Skocz do zawartości

Polsat Futbol


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tym mnie rozwalili. Jutro leci jakiś badziewny mecz ligi ukraińskiej o 12:00, bo gra tam Lewandowski. :lol2: (licziwiec Mariupol - Sewastopol). Z tego powodu mecz Zenit - Saturn będzie w retransmisji (zaczyna się o 13:00).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokażą dwa mecze, ale "cały" Canal+ pokaże jeśli się nie pomyliłem 12 meczów, więc jest to "trochę" więcej licząc na sztuki, a i jakość piłki też lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej, że mają jakieś ochłapy a nie porządne pakiety. A co do poziomu, to jednak mecz tłente-Ajax miażdzy Ekstraszmatę.

Jutro o 12:00 w Premyer Lidze gra Mughan z Simurgiem. Chętniej bym to obejrzał niż tą sieczkę z Ukrainy. Dziwię się, że nie kupili azerskiej - Stolpa tam grał. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę te "ochłapy" niż świetne pakiety piłkarskie Polsatu Sport. W weekend jest 12-14 meczy, jest to wystarczająca ilość.

Co do C+Gol, to jest to tylko uzupełnienie oferty piłkarskiej, a nie główny kanał i będą tam tylko mecze, które się nie mieszczą na głównych antenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meczy to koza. :D

Liczba jest śmieszna jak na 5 lig. Traktują abonenta jak tumana, któremu wepchną byle co (bo tak można nazwać to co pokazują z najlepszych lig + francuskiej + ekstraklasy).

A co do Futbolu to ten mecz mogą sobie w d**ę wsadzić. Jakby poważnie traktowali widza, to Sewastopol daliby na Polsacie Sport, bo nic tam nie ma o tej porze. Natomiast na PF o 13:00 live Zenit, a od 16:00 też live Rubin - Ałania. Znacznie lepsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej, że mają jakieś ochłapy a nie porządne pakiety. A co do poziomu, to jednak mecz tłente-Ajax miażdzy Ekstraszmatę.

Pewnie ten mecz miażdży Ekstraklasę a co powiesz na mecze, które odbyły się w tygodniu Valencia-Atletico, Lazio-Milan i w ten weekend Athletic Bilbao - FC Barcelona, Manchester City - Chelsea Londyn, to tez ochłapy znawco piłki ? Pochwal się hitami ligi ukraińskiej lub rosyjskiej i dalej wmawiaj sobie, że canal+ daje ochłapy a ty oglądasz piłkę na światowym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się o to nie mam co martwiić bo obecnie z oferty kanału mi zależy tylko na Eredivisie a reszta jest FTA albo nie warto oglądać z tego co obecnie leci. Ja za ten kanał dodatkowo nie płacę. Martwię się więc o ludzi płacących 35 złotych za ligowe ochłapy. Lepiej te ligi pokazuje kanał azerski nie mówiąc o Arabach czy Sky.

@arczi jak nie wiesz o czym się pisze to nie odpowiadaj. Canal plus PL to jedna z najgorszych stacji w Europie jeśli patrzymy na czołowe ligi świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yaneiro ciekawy jestem gdzie masz mecze ligi włoskiej i hiszpańskiej FTA, chyba u siebie w kurniku, Ja zgadzam się z arczi1280 bo nie ma co porównywać ligi włoskiej czy hiszpańskiej z ukraińską to nie ten poziom, tak samo jak porównywanie holenderskiej z Ekstraklasą to absurd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yaneiro pochwal się swoją wiedzą jakie pakiety są w innych krajach na piłkę ligową, których nie posiada canal+. Cóż za ochłapy oglądamy i co nas omija jeśli chodzi o ligi, które posiada canal+, jak one są pokazywane w innych krajach. Chętnie się czegoś nowego dowiem na ten temat.

Nikt nie twierdzi, że Ekstraklasa jest lepsza od holenderskiej, jeśli tak już porównujesz, to możemy porównywać holenderska z angielska, albo z hiszpańska i jak wtedy będziesz nazywał swoja holenderską ?

Ja za pakiet canal+ płacę 15 złoty miesięcznie przez 24 miesiące i nikt mi nie każe płacić dodatkowo za mecze jak to ma miejsce w CP za Ligę Europy, więc może faktycznie skieruj swoje troski do abonentów CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem przewrotnie, że dla mnie meczów w Canal+ w weekend jest aż za dużo. :wink: Wypadałoby nie odchodzić od telewizora. A jakby miało być ich jeszcze więcej, to nie wiadomo by było co oglądać. Co do Ekstraklasy to coraz milej się ją ogląda. Nowe stadiony, dużo kibiców, no i wywołuje jakiś dreszczyk emocji. Ja tam wolę Ekstraklasę niż Premier League czy Primera Division.

