Skocz do zawartości

Homseksualizm


lukaszx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

i niektorzy homoseksualiści też mają dzieci. Naprawdę takich osób jest bardzo dużo. Presja otoczenia. Rodzina mówi: no kiedy znajdziesz sobie żone.

Później taki osobnik wychodzi za kobietę i unieszczęśliwia ją i siebie do końca życia.

Później wchodzi na czat z nickiem: żonatypoznakochanka, żonatyszukateraz, żonatyporozmawia itp, itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym rozni sie homoseksualista od "normalnego" czlowieka. Wedlug mnie niczym tak samo pragnie kochac i byc kochanym tak samo chce dzielic smutki i radosci z kims bliskim komu odda swoje serce i tak samo jak "normalni" chce byc soba. Wiec dlaczego ludzie tak nie lubia tej odmiennosci - wedlug mnie dlatego, ze najlepiej jest smiac sie i kpic z czegos czego sie nie rozumie. homoseksualisci sa mniejszoscia w naszym spoleczenstwie i dlatego to nam wiekszosci jest latwiej sie z nich smiac niz im z nas, a przeciez dla nich nasze upodobania tez moga byc dziwne smieszne i nienormalne.

 

Uwazam, ze kazdy ma prawo zyc tak jak tego pragnie a jesli nie krzywdzi tym innych to jego sprawa czy spi z kobieta czy z mezczyzna.

 

Niestety zapominamy o tym, ze smiejac sie z innych skazujemy sie na odrzucenie w momencie gdy z nas beda sie smiac.

 

Zycie kazdego nauczy pokory, a szkoda, ze nie umiemy szanowac sie nawazajem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Uważam, że dla wszystkich ludzi jest miejsce na ziemi.

Tak samo jak mogą obok siebie mieszkać ludzie odmiennych wyznań czy odmiennego koloru skóry, czy przekonanych o wyższości kapitalizmu na komunizmem i odwrotnie.

Wiadomo, że odmienność prowadziła do konfliktów. Wojny krzyżowe czy konflikt na Bliskim Wschodzie, niewolnictwo i rasizm i na deser zimna wojna, wojna w Wietnami czy Korei.

Teraz wszyscy potepiamy te działania, bo z perspektywy czasu dojrzeliśmy i zaakceptowaliśmy odmienność. Kiedyś palono ludzi na stosie i toczono okrutne wojny i to ylko ze względu na różnicę zdań.

 

Jestem przekonany, że każdy ma prawo do życia na swój sposób dopóki nie ogranicza swoim działaniem wolności i swobody życia innych. Dlatego własnie denerwują mnie manify feministek czy demonstracje homoseksualistów. Ja nie obnosze się z tym, że jestem hetero i nie blokuje w godzinach szczytu ulic miasta. Nie zmuszam nikogo do akceptowania mnie takim jakim jestem. Nie oczekujcie tego samego ode mnie.

 

Oprócz tego są pewne zasady pisane lub nie i wszyscy staramy się ich przestrzegać. Tak się akurat złożyło, że nasza cywilizacja opiera się na prawach zapisanych w biblii i co tu dużo ukrywać 10 przykazań to całkiem niezły zestaw reguł. Nie jestem wierzący, ale też na co dzień przestrzegam tych zasad, bo jak na razie nikt nie wymyślił lepszych (poczekajmy do kolejnej konferencji prasowej Pana ministra Ziobro, może znów nas zaskoczy kolejnym projektem).

Nie mam nic przeciwko związkom homoseksulanym, ale nie wyobrażam sobie adopcji dzieci przez takie pary. Jest to dla mnie absolutnie niedopuszczalne, wbrew naturze, wielowiekowej tradycji a na dokładkę egoistyczne, gdyż tak na prawdę nie bierze się pod uwagę interesów dziecka, które powinno jednak wychowywać się w związku kobiety i mężczyzny, aby potem odnaleść się w dwupłciowym świecie.

 

Homoseksualizm nie jest zapewne jakimś rodzajem wybryku natury, ale nie zamierzam z tym walczyć. Mieszanie w to dzieci jest jednak nieodpowiedzialne.

 

Czym rozni sie homoseksualista od "normalnego" czlowieka. Wedlug mnie niczym tak samo pragnie kochac i byc kochanym tak samo chce dzielic smutki i radosci z kims bliskim komu odda swoje serce i tak samo jak "normalni" chce byc soba

Rozumując w ten sposób można usprawiedliwić pedofilów.

Na początku dyskusji wspominano również, że homoseksualizm nie jest chorobą i nie powinno się go leczyć. Dlaczego pedofilizm jest chorobą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym rozni sie homoseksualista od "normalnego" czlowieka. Wedlug mnie niczym tak samo pragnie kochac i byc kochanym tak samo chce dzielic smutki i radosci z kims bliskim komu odda swoje serce i tak samo jak "normalni" chce byc soba

Rozumując w ten sposób można usprawiedliwić pedofilów.

