Skocz do zawartości

Statystyki


lukaszx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przegladam forum statystyki i podziele sie moimi spostrzezeniami.Moi drodzy spekulujecie na temat ilosci sprzedarzy platwormy-n ,ze sprzedaz spada,robicie zaklady 50tys,200tys do konca roku itp.Inne platwormy dochodza do miliona klientow,powiedzmy szczerze ile n-ka istnieje jeszcze nie ma miesiaca,poczekajcie rok moze dwa bedziecie mieli pewniejsze statystyki.Faktem jest mialem do wyboru platwormy cyfrowe wybralem n-ke i jestem w pelni zadowolony,ktos caly czas powtarza a to menu kiepskie ,epg nie takie a moze pilot za duzy,kolor dekodera nie taki itp.Jest to mloda platworma raczkujaca na rynku , liczylem sie z pewnymi wadami chociazby ze zlaczem HDMI ale po co jest aktualizowany dekoder po to by w przyszlosci wszystko gralo i bylo bez zadnych zgrzytow.Jednoczesnie jestem posiadaczem dosc drogiego TV-lcd mysle skoro bedzie taka platforma "n" to dlaczego nie zaryzykowac i w pelni nie wykorzystac telewizora,ci co maja inna platworme zawsze beda ja chwalic a ci co maja n-ke beda ja chwalic.Poczekamy pozyjemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ciekawa informacja

Cytat z media2.pl

Platforma telewizji cyfrowej "N", której właścicielem jest ITI Neovision, przyniosła 27,3 tys. zł przychodów oraz kilkanaście milionów straty.

Oprócz 27,3 tys. zł przychodów uzyskanych w pierwszych 9 miesiącach 2006 roku telewizja "N", która wystartowała w IV kwartale - 12 października, przyniosła 18 mln zł straty dla ITI Neovision, czytamy w "Parkiecie".

Spore pieniądze zainwestowali. No i parę groszy z dekoderów i antenek się im uzbierało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Myślę, że wyniki nie są zadawalające i o nich, nie tak szybko poinformują. Prędzej należy spodziewać się, nowszej promocji n -ki? lub jakiś wieści ofertowych, które napędzą kienta. Gorzej, jeśli liczą tylko, na wznowienie rozgrywek LM, które w ich mniemaniu, mają być kołem napędowym n -ki - to stanowczo za mało.

 

- :lol: -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Też tak uważam, gdyby wieści były zadawalające sądzę, że chwaliliby się nimi już 3 stycznia. A tak swoją drogą to ciekaw jestem na ilu abo n-ka zakończyła rok, bo stopniowo obniżała loty? Na początku w zapowiedziach było, że mierzyli w 200 tys. abo, później 75 tyś, a ostatecznie :?: ? Bo to co obserwuję w swojej okolicy to hurraoptymizm co do N chyba już opadł. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Też tak uważam, gdyby wieści były zadawalające sądzę, że chwaliliby się nimi już 3 stycznia. A tak swoją drogą to ciekaw jestem na ilu abo n-ka zakończyła rok, bo stopniowo obniżała loty? Na początku w zapowiedziach było, że mierzyli w 200 tys. abo, później 75 tyś, a ostatecznie :?: ? Bo to co obserwuję w swojej okolicy to hurraoptymizm co do N chyba już opadł. Pozdrawiam.

 

O ile dobrze pamietam to Sojka o liczbie 200 tys mowil, ze to liczba ludzi od marketingu, on chetnie by tak chcial, ale nie ma tylu boksow - chyba nie przekrecilem wypowiedzi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się sprzeczał, bo też tej wypowiedzi nie pamiętam dosłownie,a nie chce Mi się jej szukać. Ale wiem, że te liczby w miarę zbliżania się końca roku malały. Natomiast z praktyki wiem (bo współpracuję z firmą montującą w Moim regionie zestawy sat), że w początkowym okresie, gdy już były n-boxy montowali tego kilka dziennie, a teraz kilka tygodniowo. Lepiej (przynajmniej w/g nich) sprzedaje się CP. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gazetaprawna.pl/index.php?ac ... .2.0.1.htm

 

"Maciej Sojka postawił sobie zdobycie kilkudziesięciu tysięcy klientów do końca roku. Jednak już po ponad dwóch tygodniach sprzedano ponad 20 tys. dekoderów. Plany sprzedaży do końca roku to 200 tys. dekoderów. Ale Maciej Sojka nie chce podawać konkretów."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ja wtrącę swoje 3 grosze... Od kilku lat jestem abonentem Cyfry, wczesniej miałem i Wizję i Polsat. Praktycznie od chwili wejścia na polski rynek Cyfry czy Wizji jestem ciągle abonentem którejś z platform. Jak pojawiły się widomości o N-ce, z niecierpliwością czekałem na start. Rozczarowanie nastapiło szybko, brak dekoderów, problemy z odbiorem i oferta programowa spowodowały to, że przedłużyłem umowę z Cyfrą ( chociaż, ze wzgledu na n-kę wypowiedziałem ją zgodnie z regulamiem, z trzymiesięcznym wyprzedzeniem już 30 września- do końca roku), oraz dodatkowo kupiłem moduł Polsatu i jestem również abonentem Polsatu. Na razie przejsćia do N-ki nie przewiduję. Czekam na zmianę oferty i mam nadzieję, że podobnie jak Polsat czy Cyfrę, N-kę będzie można oglądać na SWOIM odbiorniku. Dekoderów n-ki nie chcę, podobnie zresztą jak dekoderów Cyfry czy Polsatu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sądze że n-ka będzie miała ciężko z pozyskaniem dużej liczby abonentów.Jeżeli n-ka chce prosperowac na tym rynku musi wszystkich zaskoczyc czymś co inne platformy nie posiadają.VOD to za mało.HD rozwija się bardzo szybko i coraz więcej stacji Tv ma zamiar nad nadzawac w tym systemie.Rówierz nasze dwie platformy otym myślą. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...