Skocz do zawartości

HBO MaxPak - marudzenie abonentów CP


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że wleje w wasze serca trochę nadziei.... Za jakiś czas dowiem się szczegółów tej akcji... muszę tylko odświeżyć stare znajomości.

Co to za impreza...?? Skąd ta fotka...?? Skąd ci ludzie...?? :)

 

Nie wiem co to za impreza... . Fotka też nie wiem skąd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha... faktycznie fotka roku... ale nie dziwie sie HBO po tym jak dała sie wciągnąc do C+ w koncu rozwinie skrzydła w CP... i prawie 2 mln abo... jest czym sie cieszyć... :D :D :D a myśle że wiekszośc abo to zamówi. U mnie już wszyscy sie cieszą że HBO sie pojawi bo naprawde brakowało dobrego filmu... :!:

 

Aha no i dopisek... HBO musi byc bardzo gorącym tematem że na N są już kanały na liście (100, 101, 102) a nie ma ceny hehehe :) A CP napewno znowu dogada sie z C+ tylko przeraża mnie ta jakość :!::!::!:

Czekam jeszcze na animax... :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc co następuje:

 

Na spotkaniu Cyfrowego Polsatu i przedstawicieli HBO oficjalnie poinformowano iż HBO od stycznia wchodzi do Cyfrowego Polsatu. Na razie na Łubinowej nic nie wiedzą o cenach tych pakietów. Wiadomo jednak że będzie to cała paczka: HBO, HBO2, HBO Comedy.

 

Miło to Wam przekazać!

 

Swoisty prezent na święta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc co następuje:

 

Na spotkaniu Cyfrowego Polsatu i przedstawicieli HBO (fotka ze spotkania już była) oficjalnie poinformowano iż HBO od stycznia wchodzi do Cyfrowego Polsatu. Na razie na Łubinowej nic nie wiedzą o cenach tych pakietów. Wiadomo jednak że będzie to cała paczka: HBO, HBO2, HBO Comedy.

 

Miło to Wam przekazać!

 

Swoisty prezent na święta ;)

 

Chciałbym żeby to była prawda!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze te informacje się potwierdzą. Skoro poinformowano już otoczenie pracowników z CP i zrobioną to całą otoczkę. Martwi właśnie tylko brak jakiejkolwiek informacji w serwisach związanych z TV satelitarną.

 

Swoją drogą ciekawe jakich informacji można zaczerpnąć na infolinii....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli dogadają się z cyfrą w sprawie przekazu, to przynajmniej będzie oryginalna ścieżka dźwiękowa i napisy i cwaniaków z N krew zaleje :lol: , a raczej lektor
Nawet Jeżeli by się nie dogadali, to przynajmniej HBO Comedy by nie musieli wrzucać na swój Tp, bo kanał nie nadaje z tp C+, więc wystarczyłoby dodać jedynie system kodowania :), ale sądzę, że się dogadają, zwłaszcza, że Cyfra sama pobiera kilka kanałów z tp CP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i cwaniaków z N krew zaleje :lol: , a raczej lektor

 

I to jest niestety klasyczny przyklad blednego myslenia. Niektorych juz nie ciesza konkretne pozycje w ofercie platformy, tylko ich brak u konkurencji...PARANOJA.

 

Ludzie, dorosnijce wreszcie. Zblizaja sie Swieta, moze juz czas odlozyc te wasnie miedzy-platformowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie przed chwilą zadzwoniła do mnie pani z CP i poinformowała o podwyżce abonamentu od stycznia - do tej pory płaciłem 39,90 za familijny i muzykę a od stycznia 42,80.

 

Spytałem ją przy okazji o HBO to powiedziała że będzie od marca przyszłego roku.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...