Skocz do zawartości

Nowości w Orange TV – stan aktualny


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No nie do końca tylko dla nowych abonentów:

Rozszerzony pakiet podstawowy będzie dostępny dla wszystkich klientów, którzy skorzystają z obowiązującej od dziś (10 marca) oferty neostrady z telewizją. Dotyczy to zarówno nowych klientów, jak i przedłużających umowę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do IPTV to chyba na dniach pojawi się HD.

Za wcześnie na Prima Aprilis. HD na obecnych dekoderach? Chyba że od jutra zaczną wymieniać. :lol2:

Masz rację ale takie info wyświetlało się w godzinach porannych na stronie TP w zakładce zamówień teraz pozostało już tylko drugie info też na stronie "możliwość dokupienia pakietów telewizyjnych w tym również HD pakiety telewizyjne tp" lecz ta informacja nie wiem od kiedy tam jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałosna polityka. Mam nadzieje, że zrozumieją w jakiej sytuacji stawiają aktualnych swoich abonentów...

 

 

Dokładnie tak. Tak jak teraz sie na mnie wypieli tak ja się na nich wypne przy kończącej się umowie. Właściwie nic by nie stracili aktywujac te kanały dotychczasowym abonentom, a wrecz zyskali na wizerunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezsens! Zostaje mi czekać do 2.12.2011 i zrywać umowe :/

Jestem w nieco lepszej sytuacji bo umowa z tepsą kończy mi się w październiku a w chwili obecnej nie mam już wątpliwości odnośnie zmiany operatora.

Tak naprawdę zależało mi na kanale TVP Historia bo z racji nie posiadania przeze mnie zestawu satelitarnego miałem nadzieję na oglądanie go przez IPTV.

Skoro tepsa chce doić za kanały fta dodatkowe pieniądze to czas najwyższy się rozstać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się to że to jakiś fake. Może Ci co mają podstawowy nie dostaną tych kanałów ale reszta pewnie tak. Nowi pewnie na zasadzie Movies24 i Nickelodeon: oficjalnie wyższym ale na czas jakiś macie to odblokowane. Póki co oficjalnie nie ma tych programów a tylko Ci co mają zestawy alternatywne je mają. Ciekawe kiedy oficjalny start, na blogu rzecznika ani słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesze się że ta telewizja się rozwija i wkurza mnie to że te zmiany nie obejmują stałych klientów. umowa konczy mi się za rok - rok utrapienia. i chyba nie przedłurzę umowy z racji takiego traktowania stałych klientów. a petycja to dobry pomysł tylko czy to cos da;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po rozmowie z rzecznikiem dowiedziałem sie:

 

Te 11 kanałów będą dostępne tylko dla nowych i przedłużających umowę klientów, nie będzie możliwości przedłużenia umowy wcześniej niż 150 dni tak jak było wcześniej.

 

I co najgorsze kanały TVP Seriale i TVP Historia (reszta nie wiem) nie dojdą do pakietów L i M dla obecnych klientów. Żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem to już wczoraj - takie same informacje udzialał wczoraj infolinia. Jeżeli oferta Orange będzie rozwijana i nowe kanały cały czas będą tylko dla nowych abonentów to wątpie by mieli chętnych na przedłużanie oferty w przyszłości po tym jak traktują swoich użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...