Panowie, nie ma co się napinać. Kazy ma taką platformę, jaka mu pasuje. Ja tam do CP bym już nie wrócił. No chyba, że zabierze Cyfrze większość sportu, który jest na jej antenie. Ale to moje zdanie, każdy może mieć inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie na wstrzymanie bo się OT robi. Oferta PF-a jest taka jaka jest. Kanał zrobiony tanim kosztem i tanio (wobec C+) sprzedawany. Faktem jest, że nie wykorzystuje swojego potencjału. W końcu to abonenci zdecydują czy kanał przetrwa w takiej formule. Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yaneiro ciekawy jestem gdzie masz mecze ligi włoskiej i hiszpańskiej FTA, chyba u siebie w kurniku, Ja zgadzam się z arczi1280 bo nie ma co porównywać ligi włoskiej czy hiszpańskiej z ukraińską to nie ten poziom, tak samo jak porównywanie holenderskiej z Ekstraklasą to absurd.

Że co proszę? W kurniku?

Wskaż mi może gdzie pisałem o hiszpańskiej i włoskiej FTA? (Jest na NTV Spor choćby). Pisałem, że prawie cała oferta Polsatu Futbol jest FTA!

 

@arczi nie mam czasu teraz szukać. Na szybko tylko podam: Azerbejdżan - przynajmniej 6 meczów Premier League, Skandynawia - około 9, Zjednoczone Emiraty Arabskie - 10 w HD.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Co się dzieje? Jutro o 13:00 Obołon gra z Wołyniem Łuck, a oni ośmielili się pokazać od 11:30 Tom - CSKA. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze przyczepie się do Ligi Europejskiej. Polsat Futbol był tworzony z myślą o Lidze Europejskiej. Na Polsacie Futbol miały być transmitowane dwa mecze oraz 8 innych na specjalnych serwisach Polsatu Futbol. W tej chwili wygląda to tak, że specjalnych serwisów nie ma, a na Polsacie Futbol pokazywany jest jeden mecz, który i tak jest pokazywany na TV 4, więc tak na prawdę Polsat Futbol nie pokazuje żadnego meczu. Jedyną rzeczą, która jest na Polsacie Futbol i jest związana z LE to studio, w których siedzą Iwanow, Kowalczyk oraz Kołton. Więc ja się pytam po co oni tworzyli Polsat Futbol skoro na nim nie pokazują Ligi Europejskiej, a był tworzony z myślą o LE? Oczywiście odpowiedź znam. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O drugim to wiem, a co do pierwszego to się nie zgodzę, bo transmisji na Polsacie Futbol raczej nie ma więcej niż było na PS czy PSE. Cztery transmisje w przeciągu weekendu to trochę mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewam sie że kiedys to zrobią bo zauważyłem ze wiele rzeczy kopiują od nsport np.z tymi kanałami dodatkowymi na czas LE szkoda tylko ze wpadli na to żeby im dodatkowo płacic za słaby produkt.

 

Odnośnie C+ i że ma słabe pakiety to bardzo dziwne tłumaczenie ze ktoś ma słaby pakiet jak pokazuje 4-5meczy w kolejce dysponując najlepszymi ligami europejskimi, o tym ze mają słaby pakiet to można powiedziec o polsacie odnośnie ligii holenderskiej bo pokazuja max.3mecze a miejsca na antenie mają mnóstwo. Dziwne aby pokazywali w C+ 3 mecze z godziny 16 jak mają w tym czasie mecze w innych ligach, pozatym znak zapytania kogo interesował by mecz bolton-wigan gdy w tym czasie gra real czy barcelona.

 

I odnośnie zachwytów ligami ukraińskimi rosyjską czy holenderską to gdyby ktos mial mozliwośc oglądania ligi angielskiej czy hiszpańskiej to by nawet nie spojrzał na ta ligi z całym szacunkiem do holandii ale tam są 8meczy ciekawych w sezonie bo większośc meczy to ajax psv atakują cały mecz i kwestią zapytania jest ilośc strzelonych golii.

 

I jeszcze raz napisze porównymanie polsatu i c+ (to tak jak mówił kiedys wojtek kowalczyk aby porównał iwańskiego i pisza) to tak jak by porównywac g..no do czekolady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście. max 4 mecze angielskiej, max 3 hiszpańskiej i włoskiej oraz max 2 francuskiej(w tym taki sam jak na OSI) to są po 4-5 meczów z każdej z najlepszej lig europejskich. Na resztę nie będę nic pisał z iwadomych względów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...