Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

N ma TVN HD ,PC Polsat HD za free to może Cyfra+ będzie miała TVP HD za free.Moim zdaniem to było by dobre posunięcie nie tylko na MŚ i przyciągnęło by na pewno wielu abonentów.Powinni dać ten kanał za free od podstawowego :]w końcu to TVP. Ja i tak czekam na ESPN America oraz jego odpowiednik w HD ESPN HD.Ale jeśli chodzi o TVP HD miałem go kiedyś w N-ce i nic ciekawego rzeczywiście tam nie leci :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koziol84

Jeżeli nie interesuje cię oferta programowa ESPN America cóż to twoja sprawa. Mnie bardzo by ucieszył ten kanał np. w Komfortowym+, dlaczgo bo lubie amerykańskie sporty a przede wszystkim brak zbędnego polskiego komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N ma TVN HD ,PC Polsat HD za free to może Cyfra+ będzie miała TVP HD za free.Moim zdaniem to było by dobre posunięcie nie tylko na MŚ i przyciągnęło by na pewno wielu abonentów.Powinni dać ten kanał za free od podstawowego :]w końcu to TVP. Ja i tak czekam na ESPN America oraz jego odpowiednik w HD ESPN HD.Ale Jeśli z TVP HD miałem go kiedyś w N-ce i nic ciekawego rzeczywiście tam nie leci :]

 

Na stronie 117 masz jeszcze 2 dodatkowe zdjęcia. Na nich jest informacja, że

TVP HD wprowadzają wyłącznie do pakietu HDMix i Prestiżowy HD. Nie będzie możliwości zakupu pojedynczo tak samo jak Fox Life HD

 

Oto wszystkie ulotki udostępnione przez bartas_20

 

1.dscn0636t.th.jpg

 

2. dscn0637w.th.jpg

 

3. dscn0638kopia1024x768.th.jpg

 

4. dscn06391280x960.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiona ulotka wydaje się być oryginałem. Zobaczymy jutro jak będzie.

Jak potwierdzą się wpisy na forum wizjonerów lub pracowników C+ to 10.06. będę testował już na mundial nowy kanalik HD. Oby wszystko chodziło jak należy.

Muszę przyznać że zamieszanie z nowymi kanałami, w tym zapowiedzianym BBC HD było ostre. Ciekawy jestem jak by się to skończyło dla C+ jak by ich nie dodali, było by tak :? :? czy może tak :>.

Szczerze mówiąc ja nie wiem!!!!!

Jeszcze jedno.

Jak myślicie, do jakich pakietów dodadzą te nowe kanały i czy całość wejdzie do HD MIX?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiona ulotka wydaje się być oryginałem. Zobaczymy jutro jak będzie.

Jak potwierdzą się wpisy na forum wizjonerów lub pracowników C+ to 10.06. będę testował już na mundial nowy kanalik HD. Oby wszystko chodziło jak należy.

Muszę przyznać że zamieszanie z nowymi kanałami, w tym zapowiedzianym BBC HD było ostre. Ciekawy jestem jak by się to skończyło dla C+ jak by ich nie dodali, było by tak :? :? czy może tak :>.

Szczerze mówiąc ja nie wiem!!!!!

Jeszcze jedno.

Jak myślicie, do jakich pakietów dodadzą te nowe kanały i czy całość wejdzie do HD MIX?

 

Według ulotki kanały wejdą do pakietu HDMix i Prestiżowy HD+. Więcej informacji w moim poscie wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było przesądzone że Cyfra+ doda TVP HD tylko bez sensu że do pakietu HDMix :] chociaż to może rzeczywiście zwiększyć kupno opcji HDMix w Cyfrze+.Jeśli chodzi o ESPN America i ESPN HD od od początku jestem za dodaniem tych kanałów.ESPN America to jeden z najlepszych kanałów sportowych i z wieloma transmisjami live+profesjonalnym komentarzem.To było by uzupełnienie oferty sportowej Cyfry+ o inne sporty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie super :brawo: . HD Mix mam już wykupiony.

Myślałem że tylko wielkie marzenia się spełniają a tu masz maleńkie też :D

ps

Po tych wszystkich zawieruchach programowych jest szansa że przedłużę umowę z C+ i w tedy niejako z automatu wejdę w szranki FAN CLUBU :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę tak, negocjacje z BBC się przedłużyły powiedzmy do 20 maja więc zapowiedzieli kanał na 1 czerwca jednak przed końcem maja być może dostali ofertę na dołączenie TVP HD, a nie chcąc robić sobie [beep] i dołączanie kanałów co kilka dni wstrzymali się z dodaniem kanału do oferty, podpiszą umowę z TVP i oba kanały razem wejdą ;] czyli podwójna radość :D

ofc. to tylko moje zdanie

ps. ja się cieszę że dołączy BBC HD i wyczekiwany TVP HD ;D

 

Bartas tobie to mógłbym piwo postawić za takie info ;D

 

peace \o/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszą BBC HD będzie można dokupić za 5zł, TVP HD niestety nie!!! Będzie jedynie w Prestiżowym HD+, oraz HD MIX, jeżeli to prawda to bardzo nieładny chwyt ze strony Cyfry +. To tak jakby się zmuszało do wykupienia HD MIX jeżeli chcesz oglądać MŚ. I jeszcze jedno ciekawe czy dadzą do końca miesiąca gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszą BBC HD będzie można dokupić za 5zł, TVP HD niestety nie!!! Będzie jedynie w Prestiżowym HD+, oraz HD MIX, jeżeli to prawda to bardzo nieładny chwyt ze strony Cyfry +.....

 

 

No cóż zwykłe, normalne prawo rynku. Każda z platform tak ma że ma jakieś lokomotywy do tego aby ludzie kupowali wyższe pakiety. Wiadomo że ramówka TVP HD to nie jest jakieś cudo ale na takie akcje jak MŚ jest to kanał lokomotywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...