Skocz do zawartości

Nowości w Orange TV – stan aktualny


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś chyba nie tak??? Wytargałem z szafy ten złom orange jest włączony juz 2 dzień i nie pobrał żadnego nowego softu,jak nie miałem DVB-T tak nie mam.

Aby ci działo DVB-T musisz mieć podłącząną siatkówkę do dekodera. Wychodzisz w moje konto>moje ustawienia>kanły TV>Szybka instalacja> Podczas testu dekoder shd 85 wykrywa antene siatkową i włącza DVB-T. Jak masz źle ustawioną to nic nie znajdzie. Musisz być w zasięgu DVB-T. A najlepiej zapytaj sąsiadów co mają DVB-T. Soft dekodera musi być v. 301

 

 

182m.jpg 181m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nowa aktualizacja od jutra od południa:

- Puls 2 na kanale 9

- VH1 Europe

- Zmiana nazwy kanału VH1 Polska na Comedy Central Family

 

Uprzedzając pytania:

Tak, telekomunikacja słucha waszego buczenia :wink:

Nie, nie pije wódki, nie polewać

 

Skąd masz takie informacje?

A TVN Warszawa z PKN Warszawa też by mogli dodać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu platforma orange mnie zaskoczyła. Z niecierpliwością czekałem na włączenie dvb-t w dekoderze shd-85, ponieważ na innym dekoderze odbieram 12 Litewskich programów naziemnej telewizji cyfrowej (niestety na suwalszczyżnie jeszcze nie działa polska naziemna telewizja cyfrowa). Miałem nadzieję, że za pomocą dekodera shd-85 będę mógł te same programy oglądać na drugim telewizorze, niestety ku mojemu zaskoczeniu, ten dekoder nie odbiera żadnego programu Litewskiego. Nie rozumiem dlaczego ten dekoder nie odbiera zagranicznych programów NTC i jeśli to blokuje orange, to dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam!

U mnie również łapie 6 kanałów, myślałem ze to wina długości kabla ale jednak nie, bo są to te same kanały co u "Gniatek77" czyli: polsat, tvn,tv4,tv puls,tvn7 Puls 2.

Dodam że dekoder jest podłączony do wspólnej anteny z innym dekoderem DVB-T i tam elegancko są wszystkie kanały czyli chyba jakieś 9-11 szt. a shd-85 wyszukuje tylko 6/6 czyli ewidentnie jest cos z softem bo powinno byc raczej 11/11(ewentualnie 6/11 jak by były problemy z sygnałem), region WLKP. nadajnik Śrem, co może być przyczyną? Poczekamy zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa wersja oprogramowania była czy po prostu odblokowali? Jaką masz wersje?

Miałem pisać jeszcze co zobaczyłem po ostatniej aktualizacji listy kanałów jak dałem więcej informacji:

 

zdjcie0046yf.th.jpg

 

Chodzi o punkt 3.

 

Sprawdziłbym działanie, ale niestety nie znajduje się w zasięgu żadnego nadajnika NTC który by już nadawał...

 

A u mnie nie pojawia sie "punkt 3" mimo ze antena podpieta tylko nie skierowana w odpowiednia strone - ale to nie wazne wydaje sie ze dekoder nie widzi anteny w ogole :( v301 Nie wiecie czemu tak sie dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...