Skocz do zawartości

Homseksualizm


lukaszx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

homoseksualizm jest normalny/naturalny

Nawet ja, stary komuch i lewicowiec, mam pewne wątpliwości co do tego. Głównie z tego powodu że dla mnie normalność/naturalność orientacji jest związana z:

1. tym jakiej orientacji jest przytłaczająca większość ludzi (normalność) co nie musi znaczyć że gej/lesbijka jest nienormalny(-a)

2. tym do czego służy różnica płci i stosunki dwóch osób płci odmiennych (naturalność od "natura")

A poza tym jak zwykle wspomnę że mi to dynda czy mój znajomy jest hetero czy homo :)

 

ps

Jezu, nawet l e s bi j k a jest ocenzurowana....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he mi chodziło o to, żeby ocenzurowac słowo p e d a ł użyte w tym kontekście, oczywiście słowo p e d a ł nie jest obrażliwe pod warunkiem, że się nie odnosi do homosekualistów czy jakielkowiek osoby. Radziłbym to poprawić, bo gdyby ktoś chciał coś napisać o rowerze to nici :) No chyba, że o rowerze bez p e d a ł ó w :)

A jeżeli chodzi o l e s b i j k ę to pewnie dlatego, że w słowie l e s b a zawiera się l e s b i j k a.

Tak więc propnuję raczej usunąć słowa z samej odpowiedzi a nie cenzurować je całkowicie.

 

homoseksualizm jest normalny/naturalny

Nawet ja, stary komuch i lewicowiec, mam pewne wątpliwości co do tego. Głównie z tego powodu że dla mnie normalność/naturalność orientacji jest związana z:

1. tym jakiej orientacji jest przytłaczająca większość ludzi (normalność) co nie musi znaczyć że gej/[beep] jest nienormalny(-a)

2. tym do czego służy różnica płci i stosunki dwóch osób płci odmiennych (naturalność od "natura")

A poza tym jak zwykle wspomnę że mi to dynda czy mój znajomy jest hetero czy homo :)

 

ps

Jezu, nawet l e s bi j k a jest ocenzurowana....

no sam sobie zaprzeczasz. Wcale, że coś jest w mniejszości nie znaczy, że jest nienaturalne. Są miesążercy i roślinożercy :)

a jeżeli chodzi o różnicę płci:

trudo powiedzieć, że homoselsualizm jest nienaturalny czy wyuczony. Mózg mężczyzny homoseksualnego reaguje bardziej na feremony mężczyzny niż mózg kobiety. To znaczy, że samo uwarunkowanie nie może być wyuczone. Nie można wyuczyć mózgu reakcji na feremony.

Są osoby uważające, że homoseksualizm to błąd genetyczny problem w tym, że ilość homoseksualistów w populacji jest stały od początku istnienia człowieka wyklucza to zatem błędne dna, które zostałoby wyeliminowane przez tyle tysięcy lat.

 

Edycja pitter: połączone dwa posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli chodzi o l e s b i j k ę to pewnie dlatego, że w słowie l e s b a zawiera się l e s b i j k a.

 

Tak - dokładnie dlatego 8) Aktualnie maska jest taka: l e s b *

 

Tak więc propnuję raczej usunąć słowa z samej odpowiedzi a nie cenzurować je całkowicie.

 

Eeee, za dużo roboty, wolę błędy ortograficzne poprawiać :P (A tak poważnie to nam może zawsze coś umknąć, a automatyce nic nie umknie, dlatego poszła w ruch cenzura - po prostu pewniejsze rozwiązanie, gwarantujące, że nic się nie wymknie) 8) Póki co zostaje jak jest. Często to słowo się nie pojawia, więc nic się nie stanie, jak go nie będzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

W ostatnich latach temat homoseksualizmu w mediach jakby przyrósł na sile, a że widzę, że temat nie jest zablokowany, ani nie ma żadnych powodów żeby go zamknąć, to się wypowiem. ;)

 

Sam uważam homoseksualizm za pewien rodzaj dewiacji, ale bądź co bądź toleruję to. Co nie oznacza, że się z nimi zgadzam czy cieszę się na widok kolejnych "ciekawych" tematów w telewizji dotyczący ich. Myślę, że to mniejszość powinna się dostosować do większości i nie powinna tak bardzo się obchodzić ze swoją innością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...