Skocz do zawartości

Sylwester w TV 2023/2024


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I pół roku minęło jak w [beep] strzelił 🤣

 

Tworzę ten temat bo za chwile jak nie i już pojawią się pierwsze informacje na temat tegorocznych sylwestrów w telewizji.

 

Jeżeli posiadacie już jakieś informację na temat sylwestra w którejś z TV to zapraszam do podzielenia się informacjami. 😃

 

A swoją drogą jak obstawiacie

TVN zrobi w tym roku muzyczne show czy znów pójdzie w wieczór filmów?

TVP zrezygnuje z discopolo i sylwestra w Zakopanem? W końcu mają nowego prezesa...

Polsat, ciekawa niewiadoma, chyba czas na duże zmiany patrząc na inne decyzje nowego dyrektora programowego, czyżby wielki powrót z imprezą do Warszawy?

 

Dajcie znać w komentarzach co o tym myślicie 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moje przewidywania na tegoroczne sylwestry telewizyjne są takie:

* TVP - Pewnie w swoim "Sylwestrze Marzeń" (prawdopodobnie ostatnie za czasów Mateusza Matyszkowicza i rządów PiS, ale nie nigdy nie wiadomo) pójdzie w kierunku zaproszenia mniejszej ilości gwiazd disco polo (np. Zenek, Boys czy Weekend), a zaproszą więcej gwiazd polskiej muzyki POP w celu zaśpiewania znanych i premierowych przebojów. Może Dagmara Jaworska (moja ulubiona wokalistka z programu "Jaka to melodia?") dostanie szansę na swoje wejścia w tej sylwestrowej imprezie! Może zaproszą mega ciekawą gwiazdę z zagranicy!

* Polsat - No cóż. Prawdopodobnie postawi albo na pozostanie na Śląsku albo wybiorą się z powrotem do Warszawy lub wybiorą inne miasto (np. Wrocław, a konkretnie Wrocławski rynek) skoro mają Edwarda Miszczaka. A co do gwiazd które wystąpią, to ja się spodziewam że na pewno wystąpią gwiazdy które zaczynają w Polsacie. Może zaproszą też podobnie jak w TVP mega zagraniczną gwiazdę. Spodziewam się występów z towarzyszeniem orkiestry albo Tomka Szymusia (czyli orkiestra znana z Tańca z Gwiazdami) albo Michała Grotta (czyli Grott Orkiestra). Kto wie, może przyjdzie taki moment kiedy to widzowie TV4 dołączą do widzów Polsatu na chwilę przed noworoczną północą.

* TVN - No cóż, chyba bardziej spodziewam się wieczoru sylwestrowego albo z Krakowa albo z głównej siedziby przy ul. Wiertniczej (taki koncert lub bal sylwestrowy w głównej siedzibie TVN-u) albo wieczoru filmowego. No chyba że w trakcie sylwestrowego wieczoru będzie trzeba połączyć się na retransmisję TVN 24 żeby powitać wspólnie nowy rok, a tego nigdy nie zrobiła, a zależało na tym żeby witać nowy rok z widzami stacji.

* TV Puls i Puls 2 - Tu się spodziewam maratonu filmowego, z przerwą na toast noworoczny przed północą.

* Spodziewam się że przed Sylwestrowymi wieczorami w telewizji Orędzia Noworocznego Prezydenta RP (to tylko w TVP1, TVP Info, Polsat News i TVN 24, bo w Dwójce, Polsacie i TVN najważniejsza jest dobra zabawa, która ma być wolna od polityki, nie tak jak w ubiegłym roku w przypadku ubiegłorocznego Sylwestra TVP i żali Ziobrystów z Suwerennej Polski na tęczową opaskę na bluzach wokalistów zespołu Black Eyed Peas).

 

Mam nadzieję że moje przewidywania na tegorocznego sylwestra się sprawdzą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, STARS.TV napisał(a):

U mnie zgodnie z tradycją! 

No to rewelacja. Sylwestra spędzę ze Stars.TV tak samo jak poprzedniego. Tym razem jeszcze lepiej, bo już od 8:00.

