Skocz do zawartości

HBO MaxPak - marudzenie abonentów CP


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

One były już dawno. Zobacz, że ten program TV ma nie tylko programy, które są w CP, ale też w N czy w Cyfrze i zagraniczne, więc to, że jest tam program paczki kanałów HBO to nie znaczy, że one wejdą do oferty, bo jakbyśmy szli takim tokiem myślenia to wyszłoby, że mogą dodać też: nSport, Discovery HD, Nat Geo HD, Canal+/Film/Sport/Sport2, Nonstop Kino /HD i wiele, wiele innych, które nie wejdą do CP, bo są aktualnie na wyłączność, albo są produkowane dla danej platformy i nie znikną z niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innym temacie jeden koleś się trochę zagalopował, bo w CP dowiedział się, że HBO w N będzie po 16zł, a w CP po 15zł.

W N jeszcze nie wiedzą o cenie HBO na Nce, a w CP już tak :lol:

 

Skoro 2 badziewne cinemaxy są po 15 to 3 trochę mniej badziewne HBO nie mogą być chyba po tyle samo. :lol:

Zresztą o ile się znam na marketingu(a nie znam się wcale :lol: ) to najpierw zaoferują wysoką cenę aby ścągnąć z rynku tych najbardziej szmalownych i napalonych a dopiero poźniej zaoferują jakieś promocje.

Obstawiam 20-25zł. Brak wyłączności - cena powinna być niższa niż obecnie w Cyfrze, gdzie też powinna spaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro 2 badziewne cinemaxy są po 15 to 3 trochę mniej badziewne HBO nie mogą być chyba po tyle samo.

Ano nie mogą, "system finansowy" by im się powiesił, przecież każdy pakiet jest za inną kwotę. Ustalmy 15,01 zł. ;)

 

Temat HBO na CP przewija się na tym forum miesiącami i końca nie widać

A szkoda, zamknęło by się w końcu ten beznadziejny temat :P

 

Słyszałem ze Movies24 maja dodac ?

Daj spokój, jeszcze jedna plotka?

Czytając wypowiedzi w "n" i "C+" to lepiej aby nie dodawali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena MINIMAXÓW w pełnej opcji to 10 zł w CP a nie 15 zł, w N-ce cena 10 zł również .Należy wiedzieć że HBO pobiera opłatę od platformy od ilości wszystkich abonentów tak samo jak w kablówce od aktywnych gniazdek niezależnie czy ktoś korzysta z full opcji czy mini , teoretycznie CP jest w najlepszej sytuacji bo ma największą liczbę abonentów czyli też najniższą cenę za jednostkę. Z tego co ja słyszałem powtarzam słyszałem z zródła które zawsze dla mnie było wiarygodne cena HBO w CP ma wynosić 25 zł a w opcji ,,pakiet familijny relax mix + HBO,, 15Zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że wielu abonentów Cyfry chciałoby dołączenia Zone Europa do oferty, w Cp z kolei wielu narzeka że brakuje Ale Kino a mnie się wydaje że po prostu abonenci chcą mieć na swojej platformie wszystko co jest u innych a czego nie mają w swoim telewizorze, a kiedy już to dołączą to dopiero narzekania - że nie trzeba było tego robić. Non Stop Kino moim zdaniem nie jest znów aż takim ciekawym kanałem.

 

Przypominam że to nie jest post w którym sobie życzymy jakie kanały chcielibyśmy na gwiazdkę tylko temat o HBO w CP - to jest w tej chwili istotna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...