Skocz do zawartości

Sylwester w TV 2023/2024


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Polsacie na Sylwestrowej Mocy Przebojów 2023/2024 na ten moment wystąpią:

 

- DODA

- FEEL

- GOLEC UORKIESTRA

- Kuba Szmajkowski

- Oskar Cyms

- Majka Jeżowska

- ENEJ

- Smolasty

- Clödie

- Matteo Bocelli

- Dawid Kwiatkowski

- Kayah

- Urszula

- LADY PANK

- BOYS

- Tribbs

- Kubańczyk

- Skolim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że w tym roku oba kanały telewizyjne mają niesamowitych gości jak dla mnie, aby nie przekonują mnie prowadzący szczególnie Kammel w TVP. Ogólnie szkoda, że TVN nie robi Sylwestra przecież mogli zrobić Sylwester w Łodzi lub Gdańsku na przykład a nie ciągle trzymać się Warszawy + MTV mogła od 15:00 puścić pasmo tak jak kiedyś VIVA Polska

"1500sto900" 

 

Wracając do Sylwestra w TV 

 

Mogliby tak się podzielić tj. było to w 2014 np. 

 

TVN - Gdańsk/Gdynia

Polsat - Warszawa

TVP - Zakopane 

 

Pozdro. Szczęśliwego Nowego Roku 2024! 🥳🥳🎇🎆🧨

 

Gdybym wiał własny kanał telewizyjny to dałbym koncert od 19:00 do 03:00 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, anonim103 napisał(a):

jaki kanał muzyczny obecnie według ciebie gra najlepiej w Sylwestra?

Nie wiem, nie oglądam takich kanałów. Oglądam tylko jak jest Sylwester na żywo czyli w tym roku TVP albo Polsat, ale patrząc na prowadzących w TVP to jednak wybieram Polsat. Pozdro

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
3 godziny temu, Kiler napisał(a):

TVP mnie bardziej kusi, ale niestety tamci prowadzący, szczególnie ostatnio nie przypadło mi do gustu. Gdyby nie było Kammela i Brzozowskiego tylko za nich Chajzera i Wojewódzkiego to bym może obejrzał, nie wiem trudna decyzja. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy się ze mną zgodzicie ale w tym roku lepszą imprezę sylwestrową miał o dziwo Polsat. Na TVP2 odczuwałem głównie zażenowanie chociaźby gdy przykład Viki Gabor koncertowo położyła piosenkę Libera.z czasów jego współpracy z Sylwią Grzeszczak. Jedynym plusem imprezy TVP2 była nowa piosenka Justyny Steczkowskiej którą to prezentuje powyżej. 

Swoją drogą Onet zrobił dosyć ciekawe recenzje imprezy sylwestrowej TVP2: https://www.onet.pl/muzyka/onetmuzyka/relacja-z-sylwestra-z-dwojka-zdjecia/sq15vxc,681c1dfa

https://www.onet.pl/turystyka/onetpodroze/festiwal-kiczu-i-tandety-bylismy-na-sylwestrze-tvp-w-zakopanem/3pe3bs2,07640b54

Dodatkowo też Polsatowi dostało się od redakcji wspomnianego portalu internetowego: https://www.onet.pl/muzyka/onetmuzyka/relacja-z-sylwestrowej-mocy-przebojow-zdjecia/mxzqvyp,681c1dfa

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat nowa piosenka Steczkowskiej to był dramat.
Nie dość, że sama kompozycja niczym się nie wyróżnia to jeszcze kiepskie wykonanie i ten pokaleczony angielski.
Cały ten koncert to porażka, a już Edytka to sobie zrobiła prywatny folwark, synuś i jeszcze synowa, jak to widziałem to nic tylko zażenowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto odliczania na telewizyjnych Sylwestrach 2023/2024:

TVP2:

POLSAT:

Minione telewizyjne imprezy sylwestrowe chyba będzie można zapamiętać najbardziej pod kątem wpadek a zwłaszcza tej autorstwa Viki Gabor na antenie Dwójki:

W Polsacie było chyba ciut lepiej przez co ta stacja po 8 latach wygrała rywalizacje o widzów :)

Edytowane przez Poland
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...