 

P.S. Zresztą oglądam Was na co dzień.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Max Taadjen chyba prezenterzy też już poszli "do lamusa" - teraz wrzuca się muzykę w tle i ma lecieć. VIVA pamiętam, że tak "cięła" liczbę prezenterów, aż całkowicie z nich zrezygnowała, a przecież to już było ładnych parę lat temu. Myślę, że reszta poszła jej śladem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie, np. z pkt. widzenia astronoma, to całe odliczanie w Sylwestra do 24.00 to bajka dla niedouczonej gimbazy, ponieważ rok słoneczny nie trwa 365, ani 366 dni, tylko mniej więcej 365 i 6 godzin.

Stąd, co 4 lata, jest rok przestępny.

Nabrał się na to Julisz Cezar, bo kalendarz który wymyślił okazał się po 16 wiekach tak niedokładny, że papież Grzegorz XIII musiał kalendarz reformować.

Ale i tak, żaden cesarz, papież, prezes, prezydent, ani szef NATO, UE czy nawet ONZ nie zmienią oczywistego faktu, że Ziemia obiega Słońce przez 365 dni i około 6 godzin.

🌐

 

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2023 o 16:51, STARS.TV napisał(a):

U mnie zgodnie z tradycją! Od samego rana TOP 200 SYLWESTER PARTY, tuż przed północą odliczamy z Europe i na życzenia Abba ;) A po północy? Jeszcze się zastanowię ;)

Ja bym w @STARS.TV w Sylwestra po północy chętnie zobaczył program Sylwester Party lub Sylwester After Party po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W 2015 roku po wygranej PiS, Sylwester z Dwójką był jeszcze po staremu we Wrocławiu. Prezes TVP Janusz Daszczyński trzymał stery do 8.01.2016. Z zagranicznych gwiazd byli wtedy Kate Ryan, The Stranglers i OMD. 
Zmiany w TVP rozpoczną się dopiero po zaprzysiężeniu nowego rządu i uchwaleniu budżetu państwa na 2024 rok. 
Zmiany w TVP nie oznaczają, że nagle telewizja publiczna będzie tańsza. Zmienią się celebryci. Nowa władza dalej będzie doić kasę jak poprzednia. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2023 o 16:51, STARS.TV napisał(a):

U mnie zgodnie z tradycją! Od samego rana TOP 200 SYLWESTER PARTY, tuż przed północą odliczamy z Europe i na życzenia Abba ;) A po północy? Jeszcze się zastanowię ;)

@Mariusz Wójcicki Jak zawsze będzie super 🥰

Edytowane przez anonim103
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 7.11.2023 o 23:14, dhydg napisał(a):

Czy w ogóle coś wiadomo na temat sylwestra w rytmie disco w Polo TV i Disco Polo Music

Tak przedstawia się ramówka tych stacji na sylwestra.

Sylwester w Disco Polo Music 

16:00 Dyskoteka Gra! 

19:30 PRAWE DO LEWEGO - BIESIADA NA CAŁEGO (powtórka)

22:15 Sylwester z Polo TV, cz.1

23:30 Sylwester z Polo TV, cz.2

0:30 Sylwester z Polo TV, cz.3

1:30 Sylwester z Polo TV, cz.4

Sylwester w Polo TV

12:00 SYLWESTER Z POLO TV

14:00 ŁĄCZY NAS MUZYKA

15:00 SYLWESTER Z POLO TV

19:00 PRAWE DO LEWEGO-BIESIADA NA CAŁEGO!

21:30 SYLWESTER Z POLO TV

03:00 SYLWESTER Z POLO TV

Sylwester w 4Fun Kids

18:00 Urodziny w 4fun Kids

1:00 Karaoke

3:00 Pora Relaksu

5:00 Karaoke

Sylwester w Eska TV

12:00 Top Of The Top 2023

20:00 Sylwestrowa Impreska

Sylwester w 4Fun Dance

11:00 Discowizja 

12:00 Top 100 2023

4:00 Najlepsza Muzyka Nocą 

5:00 Karaoke w 4fun Dance

Sylwester w Power TV

18:00 Explozja Power Hitów odc. 5

19:00 Sylwester 2023 zaczynamy! power mix

00:00 Witamy nowy rok! Power Mix

Ramówki Eska Rock i Polsat Music bez specjalnych programów 31 grudnia. 

 

Edytowane przez Mateusz2006
Dodanie ramówek 4Fun Dance/Kids i Power TV.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...