Skocz do zawartości

Polsat Futbol


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@nin dla twojej wiadomosci nie jestem abonentem cyfry+, jesli chodzi zas o bycie fanboyem to dobrze reprezentujesz Cyfrowy Polsat. Zapewne gdyby CP kupil Serie A to mialbys inne zdanie na temat tej ligi a jak sie nie udalo to trzeba po tej lidze pojechac.

Przez kilka ladnych lat kiedy bylem abonentem Cyfrowego Polsatu i przychodzil moment przetargu na Ekstraklase to ludzilem sie, ze w koncu zobacze ja na swojej platformie, ale w koncu porzucilem marzenia i zmienilem operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam CP ale nie uważam aby rozgrywki piłkarskie, które posiada Polsat były słabe. Świadczą o tym europejskie puchary. A ligi włoskiej nie lubię i nie oglądam.

A słowo fanboy nie było do Ciebie skierowane ani do żadnego usera. Przecież nie wymieniłem ani nie zacytowałem jakieś wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem że ciebie żaden kibic piłki nożnej, bo dawno byś miał C+ sport i oglądał co tydzień Real na żywo.

 

ty uważasz, że żeby kibicowac ulubionej drużynie trzeba miec stację do której należą prawa?? Ja jestem kibicem lecha i nie posiadam Canal+, to nie jestem prawdziwym kibicem?? OGARNIJ SIĘ!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Już wiem że ciebie żaden kibic piłki nożnej, bo dawno byś miał C+ sport i oglądał co tydzień Real na żywo.

A teraz Ligę+ Extra oraz Klub Kibica za jedyne 29 lub 39 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Peter Parker

A co ma Superpuchar ESA w OSI do Polsatu Futbol? Cały czas spamujesz linkami z tego serwisu, że nawet nie wiesz czym dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Cały czas spamujesz linkami z tego serwisu, że nawet nie wiesz czym dokładnie.

To nie jest spam, tylko linki do wiadomości z zaprzyjaźnionym z forum SK serwisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Na chwilę obecną w programie nova Sports nie ma tego meczu. Chyba że pokazywać miałaby ET, to przepraszam za wprowadzanie w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...