Skocz do zawartości

Statystyki


lukaszx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze dni to jest zawsze nawał chetnych obecnie sytuacja sie uspokoiła juz. Tak samo bedzie z wyjciem recordera pierwsze dni bedzie duzo chetnych potem wszystko wraca do normy. Rynek jestzawsze chłonny w poczatkowym okresie na nowosci jednak potem wszytko wraca do normy i wielkosci srzedazy juz nie sa taki wielkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n ma podobno juz 20 tys abonentów.Co wydaje sie bardzo dobrym wynikiem.Ale gdyby dystrybucja nboxów była przynajmniej na przyzwoitym poziomie,to liczba ta bylaby o wiele większa.

Zgadzam się w zupełności, że to jest wielce obiecujący wynik. Co prawda wcześniej wpisałem parę postów przekornych, lecz wcale to nie umiejsza rzeczywistości i początkowego sukcesu platformy n.

Żniwa są przed nimi i Święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok, będą ich najlepszą miarą.

 

-pozdrawiam :wink:

 

PS

...może i ja będę w tej statystyce :?: , a co mi tam :lol::D:wink:

...i czekam na kanał filmowy: Wojna i Pokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze odnośnie dystrybucji mają (chyba)za sobą po ich nieudanych próbach nawiązywania współpracy z różnymi podmiotami (niekorzystne umowy)i zastraszaniu dystrybutorów ze strony Polsatu i C+,rusza siec n-skymax która ma miec około 500punktów w całej Polsce ,a n nie zamyka przed innymi rozprowadzania ich produktu

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech zaczną też w malezji sprzedawać swoją platforme, to może będzie te 200000 abonentów :D

 

widze jakąś chorobliwą niechęc do platformy n u Ciebie :)

a może to podświadoma obawa, ze moze zagrozic Twej milosci cyfrze :)

 

200 000 jest ambitnym planem ale planem do zrobienia

i mam nadzieje ze sie nieco zdziwisz jak tego dokonaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po takim pierwszym "owczym pędzie" na eNke, teraz nastąpi spadek sprzedaży - takie są prawa rynku. Ktoś kto był zdecydowany to kupił już, ten kto niezdecydowany jest - może kupi, ale nie prędko :)

 

80tysięcy na koniec roku jest liczbą jak najbardziej realną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawdziwa i zapewniam autentyczna historyjka z udziałem mojej osoby w roli głównej.

 

Około dziesięciu dni wcześniej - miejsce sklep Awans.

 

Pytam - czy będziecie rozprowadzać dekodery n -ki?, tak oczywiście - padła zdecydowna odpowiedź. A kiedy? - czekamy na stosowne umowy. Dziękuję. I jeszcze jedno - a czy macie już fizycznie dekodery?, tak oczywiście, ale mamy zakaz ekspozycji, bo nie mamy umów. A ile? - na początek jest osiem sztuk. Dalsze dostawy są w drodze. Dziękuję, przyjdę następnym razem. :(

 

Tydzień później - przykro nam bardzo, ale jeszcze nie dostaliśmy umów. Dekodery są ? - pytam - tak są i dostaliśmy kolejną partię i też czeka. :(

 

Wczoraj - ten sam sklep Awans.

 

Przykro nam bardzo - nie wiemy dlaczego to tak trwa. Dekodery są i dalej nie mamy pozwolenia na ich dystrybucję. :(

 

Co za licho, nie dlatego, że zaraz chciałem kupić, ale zobaczyć to "pudełko" i obraz na jakiejś tam plazmie czy lcd.

O co tu w tym wszystkim chodzi - nikt na to, nie umie odpowiedzieć. Dodam, że obsługa w tym sklepie jest zdecydowanie młoda, miła i sympatyczna. Atutem zaś, jej jest to, że wszystko wiedzą na temat oferowanego i sprzedawanego sprzętu. :)

 

-pozdrawiam :wink:

 

PS.

.......inspiracją do wpisania tu, tej historii stała się Malezja - nie dlatego, że mi się tam nie podoba, czy też podoba. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podawanie , że do końca roku będą mieli 200 tyś abonentów to żarty oczywiście. Polsat właśnie dobija do miliona a cyfra nie osiągnęła jeszcze 900 tyś.

Zwróćcie uwage po jakim czasie te dwie platformy osiągneły te wyniki.

Wystarczy poczytać wyniki sprzedaży platform w innych państwach i już ma sie wyrobiony pogląd na pobożne życzenie 200 tyś w trzy miesiące :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...