Skocz do zawartości

PUCHAR KONFEDERACJI 2009 RPA


wozi234
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i mamy pierwszą sensację turnieju!!!

Egipt pokonał Włochów 1:0. Trzeba powiedzieć, że zagrali świetnie, nie pozwalali Włochom na dużo, a ich bramkarz mimo 36 lat na karku był dziś fenomenalny. Włosi sami są sobie winni, bo mieli ze 4 100% okazje, a jak ich się nie wykorzystuje, no to się przegrywa mecze :]

 

W jednym poście napisałeś sprzeczne rzeczy. Egipt zagrał dobry mecz, nawet bardzo dobry ale Włosi mieli sporo sytuacji i powinni go wygrać. To, że Włosi mieli tyle sytuacji pokazuje, że jednak mogli dużo. Jedno na co warto zwrócić uwagę, że bramkarz egipski wymiecie gra nogami. Przekopywał całe boisko co rzadko mimo wszystko się zdarza. Gdyby był młodszy to kto wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pucharze Narodow Afryki w 2008 r. zostal wybrany najlepszym bramkarzem turnieju i chyba pozniej nawet bramkarzem roku w Afryce pokonujac Idrissa Kameniego.Gdyby nie wiek to pewnie gralby w lepszym klubie niz Sion. Egipcjanie niechetnie wyjezdzaja ze swojego kraju i wola grac w swojej lidze a raczej tylko 2 najlepszych klubach Al-Ahly i Zamalek, a El Hadary jest jednym z wyjatkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no to jest masakra - dziś nie będę się rozpisywał o spotkaniu , które jednak mnie zawiodło lecz o podejściu TVP do tego turnieju.Pierwsza sprawa - komentarz a raczej jego autorzy. Publiczna wysłała do RPA dwóch komentatorów(Maciej Iwański i Dariusz Szpakowski) i jednego reportera(Jacek Kurowski).Jak wiemy turniej o puchar konfederacji do najintensywniejszych jeśli chodzi o ilość rozgrywanych meczy nie należy.. Dwa mecze dziennie dwa dni i dzień przerwy tak tylko dwa razy , następnie dwa o tej samej porze a antena jedna - no i po jednym dziennie .Czy dwóch komentatorów naprawdę nie wystarczy do obsłużenia tego turnieju?? z tego co naliczyłem komentowało już 3 ze studia w Warszawie- przepraszam ale czy nie można było ich wysłać do RPA?? pieniędzy brak?? wolne żarty - w porównaniu do budżetu to grosze a puchar konfederacji ma być przetarciem przed mundialem nie tylko dla piłkarzy , organizatorów mistrzostw ale także dziennikarzy!!! Albo wysyłamy do Afryki kilku komentatorów i oni na zmianę pracują przy meczach a jak nie to nich ci dwaj się tym zajmą!!! nie wiem jak dla Was ale dla mnie to totalna "olewka" widzów - zaniki sygnału to wina FIFA a raczej firmy , która ten produkuje na cały świat ale to wszystko daje nam pewien obraz tego co zobaczymy za rok -niezbyt obiecujący... ehh czemu MUNDIAL nie dla polsatu:/

 

 

 

A tak z innej beczki czy prawnie POLSAT może odkupić sublicencje na mecze dal anteny otwartej?? Pzdro wszystkich fanów dobrej piłki.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niestety gospodarz pomimo porażki z Hiszpanią i tak musiał awansować. No ale liczę że najpewniej Brazylia zaaplikuje im z 5 bramek w półfinale i pokaże im gdzie ich miejsce.

 

Dzisiaj przed nami bardzo ciekawy mecz Włochy - Brazylia. A i sama grupa B o wiele ciekawsza od tej grupy A ustawionej pod gospodarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania odniosła 15 kolejne zwycięstwo, a po raz 35 sczodziła z boiska nie pokonana wyrównując w ten sposób rekord Brazylii ustanowiony w latach 90 - tych. Mecz Irak - Nowa Zelandia strasznie nudny i sędzia Howard Webb nie miał wiele pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puchar Konfederacji w TVP Sport to jest jakaś kpina.Co mecz problemy techniczne.Zawsze po meczu Szpaku ,. oddaje głos do studia " koniec meczu, reklamy i co? studia nie ma! Nie wiem jak oni tam pracują? czy jemu nikt nie powiedział, że nie robią analizy meczu,opini ekspertów itd. PS. Jak dobrze że LM wraca do Polsatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puchar Konfederacji w TVP Sport to jest jakaś kpina.Co mecz problemy techniczne.Zawsze po meczu Szpaku ,. oddaje głos do studia " koniec meczu, reklamy i co? studia nie ma! Nie wiem jak oni tam pracują? czy jemu nikt nie powiedział, że nie robią analizy meczu,opini ekspertów itd. PS. Jak dobrze że LM wraca do Polsatu

LM w polsacie??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale tylko 1 mecz środowy na kolejkę i w środę magazyn ze skrótami. Wszystko na otwartym Polsacie, bo pakiet dla stacji kodowanych, ma w Polsce nSport.

A mnie śmieszy tylko to, że już Amerykanie wiedzieli, że już zagrają o honor, a tu masz i od razu awans do półfinału :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie Hiszpania - USA można obejrzeć również tutaj http://www.rte.ie/live/ .

 

Niestety transmisja na tej stronie jest tylko dla obywateli Irlandii ( tylko irlandzkie IP ) :? Tak samo jak w Polsce na tvp.pl :wink: ( tylko na stronce z Irlandii nie ma warunku wykupienia dostępu do transmisji i wszystko jest za free :|)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie Hiszpania - USA można obejrzeć również tutaj http://www.rte.ie/live/ .

 

Niestety transmisja na tej stronie jest tylko dla obywateli Irlandii ( tylko irlandzkie IP ) :? Tak samo jak w Polsce na tvp.pl :wink: ( tylko na stronce z Irlandii nie ma warunku wykupienia dostępu do transmisji i wszystko jest za free :|)

 

Mecze za free z Pucharu Konfederacji na fifa.com :] Sam oglądałem RPA - Irak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy pierwszą sensację tego turnieju, ponieważ Hiszpania przegrała z USA 2:0 i nie zagra w wielkim finale, a jedynie o 3 miejsce. Z porażką Hiszpanów wiąże się też to, że nie udało im się pobić passy Brazylijczyków, którzy nie przegrali przez 35 meczów.

Hiszpanie słabo zagrali. Mieli sytuacje, ale skuteczność była tragiczna. Amerykanie zaś, zagrali świetnie i zasłużenie zagrali ten mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...