Skocz do zawartości

Polsat Futbol


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Czy transmisje z ligi ukraińskiej,holenderskiej,rosyjskiej (do tego nieliczne! ), meczów eliminacyjnych do ME i towarzyskich reprezentacji i kilkanaście transmisji z każdej kolejki Ligi Europejskiej to wystarczająco, by kanał ten nazywać "pierwszym w Polsce kanale o profilu wyłącznie piłkarskim"? Jedyne prawa, które są odpowiednie dla kanału "piłkarskiego" to transmisje z Ligi Europejskiej. A najgorsze jest to, że nic nie zapowiada się na jakiejś wielkie zmiany w ofercie Polsatu Futbol...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wystarczająco, by kanał ten nazywać "pierwszym w Polsce kanale o profilu wyłącznie piłkarskim"?

A niby dlaczego nie? Jakby transmitowali hokej czy siatkówkę na tym kanale to można by się nad tym zastanawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby dlatego, że Polsat ma znacznie większy potencjał, a wszystko robią jak najmniejszym kosztem. Mogliby chociaż uruchamiać dodatkowe serwisy na spotkania eliminacji ME 2012, ale po co lepiej niech non stop filmy lecą. Mogliby postarać się o zapełnienie ramówki czymś ciekawym, nie musi to być jakaś super mocna liga, wystarczyłoby by w przyszłości postarali się o powiedzmy Ligę Brazylijską i Argentyńską i te spotkania nie kolidowały by z pozostałymi ligami. Także można poprawić ofertę w tygodniu posiadając prawa do kilku pucharów krajowych, a tak prawie nic nie ma. Przyznajcie sami czy przed startem Polsatu Futbol mieliście nadzieję na coś więcej, czy tak właśnie wyobrażaliście sobie kanał piłkarski Polsatu? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu się nastawia na Ekstraklasę i nie ukrywam, że ja też. Mimo, że jej poziom jest na poziomie krawężnika albo i niżej. Ale zapewne skończy się to tak jak zwykle czyli wielkim rozczarowaniem, że startowali, mieli wygrać, a znów przegrali. Z jakiegoś powodu te oszczędności są, więc do rozstrzygnięcia przetargu możemy się połudzić. Przypuszczam, że Polsat nie będzie szukał partnera i będzie chciał zakupić całość praw.

W jakiej formie miały by być pokazywane mecze nie wiem. Wątpię aby to było PPV. Być może Solorz zaszaleje i mecze będzie pokazywał w Polsacie Futbol, a resztę w serwisach tak jak teraz jest z LE. Niech nikt nie mówi, że na pewno tego nie zrobi, bo jeśli zakupiłby prawa do Ekstraklasy na pewno przyciągnęły by sporo nowych abonentów, głównie abonentów Cyfry+, bo jest wielu, którzy są związani z Cyfrę+ tylko ze względu na Ekstraklasę tak jak wielu związany jest z CP ze względu na siatkówkę.

Jeśli Polsat nie zakupi praw do Ekstraklasy albo później do LM to nie widzę racji bytu Polsatu Futbol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam jedno, że Polsat wbił nam nóż w plecy. Wszystko wskazuje na to, że od tego sezonu specjalne serwisy Polsatu Futbol będą płatne. W Domowej Wypożyczalni Filmowej pojawiła się możliwość zamówienia meczów LE za 1 zł (wszystkie 4 kanały od 54 do 57). Czyli od tego sezonu serwisy Polsatu Futbol są płatne.

Przepraszam za złamanie regulaminu, ale to istotna sprawa. ;-)

Chyba, że jest to opłata dla tych co nie mają pakietu Sport. Bo jeśli posiadacze pakietu Sport, aby oglądać serwisy mają dodatkowo płacić to jest to skandal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba rzeczywiście trzeba będzie płacic za te dodatkowe kanały ! Nawet Ci co mają pakiet Sport.

 

http://www.cyfrowypolsat.pl/vod/film.cp

 

SKANDAL !!! Przecież to jest już naprawde niemożliwe. To jak kupią Ekstraklase to na bank jej nie zobaczymy na PF bez dodatkowej opłaty ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że CP nadal pieniędzy mało... Żeby płacić za serwisy LE? Chyba ich powaliło. Dziwne, że jakoś n dodatkowe serwisy LM dodaje bez opłat, chociaż LM jest towarem lepszym niż LE. Wielki minus dla tego kanału i dla całego CP (cieszę się, że już im abo płacić nie muszę, a oglądać przez ich bałagan mogę ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cooo? chyba coś im w mózgach pokręciło :| nie po to Relax Mix mam żeby jeszcze potem płacić za LE :/ a tak się cieszyłem że co najmniej dwa lata mam pakiet sport plus LE :] Wielki Minus niestety jeśli to okaże się prawdą, ale okaże się to jutro podczas meczów LE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno ci co mają relax mix zostali zrobieni troche na szaro,ale dla tych od familijnego w doł to bardzo dobra wiadomośc,bo nie muszą brac relax mix aby obejrzec le.

ps a tak na marginesie to dla mnie jest to poczatek do wprawadzenia ppv(gale mma,walki Adamka) Polsat nigdy nie ukrywał ze wprowadzi ppv ,i dla mnie to jest tego początek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wprowadzą PPV to mogą od razu zlikwidować swoje stacje sportowe.No bo co tam będą pokazywać ? Nie dość że płacimy za coś co jest za darmo (Polsat Tvn Tvp ) płacimy żeby oglądać sport to jeszcze będziemy drugi raz płacić? Polsat Futbol to kanał porażka.To co pokazują w weekend spokojnie zmieściło by się w PS oraz PSE,zastępując powtórki.Jak leci liga europejska to na tych dwóch kanałach też są powtórki.Pokazywaliby mecze na PS PSE oraz Polsat Play i Tv4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mają 4 kanały sportowe i nie mają co na nich pokazywać.Chcą uruchomić 5 kanał-informacyjno publicystyczny.Bardzo dobry pomysł ale żeby ten kanał przyciągał widza musi mieć też co pokazywać live.Więc Polsat Sport Extra musi być zastąpiony Polsatem Sport News.Informacje.bramki magazyny plus F1 siatkówka tenis itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech się dymają. Już zastanawiam się nad n. Za mecze płacić dodatkowo nie będę. Wykupiłem Relax Mix i mogę powiedzieć, że mnie wykiwali. Dziękuję za takie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...