Na początku dyskusji wspominano również, że homoseksualizm nie jest chorobą i nie powinno się go leczyć. Dlaczego pedofilizm jest chorobą?

 

Poczytaj sobie, co to jest pedofilia, to będziesz wiedział. Nie można stawiać znaku równości między pedofilią i homoseksualizmem. W pierwszym przypadku jest to zwyczajny gwałt (nie mam na myśli duupczących sie 14, 15 czy 16 latków) a w drugim jest to świadomy wybór dorosłych (w większości przypadków) ludzi. Ot cała różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Tobie to słowo nie pasuje, dla dobrego samopoczucia wybierz sobie jakieś inne: może być dewiacja, zaburzenie osobowości, dopasuj sobie wedle własnej woli, ale i tak dla mnie nie jest to normalne.

Ludziom żyjącym w takich związkach życzę licznego potomstwa.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety Wanderer masz bardzo małe pojęcie odnośnie homoseksualizmu.

Homoseksualizm nie jest dewiacją :) Jest najzwyczajniej 3 seksualnością.

Mamy hetero, homo i bi seksualistów.

Każde z tych seksualnośc współistnieją i są równe w przyrodzie. Wśród zwięrząt homoseksalizm występuje tak samo jak u ludzi. Dziwne byłoby nazwanie tego zaburzeniem "osobowiści" ponieważ zwierzęta tak owej nie mają :)

A potomstow zdarza się i to nie jako cud, bo cudów od początku istnienia świata jest kilka a homoseksuliści mają dzieci kilkadziesiąt tysięsy jeżeli nie więcej.

Adpocja jest już dozwolona w kilku krajach. Dodatkowo lesbijki np. mogą bardzo prosto zajść w ciąże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wykręcaj kota ogonem. ;)

Czy tylko udajesz czy naprawdę nie wiesz, co miałem na myśli?

Dlatego Ci wyjaśnię.

Dwaj panowie lub jak wolisz panie, mogą ze sobą kopulować od rana do wieczora i nic z tego po za ich satysfakcją nie będą mieli.

Adoptować dziecko może w zasadzie każdy. Na początek przyjmijmy fakt , że standardem jest ogół a nie margines.

Już o tym pisałem, homoseksualizmu nie potępiam i jest mi on obojętny, ja się ze swoją orientacją seksualną nie afiszuję się, nie urządzam pochodów, jest to moja intymna sprawa i oni niech spróbują robić to samo. Nie chcę być zmuszany do tego abym ja ich zboczenie popierał lub się nim zachwycał.

Myślę, że wyraziłem się jasno i dlatego tym postem przynajmniej ja kończę tę debatę

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taki żart wśród homoseksualistów: kiedy widzą parę heteroseksualną mówią: nie, no jak oni mogą się afiszować ze swoją seksualnością. Ja się nie afiszuje z tym i nie chodzę z moim chłopakiem za rękę.

 

W rzeczywistości homoseksualiści nie afiszują się ze swoją seksualnością. Marszy równości są symbolem wyzwolenia i równouprawnienia.

To osoby hetero marszom przypięły etykietkę afiszowania się z seksualnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Homoseksualizm to NIE choroba!

Mam znajomą parke homo :roll::oops: i są naprawde OK, toleruje to bo oni tak TO CZUJĄ I KONIEC, a skoro żyją to Bóg tak chce...

Nie toleruje tylko tych przebierańców co pokazują się na tych paradach to jest obleśne ale tacy normalni geje są naprawde OK!

Zresztą taką ciotarską i pedofiliczną otoczke i jeszcze inne bzdety ukształtowały media, bo to zupełnie inny świat jaki pokazują media czy inne programy.

Polecam obejrzenie filmu "Tajemnica Brokeback Mountain" - WSZYSCY powinni ten film obejrzeć nawet hetero!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam jakiejś tam jazdy na tym punkcie. Są i tyle. Wkurzam się tylko kiedy oni chcą tym epatować - coś w stylu "jestem gejem, zaakceptuj mnie, mam ciezko bo mnie nie lubią". te parady równości wszystkie (a co? mam zogranizować parade normalności? (nie w sensie ze oni sa nie normalni, tylko w sensie... hmy... tradycyjnym)). Robi to w pewnym stopniu lukaszx (patrz avatar choćby).

 

generalni jestem liberalny w wielu kwestiach. jedyna rzecz na którą mówię NIE to adopcja przez takie pary dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam jakiejś tam jazdy na tym punkcie. Są i tyle. Wkurzam się tylko kiedy oni chcą tym epatować - coś w stylu "jestem gejem, zaakceptuj mnie, mam ciezko bo mnie nie lubią". te parady równości wszystkie (a co? mam zogranizować parade normalności? (nie w sensie ze oni sa nie normalni, tylko w sensie... hmy... tradycyjnym)). Robi to w pewnym stopniu lukaszx (patrz avatar choćby).

