Skocz do zawartości

HBO MaxPak - marudzenie abonentów CP


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@james_b - masz rację - zdaje Ci się :P

Kanały SPI nie są na wyłączność w N.

 

Ano właśnie - ciekawa sprawa, bo ostatnio wpadła w moje ręce ulotka N, na której cały pakiet SPI zaznaczony był jako "tego nie zobaczysz na innych platformach" - przy czym by uciąć jakiś cień spekulacji co do mojej nadwrażliwości to powiem, że nie zaczynałbym tematu, gdyby nie fakt, że w spisie tym zabakło NASN czy TVP Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje usunac zone romantice i tv1000 oraz tcm i dac movies24 plus nonstopkino i filmbox lepszy pozytek byłby ztego i filmy polskie oraz niezłe kino amerykanskie a tak mamy starocie z lat 20tych itd. A zone romantica tego nawet moja mama ani siory nieogladaja.

 

Te kanały są u konkurencji, więc proponuję Ci tam przejść, a nie ciągle narzekać i robić z siebie poszkodowanego. Mamy na polskim rynku 3 platformy cyfrowe. Jak Ci nie pasuje, to przenieś się do konkurencji. Twoje posty nic do forum nie wnoszą, opierają się jedynie na pretensjach i żalach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo i nie zobaczysz na innych platformach, obecnie są tylko w jednej, w "n".

Niektórym to od razu z wyłącznością się kojarzy... ;)

 

Tak, dlatego proponowałbym przeczytać jeszcze raz mojego posta, dlaczego o tym w ogóle pomyślałem i zdziwiłem się. Otóż w tej reklamówce jako kanały dostępne tylko w N nie było np. TVP Sport, a też kwalifikuje się do kryterium "Tylko w N". W każdym razie najwyrażniej ulotki są kiepsko przygotowywane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem dzisiaj z dystrybutorem Cyfrowego Polsatu (kuzyn mojej bratowej) i on nic nie słyszał na temat obecności HBO na platformie polsatu. Co gorsza powiedział że ludzie coraz częściej pytają się o n-tke ze względu na HBO. Cyfra niestety uważana jest za zbyt drogą. Więc jeśli faktycznie CP nie dołączy paczki HBO może obudzić się z ręka w nocniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż w tej reklamówce jako kanały dostępne tylko w N nie było np. TVP Sport, a też kwalifikuje się do kryterium "Tylko w N". W każdym razie najwyrażniej ulotki są kiepsko przygotowywane

Widocznie uznali, że kanały SPI są lepszym "hasłem, chwytem reklamowym" niż TVP Sport. Uznali, ze te kanały bardziej przyciągną uwagę potencjalnego klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kwartal,do pol roku :lol::lol::lol: .D+ juz jest w Nagrze,wiec pewnie juz pracuja nad tym...Premiere i CP chca pewnie wskoczyc dopiero tuz przed ME w nagre3.Mysla,ze moze im to cos da.Wtedy jednak i ta nagra3 bedzie juz zlamana...Nawet jesli uda im sie jakims cudem zakodowac ME,to chwile pozniej i tak padna.Lamanie nagry nastepuje w kolejnosci dla:D+,Prem... ,Cabo i przy okazji dla CP.Im pozniej na nagre3 przejdzie Prem.. tym lepiej i bezpieczniej dla CP.Paradoks tego systemu kodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne bo dziś rozmawiałem ze znajomym dystrybutorem /cyfra , polsat/ i twierdz ze w chwili obecnej cyfra schodzi dużo lepiej niż polsat, stwierdził również ze ludzie wychodzą z założenia ze nie ważne czy cyfra czy polsat byle było jak najwięcej kanałów i oczywiście jak najtaniej. Najcześciej biorą pakiet podstawowy i czasami opcje premium

Wracając do HBO tez na razie nic mu nie wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie o tym pisze ?

 

Rozszyfruj tajemniczy skrót SK to się dowiesz :lol:

Co mnie śmieszy to to, że na oficjalnym forum n nikt tego jeszcze nie zauważył a stale dopytują się o cenę, dopiero stamtąd wyszedłem :lol:

A jeden gość to nawet zacytował rano drugą część tego artykułu zapomniawszy o pierwszej gdzie podana jest cena i za chwilę pyta forumowiczów po ile będzie HBO :lol: Oczywiście nikt nic nie wie :lol:

Tacy to inteligenci siedzą w telewizji nowej generacji :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że w N-ce dobrze wiedzą a tłumaczenia że trwają jeszcze negocjacje z HBO odnośnie ceny wciskają tylko naiwnym. Jak można podpisać umowę bez warunków finansowych śmieszne jestem przekonany wręcz pewny że czekają na ruch ze strony CP a Polsat specjalnie milczy ktoś pisał że tracą marketingowo bo nie trąbią wydaje mi się że nie bo CP zrobił chwyt właśnie marketingowy teraz 5 mies gratis a w promocji wielkanocnej wykorzysta w kampanii HBO tym bardziej że może ona zacząć się wyjątkowo wcześnie bo święta mamy już w marcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...