby poprawili jakość tego co jest plus własnej produkcji kanały dać w HD

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...