Skocz do zawartości

Statystyki


lukaszx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co pamiętam(mogę się mylić) to TPS nie tyle podkupił ligi bo były 2 pakiety dla kodowanych tv coś podobnego było także u nas przy poprzednim przetargu gdzie były pakiety obejmujące np.mecze derbowe ,skróty itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Odświeżam wątek, by ogłosić za Parkietem, że N ma 550 tys. abonentów, a TNK ma ich 180 tys, co razem daje kwotę 730 tys. użytkowników. Wygląda na to, że moje przypuszczenia o 650-700 tys. abonentach N na koniec roku były niedoszacowane ;-) Ciekawe czy razem z TNK przekroczą milion abonentów na koniec 2009?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że tak. Niedługo zapowiadane nowe kanały filmowe, do tego, jeśli utrzymają swoje promocje na dotychczasowym poziomie, to jestem o to spokojny. Szkoda, że Lingua kończy nadawanie. Może by tak do CP, w celu zwiększenia oglądalności :wink: Ciekawe, czym zastąpią kanał ten w TNK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli czymś zastąpią to pewnie Eską.tv - w zależności od tego, jaką umowę Eska podpisała z ITI. Z jednej strony rzeczywiście są nowe kanały filmowe, z drugiej strony może być strata Ligi Mistrzów - i co wtedy? TVN Lingua dla tych statystyk raczej nie będzie mieć wpływu, inaczej niż wzbogacanie się oferty konkurencji (TVP Sport, TVP Info, Polsat Kino i Polsat dla Dzieci w Cyfrowym, TVP Sport w Cyfrze+) - N powinna odświeżyć trochę ofertę wiosną i dołączyć coś z kompletu The History HD, ID. czy Fox Life.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na coś w zamian zapewne nie ma co liczyć, ale podejrzewam że wyłączenie TVNLingua zbiegnie się z dodaniem przez C+ i Nkę (a i CP pewnie też) nowego kanału Discovery - ID.

 

N powinna odświeżyć trochę ofertę wiosną i dołączyć coś z kompletu The History HD, ID. czy Fox Life.

Jak najbardziej popieram. O ile Investigation Discovery zapewne znajdzie się w ofertach wszystkich trzech platform, to History HD byłby świetnym substytutem NGC w Nce. A FoxLife też uzupełniłby ofertę pakietu hity filmowe. Byłyby w nim już praktycznie wszystkie serialowe kanały (co najważniejsze w jednym pakiecie), jakie są nadawane na terenie polski. To plus nScreen i Nka miałaby najlepszą ofertę dla fanów amerykańskich seriali (choć moim zdaniem i tak już taką ma, ale to nie powód aby stać w miejscu pod tym względem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...