Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na tych BBC nic nie ma, miałem je w CP i w ogóle ich nie oglądałem, czasami coś było na Knowledge ciekawe, ale ten kanał jest daleko w tyle za Planete i NGC, a nawet za History i Discovery jak dla mnie.

BBC Lifestyle - czasami był jakiś program o kuchni, który można było obejrzeć, reszta nieciekawa.

Entertainment - jak ktoś lubi Doctora Who czy Allo Allo to fajnie, w sumie chyba najlepszy z paczki BBC.

CBeebies - no teletubisie to mnie jakoś nie kręcą ;p

Moim zdaniem szkoda kasy i miejsc na liście na te kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych BBC nic nie ma, miałem je w CP i w ogóle ich nie oglądałem, czasami coś było na Knowledge ciekawe, ale ten kanał jest daleko w tyle za Planete i NGC, a nawet za History i Discovery jak dla mnie.

BBC Lifestyle - czasami był jakiś program o kuchni, który można było obejrzeć, reszta nieciekawa.

Entertainment - jak ktoś lubi Doctora Who czy Allo Allo to fajnie, w sumie chyba najlepszy z paczki BBC.

CBeebies - no teletubisie to mnie jakoś nie kręcą ;p

Moim zdaniem szkoda kasy i miejsc na liście na te kanały.

 

twoim zdaniem szkoda moim nie

 

Entertainment rewelacja z allo allo i hotele zacisze

CBeebies moja corka uwielbia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomo21 o gustach się nie dyskutuję..

Ja też w sumie nie wiem co oferuje BBC (oprócz tego że BBC Knowledge transmituje Top Gear) ale każdy kanał się przyda jeżeli miało by to urozmaicić ofertę cyfry.. Jak dla mnie to też bez sensu jest dodawanie kanałów o tematyce gdzie lecą seriale Romantyczne no ale cóż niektórzy ludzie to po prostu lubią..

No ale z drugiej strony to przecież normalne że każdy chce wyrazić swoją opinię więc po co tyle zamieszania o jedną wypowiedź?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie BBC niczym się nie wyróżnia wśród całej masy tego typu kanałów. Magiczna nazwa stacji, też przestaje działać na widzów po bliższym zapoznaniu się z zawartością programową. Jak sami zauważyliście najciekawsze pozycje to allo allo i hotel zacisze. Dziwne tylko, że nikt nie piał z zachwytu jak swojego czasu oba seriale leciały na kanałach TVP.

Moim zdaniem wystarczyłby jak niegdyś w cyfrze jeden kanał premium BBC.

 

pozdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomo21 o gustach się nie dyskutuję..

 

Czy ja dyskutuję o gustach? Czy ja mówię, że jak komuś się te kanały podobają to ma zły gust? Albo, że nie powinny się nikomu podobać? Nic takiego nie napisałem, więc nie rób afery i weź się zastanów zanim znów napiszesz podobną głupotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 12 latach powinni zrobić ankietę w śród abonentów które kanały powinny być wymienione na nowe i miejsce na nowe kanały HD znalazło by się bezproblemu

 

Już jedna ankieta była (z okazji fuzji WizjiTV i CYFRY)... a CYFRA i tak zrobiła po swojemu ignorując głosy wielu abonentów. W sumie nie zdziwiłbym się, gdyby w kwietniu po raz kolejny zamiast oczekiwanych stacji w rodzaju np. TVP HD, NatGeo Wild czy Boomerang, CYFRA dodała "hity" w rodzaju Romance TV czy kolejną porcję Szajsboxów od SPI.

 

Co do tłoku na transponderach... wystarczyłoby powyrzucać ŚMIECI w rodzaju Polonia1, Tele5, ITV, Patio, Edusat i od razu zrobiłoby się troszkę luźniej (tego typu stacje nie powinny okupować transponderów płatnej platformy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
@nPiotr, żeby Romance TV, czy jak to nazwałeś "Szajsboxów" od SPI weszły do Cyfry, najpierw muszą zacząć nadawać. Póki co te kanały są w planach, a dokładna data ich startu na razie nie jest znana.

Nie ma co się martwic. Cyfra na pewno dołączy te kanały jak ruszą, bo bierze niemal wszystkie kanały. I te lepsze (ale to nie zawsze) i szajs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...