Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Patio TV jest prywatna stacja ( i cyfra nie ma nic do tego) i znikaja z satki o swoich problemach finansowych mowili juz wczesniej , jak widac nikt z was nie pamieta jak ta stacja nie nadawala kilka dni..........

Prędzej zmieniają miejsce z racji nowego inwestora. Na pewno nie kończą emisji.

 

Patio podobno inwestora znalazło i mieli zaczynać być stacją informacyjno młodzieżową czy jakoś tak. Czegoś nie wiem, Patio ma zamiar zakończyć nadawanie? :brawo:

Znalazło i nadawania nie ma zamiaru kończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1 marca zamiana MTV TWO na MTV Rocks

 

Prawdopodobnie 1 marca 2010 dojdzie do błyskawicznego rebrandingu jednego z kanałów należących do MTV Networks Europe, który dostępny jest także w Polsce. MTV Two zniknie, a jego miejsce zajmie MTV Rocks. Na razie nie ma żadnych oficjalnych komunikatów prasowych na temat zmiany MTV Two na MTV Rocks. Nadawca co prawda informuje na stronie internetowej o planowanej zmianie. Za to na nowej liście kanałów platformy CYFRA+ nie ma już MTV Two, ale pojawił się MTV Rocks.

źródło: satkurier.pl

 

Chyba jeszcze o tym nie było wspominane:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak bedzie dalej balagan... bo od kiedy kanalem filmowym jest discovery?

 

To chyba pierwszy dokumentalny kanał w dziejach telewizji więc to chyba oczywiste, że dokumentalny.

Teoretycznie jest przed kanałem Planete, więc tak był w dokumentalnych.

Na razie to nieoficjalna lista, może jeszcze będą jakieś zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Discovery to przegięcie, ale akurat kanały TVN są według mnie ustawione idealnie.

W CP też miałem na 5 TVN, 6 TVN 24 i 7 TVN 7. Idealnie to pasowało.

 

Jedyna zmiana jaką bym zrobił w kanałach ogólnych i informacyjnych to najpierw zamienił miejscami TV 4 z TVP Polonia, a następnie TVP Polonia z TV Puls, tak żeby wylądowała na 10 pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek się okaże co i jak. Myślę że zmiana listy kanałów to przemyślana decyzja Cyfry+ po to aby dodać ciekawe kanały :] moim zdaniem Cyfra+ wprowadzi coś naprawdę dobrego.Canal+Sport 3 to bardzo dobra decyzja niech jeszcze wygrają na wyłączność przetarg na wszystkie mecze Serii A i zwiększą NBA :brawo: Jeśli chodzi o kanały które brakuje moim zdaniem w ofercie Cyfry+ to takie kanały: ESPN America+ NG Wild HD+MTV(MTV Dance,MTV Hits,MTV Base) lub MCM oraz kanały HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...