Skocz do zawartości

Jakie kanały byście chcieli?


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@herman78, jak na razie to AXN HD zapewne nie ma w planach wprowadzenia do Polski. CP mógły się zastanowić nad dodaniem Animal Planet HD i Sundance Channel HD, który moim zdaniem byłby niezłym posunięciem. No i długo oczekiwanym przez wszystkich chyba TVP HD. Mam tylko nadzieje, że nowe kanały HD wzbogacą Pakiet HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście bardzo by przypadł do gustu kanał Motors TV, oglądałem dzisiaj jego krótką reklamę na ESPN Classic i bardzo mi sie spodobał. Mógłby ktoś napisać coś wiecej na temat tego kanału? Podobno jest on dostępny w Polsce ale tylko w sieciach kablowych. Czy jest jakakolwiek szansa na zobaczenie go w CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie aktualnie brak w ofercie CP jeszcze jakiegoś jednego ,porządnego kanału filmowego. Najlepiej......TV1000 :-D. Sportu już wystarczy jak dla mnie, pomimo, że to głw dla tego mam płatną TV. Mogli by dodać jeszcze jakiś kanał naukowy, który to te naukę bierze na poważnie w 100% a nie tak jak Discovery.

 

Mogli by też dodać do listy kanałów TVP Historia i ... TV Trwam. (Wiem, wiem, Rydzyk nie zgodzi się na transmisje z Hot Birda).

 

Gdyby wszystkie wyżej wymienione życzenia CP ziściło to dla mnie (powtarzam-DLA MNIE) oferta była by kompletna , dodawszy do tego jeszcze,że Polsat chce stworzyć kanał muzyczny i młodzieżowy.

 

EDIT: Zapomniałem o Religia TV jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bałwany. Gdyby nie usunęli TV1000, to ja zostałbym przy pakiecie RelaxMix. Wstawili w jego miejsce SzajsBox - dziękuję. Zostanę przy Familijnym + Sport.

 

Sportu już wystarczy jak dla mnie

Dla mnie jeszcze nie. OSI to dodatek. Teraz czas na poważne wzmocnienie i uzupełnienie oferty kanałem z FA Cup, Carling Cup, Copa del Rey, domowymi meczami Anglików, Primera Division (ARG), Brasileirao Serie A, Moto GP, I ligą żużlową... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz czas na poważne wzmocnienie i uzupełnienie oferty kanałem z FA Cup, Carling Cup, Copa del Rey, domowymi meczami Anglików, Primera Division (ARG), Brasileirao Serie A, Moto GP, I ligą żużlową... :D

Też uważam, że powinni dołączyć do oferty Sportkluby i jeszcze powinni dorzucić ESPN America. Jeszcze może w przyszłości Pomarańcza Sport. I wtedy to oferta kanałów sportowych w CP byłaby powalająca. Zwłaszcza, gdyby Polsat zakupił za parę lat prawa do LM. :D:wink:

Trzeba dodać, że te kanały powyżej powinni dodawać do oferty, a nie wstawiać za inne. Chyba, że miały by wylecieć kanały o najmniejszej oglądalności czyli ESPN America i Estreme Sport Channel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po to usuwali z oferty kanały E! i TV1000, aby je później przywracać. Ja też jestem zdania, że sportu w CP już wystarczy :> . Kanałów Discovery nie chcę (no może poza Discovery Historia), bo tych których brakuje (Investigation Discovery i Discovery Travel & Living), są cienkie. CP mógłby uzupełnić ofertę o kanały History HD, TVP HD i Animal Planet HD. Z SD od dawna aż prosi się o kanał Religia.TV, TVN CNBC Biznes oraz MTV Rocks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat TVN CNBC Biznes nie stanowiłby żadnej konkurencji dla TV Biznes, która i tak ledwo zipie, a po drugie te dwie stacje są tak od siebie różne jak noc i dzień. Idąc tą drogą, to CP podczas odnawiania umowy z TVN/ITI powinien nie przedłużać umowy na TVN24, który przecież jest konkurencją dla Polsat News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP HD, Animal Planet HD, History HD oraz History Sd( bo nie wszyscy mają dekodery Hd),Discovery Historia i by mogło być, dawno temu miałem Cyfrę + i trochę tęsknię za nasdzą ekstraklasą, więc jeszcze Orange Sport- ale na ten kanał chyba nie ma co liczyć.

A gdyby te wszystkie w/w kanały doszły- to póki co dla mnie oferta była by kompletna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dodać, że te kanały powyżej powinni dodawać do oferty, a nie wstawiać za inne. Chyba, że miały by wylecieć kanały o najmniejszej oglądalności czyli ESPN America i Estreme Sport Channel.

 

Nie ma mowy. Na ESPN jest Formuła 1 retro oraz legendarne mecze z Mundiali i Euro. Na ESC jest WWE. A w ogóle to jakby dali OS to i tak by za mało było. Brak jeszcze świetnego Motors TV no i ESPN America.

A może Globo Europe? Jest przecież w Nagrze, co prawda 2, ale... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że powinni dołączyć do oferty Sportkluby i jeszcze powinni dorzucić ESPN America. [...]

Trzeba dodać, że te kanały powyżej powinni dodawać do oferty, a nie wstawiać za inne. Chyba, że miały by wylecieć kanały o najmniejszej oglądalności czyli ESPN America i Estreme Sport Channel.

Chwilunia, to jak to ma być... Mają dołączyć ESPN America i od razu go wywalić z powodu niskiej oglądalności :> :mrgreen: A tak na poważnie to w tym zdaniu o "wylatywaniu" kanału z oferty, to chyba miałeś na myśli ESPN Classic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że powinni dołączyć do oferty Sportkluby i jeszcze powinni dorzucić ESPN America. [...]

Trzeba dodać, że te kanały powyżej powinni dodawać do oferty, a nie wstawiać za inne. Chyba, że miały by wylecieć kanały o najmniejszej oglądalności czyli ESPN America i Estreme Sport Channel.

Chwilunia, to jak to ma być... Mają dołączyć ESPN America i od razu go wywalić z powodu niskiej oglądalności :> :mrgreen: A tak na poważnie to w tym zdaniu o "wylatywaniu" kanału z oferty, to chyba miałeś na myśli ESPN Classic :wink:

Zgadza się. Pisząc o ESPN Classic myślałem już o ESPN America dlatego zamiast ESPN Classic napisałem ESPN America.

Nie ma mowy. Na ESPN jest Formuła 1 retro oraz legendarne mecze z Mundiali i Euro. Na ESC jest WWE.
ESPN CLASSIC - jedyny kanał z powtórkami wielkich wydarzeń sportowych (finały LM , PUEFA , mundiali itp. nie tylko z piłki nożnej)... :smile:

 

EXTREME SPORT CHANNEL - jedyny kanał pokazujący od lat PBR oraz WWE a na dodatek skateboarding... :smile:

Panowie to tylko moje zdanie. Nie lubię oglądać retransmisji jakichkolwiek wydarzeń sportowych. Wolę pooglądać gadające głowy. Jeśli chodzi o sport to tylko live.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...