Skocz do zawartości

Nowości w Orange TV – stan aktualny


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja myślę że jednak się wypnie.

Właśnie od marca zaczyna mi się kolejna 2 letnia umowa na neo + TV no i co ja mam powiedzieć? Będę się męczył z tym złomem kolejne 2 lata podczas gdy nowi klienci dostaną nowe lepsze dekodery. Czy to nie jest nierówne traktowanie ?? Co innego gdy dekoder nowy miałby tylko jakąś jedna nowa funkcje czy nawet kilka, ale tu problem jest inny obecny dekoder uruchamia się znacznie dłużej niż jakikolwiek inny z polskich platform, zawiesza się (nie reaguje na pilota). Nie ma tak podstawowej funkcji jak EPG (nie licząc wyświetlania obecnego programu + czasem kolejnego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narzekasz i narzekasz, jakbyś się zastanowił to już dawno zainwestował byś w swój dekoder, zawsze będzie lepszy od tego co masz teraz z tpsy, a może i nawet od tego nowego który ma się pojawić w ofercie :) w zależności co kupisz :). Warunek - musi być taki który będzie miał czytnik z obsługą systemu viaccess. Miałem do czynienia z wieloma dekoderami różnych marek, również z tym co ty masz obecnie ale takiego złomu to nigdy wcześniej nie widziałem :). To nawet stary dsr 5001 (clon fergusona) pomijajac, że to dekoder SD, jest dużo szybyszy niż ten z tpsy - brak słów - po prostu się nie popisali dając taki sprzęt w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Podobnie jak do National Geographic i do TVP Seriale. źródło satkurier.pl

 

Wygląda na to, że Orange w końcu wzięło się za ofertę satelitarną.

 

@franko Podaj potwierdzenie lub źródło informacji, bo coś mi się nie chce w Viaccess na TVN HD wierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Orange nie połączy się z platformą n? Przecież wszyscy by na tym dobrze wyszli.

 

1. Więcej miejsca na transponderach, bo na satelicie powstałaby jedna platforma w miejsce 2ch

2. Lepsza oferta, bo nie wszystkie kanały się powtarzają

3. Platforma n odpowiadałaby za dystrybucję satelitarną a Orange za IPTV

4. Każdy byłby zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o IPTV to na razie brak emisji nowych kanałów.

Pojawiły się jedynie zakodowane plansze: kanał 29 - TVP Seriale, kanał 81 - TVP Historia.

 

Bo z tego co czytam to nowe programy w pakiecie podstawowym będą tylko dla nowych abonentów (neostrada+tv) lub przedłużających umowę. Osobiście uważam to za skandal, a co z abonentem, który np. tydzień temu podpisał umowę na 24 miesiące? Musi się obejść smaczkiem???? TP coś chyba nie tak, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba czekać na rozwój sytuacji.

Na razie wymyśliłem plan, że jak zrezygnuje z pakietu L, to w ich systemie będę nowym abonentem pakietu podstawowego i będą mi się należeć nowe kanały. :lol2:

 

Ale pewnie nic z tego, bo jak może nie wszyscy zauważyli abonament poszedł w górę o 5zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...