 

generalni jestem liberalny w wielu kwestiach. jedyna rzecz na którą mówię NIE to adopcją przez takie pary dzieci.

teraz taka ciekawostka, którą piszę po raz drugi: geje organizują parady nie po to by etapować swoją seksualnością, tylko ponieważ jest to symbolem wolności.

To tak troszkę jak z pielgrzymki-ludzie idą aby pokazać swoją wiarę-pokazać przynależność do społeczeństwa. No, ale jakoś ktoś kto nie lubi pielgrzymek nie przychodzi z kamieniami i nie krzyczy "zrobimy z wami co Hitler zrobił z Żydami".

Oczywiście jestem przeciwny aby na paradach ludzie chodzili nago czy uprawiali seks po krzakach. Oczywiście przed taki zachowaniem każdego chroni prawo. NO I W POLSCE NIKT TAK NIE ROBI

Jak już mówiłem osoby hetero mają takie dziwne zboczenie, że na homoseksualizm patrzą od tył zaczynają od seksu. A dopiero później homo. Ja tam nic nie mówię kiedy pary na ławce wymieniają się płynami ustrojowymi i nie mówię, że ETAPUJĄ hetero seksualnością.

 

A co do mojego avataru to wcale nim nie etapuje niczym. Poprostu podoba mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie porównanie parady gejów i lesbijek do pielgrzymek to przegięcie. poza tym lepsze są parady równości, a nie stricte "gejów i lesbijek", bo przez to sami stawiają się, być może nieświadomie, po drugiej stronie... jeśli coś jest normalne to nie potrzebuje tego nikomu udowadniać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ładnie o tym nie mówić to:[beep] jest [beep]em, a lesba lesbą i nic i nikt tego nie zmieni. Poza tym uwazam, że adoptowanie dzieci przez pary homoseksualne powinno być zakazane. Młodzi ludzie wychowujący się w takich związkach będą przecież uważać, że taka jest norma, w pewnym wieku zacznie odkrywać, że spośród swoich rówieśników tylko ONO ma dwóch tatusiów lub dwie mamusie, czy to nie dziwne?Pojawia sie pytanie i z jego strony i koegów, koleżanek. Póxniej zaczynają się docinki , a w efekcie końcowym zaburzenie psychiki i dewiacja. Społeczna zgoda na związek homoseksualny jest delegacją do tego, aby w przyszlości zgadzać się na zoofilię, pedofilię? Za jakiś zacs ktoś zonu bedzie tłumaczył, że przecież to nie zboczenie??!! [beep]tom mówię stanowcze NIE!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ładnie o tym nie mówić to:[beep] jest [beep]em, a lesba lesbą i nic i nikt tego nie zmieni. Poza tym uwazam, że adoptowanie dzieci przez pary homoseksualne powinno być zakazane. Młodzi ludzie wychowujący się w takich związkach będą przecież uważać, że taka jest norma, w pewnym wieku zacznie odkrywać, że spośród swoich rówieśników tylko ONO ma dwóch tatusiów lub dwie mamusie, czy to nie dziwne?Pojawia sie pytanie i z jego strony i koegów, koleżanek. Póxniej zaczynają się docinki , a w efekcie końcowym zaburzenie psychiki i dewiacja. Społeczna zgoda na związek homoseksualny jest delegacją do tego, aby w przyszlości zgadzać się na zoofilię, pedofilię? Za jakiś zacs ktoś zonu bedzie tłumaczył, że przecież to nie zboczenie??!! [beep]tom mówię stanowcze NIE!!

 

PRZESADA!

 

Edycja Burli: Nie cytujemy posta jeśli odpowiadamy zaraz pod nim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też nie jestem za tym, aby homoseksualiści wychowywali dzieci, ale głównie dlatego takie zajmuję stanowisko, że nasze społeczeństwo jeszcze nie dojrzało do tego - chodzi przecież o dobro dziecka, czyli umożliwienie mu normalnego życia wśród rówieśników, a nie wytykanie palcem czy torturowanie go za preferencje rodziców...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[beep] i lesba określenia obraźliwe:

PWN:[beep]: obraźl. «homoseksualista» proszę zatem o ich usunięcie.

 

Pewnie to nie sekret, ale ja jestem homoseksualistą i wychowałem się w rodzinie heteroseksualnej tak więc tutaj teoria o kopiowaniu normy niestety się nie sprawdza. Naukowcy dowiedli, że wychowywanie przez homo czy heteroseksualne pary nie ma wpływu na kształtowanie seksualności.

 

Aczkolwiek jestem przeciwko wychowywaniu dzieci przez pary homoseksualne dzieci dopóki nie zostanie wprowadzona edukacja od przedszkola. Kiedy dzieci nauczą się, że homoseksualizm jest normalny/naturalny nie będą docinać/dokuczać dzieciom z takich rodzin.

 

Jednak nie uważam żeby dokuczanie dzieciom przez inne dzieci prowadziło do dewiacji :)

 

Jeżeli chodzi o pedofilię i zeofilię to każdy wie, że nie ma nić wspolnego z homoseksualizmem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...