Skocz do zawartości

HBO MaxPak - marudzenie abonentów CP


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu będzie poruszana głupia kwestia, ale trudno, zobacz ile osób ma pakiet Mini a oni nie mogą dokupić żadnej opcji dodatkowej, więc musieliby się przenieść na Familijny. Poza tym to nie HBO ustala sobie tylko okienka, ale już nie raz było pokazane na przykładzie wielu programów, że okienko może ustalić sobie także operator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co te dwa miliony abonentów nie umie czytać i nie wie co to HBO :?: i musi mieć odkodowane HBO nie :!: to jest chęć i marzenie darmowego oglądania HBO nic więcej. Solorz w tym CP was nauczył jak się wprowadza nowy kanał to musi być odkodowany przez miesiąc dla wszystkich abonentów CP. Nie w tym przypadku tak na pewno nie będzie .Jakaś promocja może być dla tych co wykupią HBO :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osob jest zdegustowana poniewaz podano ceny kanalu na ktorym im zalezy ale nic nie powiedziano do kiedy wplacic itp... Moze sytuacja wyjdzie na + i w atmosferze balaganu swiatecznego dadza HBO przez XX dni za free ale dla kogo ? Dla tych co maja pakiet mini ; familijny czy tylko dla tych co maja pakiet filmowy albo full pakiet. I tu pozostaja zagadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to starczy 2 dni bo ja 2 stycznia jade do dystrubotora i podpisuje umowe na HBO bo tydzień temu byłem i mówili,że trzeba podpisać umowe,żeby oglądać ;p :D

 

PS.Musi być okienko przynajmniej 1 stycznia bo przecież nikt im nie zapłaci bo wszystkie sklepy dystrybutorów są zamknięte ;p :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu będzie poruszana głupia kwestia, ale trudno, zobacz ile osób ma pakiet Mini a oni nie mogą dokupić żadnej opcji dodatkowej, więc musieliby się przenieść na Familijny. Poza tym to nie HBO ustala sobie tylko okienka, ale już nie raz było pokazane na przykładzie wielu programów, że okienko może ustalić sobie także operator.

 

No ile ma osób?? czekam na jakiś dowód... Bo nie wiadomo ile oludzi ma pakiet MINI, na pewno nie 50%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy to tylko chciałby za darmo.

 

Ale obudźcie się to nie te czasy :evil:

 

 

Jest oferta pakietu lub kanału tematycznego, i teraz od abonenta zależy czy chce go wykupić czy nie (w takiej formie jakiej jest oferowany czyli np. programy przerywane reklamami).

 

 

Więc nie liczcie na darmowe okienka, lub nie narzekajcie na to że programy są przerywane reklamami, bo jednak jeśli macie te kanały to znaczy że akceptujecie taki stan rzeczy (a nadawca zawsze będzie szukać dodatkowych źródeł dochodu) :twisted:

Edycja pitter: zmniejszony rozmiar czcionki. Spoko, jeszcze nie oślepliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu będzie poruszana głupia kwestia, ale trudno, zobacz ile osób ma pakiet Mini a oni nie mogą dokupić żadnej opcji dodatkowej, więc musieliby się przenieść na Familijny. Poza tym to nie HBO ustala sobie tylko okienka, ale już nie raz było pokazane na przykładzie wielu programów, że okienko może ustalić sobie także operator.

 

No ile ma osób?? czekam na jakiś dowód... Bo nie wiadomo ile oludzi ma pakiet MINI, na pewno nie 50%

Wiem, że nie to jest to 50% i nie wiem czy nawet 30% ale nawet jak 20% czy 10% to jednak duża grupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35% abonentów ma pakiet Mini.

Policzyłem to kiedyś na SB na podstawie przychodów CP w ciągu pierwszych siedmiu miesięcy 2007 roku :)

Wychodziła liczba bliska 40%, ale liczba abonentów przybywała więc w pierwszych miesiącach były inne dochody niż w końcowych :)

 

Jak zwykle w tym topiku o HBO - dyskusja toczy się nie na temat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę chcecie, by moderator zamknął Wam temat i do końca roku, żebyście nie mieli gdzie się wypowiadać/narzekać/offtopować? Na szczeście, jak tylko kanały HBO zagoszczą na CP, na ten temat zostanie wreszcie założona kłódeczka. :roll: Ja nie mogę, jakie to podniecenie u abo CP wywołuje te HBO, na platformie n tak nie ma :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest tutaj taki temat to po co jeszcze w dziale poświęconym n-ce pisać? :P jeszcze tylko kilkanaście godzin i któryś szczęśliwy Mod zamknie ten temat :D

 

Do końca roku nie pozostało wiele czasu więc strata nie byłaby duża :P

 

He może jak ten temat zostanie zamknięty to przeniosą się ludzie do Stanu aktualnego albo tematu o kanałach HBO, który znajduje się w dziale "Polskie kanały FTA/CI - zapowiedzi i nowości" :lol:

 

Pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...